TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

kashako komanda

Puslapis 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: kashako komanda

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 18:40

- O, sveika Sara,- vaidindamas nustebusį, sutrikusiu balsu pasakė jis, o tuo metu iš jaudulio mergina trypčiojo vietoje,- ką nori man pasakyti?
kashakas
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5285
Amžius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 18:44

Jo balso šaltumas privertė merginą pasijusti kiek nejaukiai, ji net sudvejojo ar tikrai verta su juo susitikti, tačiau greit apsisprendusi tarė:
- Labas Erikai, tiesiog norėjau paklausti ką šiandien veiki?
Ambere.
Šypsenėlė

Pranešimų skaičius : 2496
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 18:48

- Aš... šiandien...- akivaizdžiai jautėsi, jog vaikinas vengia susitikimo, o Sarą tai baugino,- turėsiu šiek tiek reikalų,- galiausiai pamelavo.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 18:55

Sara jautė, kad jis išsisukinėja ir meluoja, ir nors pamatyti Eriką jai buvo labai svarbu, tačiau nesusivaldžiusi ji atrėžė jam:
- Pastaruoju metu tu visada užsiėmęs.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:02

Tie žodžiai smigo jam tarsi durklas į širdį, nes jis nesitikėjo, kad Sara jaučiasi būtent taip blogai, nenorėjo jos skaudinti, tačiau ilgiau slėptis negalėjo:
- Nori, kad atkreipčiau į tave dėmesį? Gerai, susitinkam,- po tų žodžių numetė telefono ragelį ir nuskubėjo Saros namų link.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 19:05

Mergina vis dar be žado stovėjo su telefonu rankoje, ji nesitikėjo, kad Erikas galėtų šitaip sureaguoti, tačiau dabar ji žinojo viena, jog jam atėjus viskas paaiškės.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:10

Ji nekantraudama tačiau bijodama išėjo į lauką pasitikti jo ir pamatė vis artėjantį siluetą, kurio dėka Saros kūnas virpėjo vis stipriau, tačiau ne iš jaudulio, kuris kildavo matant jį, o iš milžiniškos baimės išgirsti tai, ko jos širdis nesugebėtų suprasti.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 19:17

Erikas atsidūręs šalia merginos pamiršo visą įniršį, dabar jis atrodė pasimetęs, nežinantis ką pasakyti, tačiau nusivylusiu ir iškreiptu kančios veidu tarė:
- Sara... Aš nebežinau ką tau jaučiu.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:21

Mergina negalėjo patikėti savo ausimis, nes Eriko ištarti žodžiai buvo pats skaudžiausias dalykas, koks galėjo nutikti tuo metu, todėl sutrikusiu veidu, kurio akyse kaupėsi skausmo ašaros, pasakė:
- Aš tave myliu ir tu mane myli, štai ką man jauti,- bandė išaiškinti, nors gerklėjo stovintis gumulas labai trukdė tai padaryti,- mes turime būti kartu!
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 19:26

Erikui buvo sunku žiūrėti į ja tokią, besikankinančią, todėl norėjo viską kuo greičiau užbaigti ir pradėjo aiškinti:
- Suprask, aš nežinau kas man yra paskutiniu metu, nors ir esi labai svarbi man, tačiau tas jausmas, kurį jaučiau kadaise blėsta labai greitai, man reikia laiko, aš turiu pabūti vienas, turiu suvokti ko man dabar reikia.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:29

- Liaukis!- neišlaikiusi suriko Sara ir pradėjusi nesustabdomai verkti, apsisuko, pagiežos kupinu žvilgsniu palydėjo Eriką ir nubėgo į namus.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 19:35

Mergina pajuto, kad dužo viskas ką ji turėjo gražaus, kad jos pasaulis staiga tapo tamsus, ji jautėsi tokia nereikalinga.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:38

Susigūžė savo lovoje ir liejo visą skausmą, neapykantą bei nesupratimą apie tai, kas įvyko.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 19:41

Ši diena, turėjusi ją vėl priversti pasijusti mylima, Sarai tapo pačiu didžiausiu košmaru jos gyvenime.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:44

Širdis plyšo, nes meilė Erikui buvo labai stipri, o jis to neįvertino ir pasielgė taip, kaip jam pačiam buvo geriau.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 19:47

Ištisas dienas ji nenorėjo nieko matyti, su niekuo kalbėti, o tik užsidaryti savyje.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:49

Dienos lėkė viena po kitos, o Saros gyvenimas taip ir stovėjo vietoje, kaip rami jūra neblaškoma vėjo.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 19:54

Netikėtai ramybę sudrumstė nelauktas beldimasis į duris, kuris privertė Sarą pakilti iš savo apmąstymų.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 19:56

Svečių ji visiškai nelaukė, nes jau ilgą laiko tarpą nebendravo su niekuo, išskyrus pačią save.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 20:03

Atidariusi duris Sara pamatė be galo žavų, tačiau nepažįstamą vaikiną, kuris ją nustebino, privertęs išspausti plačią šypseną, jos kupiname liūdesio veide.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 20:12

- Sveika, Sara, džiugu tave matyti besišypsančią, nes girdėjau, kad pastarosios dienos tau nebuvo itin malonios, beje, aš esu Osvaldas, Eriko draugas,- pasakė vaikinas ir meiliai mirktelėjo.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 20:16

Tai išgirdusi mergina suglumo, nes išvysti, kažkokį Eriko draugą, mažiausiai tikėjosi ir niekaip negalėjo suprasti, ko jam reikia, todėl pasiteiravo:
- Labas, o ką tu čia veiki?
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 20:21

- Aš atėjau pasižiūrėti, kaip tu laikaisi, žinau kas nutiko tarp jūsų, ir patikėk, Erikui dabar labai sunku, net su manimi nenoriai bendrauja, todėl nežinau kas jam yra, bet apie tave galvoja ir pasiuntė mane čia,- dėstė vaikinas, nors jo veide buvo puikiai matomas džiugesys, dėl to, jog teko proga susipažinti su Sara.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ambere. on 2010-06-01, 20:23

Šie žodžiai merginos visai nenudžiugino, jai mažiausiai reikėjo pokalbio apie Eriką, tačiau Sara pagalvojo, kad galbūt Osvaldas bent kiek praskaidrins jos niūrią nuotaiką ir jį įsileido.
Ambere.
Šypsenėlė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-06-01, 20:45

Tas raudonų plytų labirintas buvo toks bauginantis ir tamsus. Sara nieko nematė, tiesiog bėgo tiesiai neatsigręždama. Jos širdis jautė, kad ją vejasi. Tačiau kas ji negalėjo suvokti. Labirinto pabaigos nesimatė, o Saros jėgos blėso. Jai darėsi vis sunkiau kvėpuoti, trūko oro, o kojas maudė nuovargis. Mintyse ji šaukėsi Jo. Ir tą akimirką, kai jai atrodė jog nebeištvers ir pasiduos ji išvydo šviesą. Akinančią, daugybės kilometrų atstumu. Toje šviesoje matėsi siluetas- Vyro siluetas... Ji jau tiesė ranką jo link. Beveik jautė jo šiltą kūną. Jis buvo prie pat ir tada jos akys atsimerkė. Viskas buvo kaip ir visada: gelsvos kambario sienos, minkšta patalynė, ir pažįstamas kambario aromatas. Ji buvo namie viena, ir jokio vyriško silueto nebebuvo matyti.
Sara pradėjo jausti, jog šis sapnas nebus jai palankus. Mintyse knibždėjo daugybė klausimų ir minčių, kuriuos sukėlė sapnas. Nejučia Sara pradėjo galvoti apie Eriką, žmogų, kuris turėtų ją džiuginti, tačiau šį kartą mintys apie jį jai kėlė nerimą. Ji visa širdimi troško pamatyti jį, būti kartu, pajausti nepakartojamų akimirkų , tačiau bijojo, kad jis nori kažko kito. Sara nusipurtė, kaip ir įprastai, bandydama išmesti jai nepatinkančias mintis iš galvos. Tačiau mintys apie Eriką, jai vistiek nedavė ramybės, atrodė, jog visas pasaulis sukosi tik apie jį, taigi Sara nusprendė save nuraminti susitikdama su juo. Lėtai priėjusi pažvelgė į veidrodį, manydama, jog savo stulbinančia išvaizda ji vėl uždegs aistrą savo vaikinui, nuskubėjo telefono link. Surinkusi Eriko telefono numerį, ji su nekantrumu laukė kol išgirs jo balsą.
- O, sveika Sara,- vaidindamas nustebusį, sutrikusiu balsu pasakė jis, o tuo metu iš jaudulio mergina trypčiojo vietoje,- ką nori man pasakyti?
Jo balso šaltumas privertė merginą pasijusti kiek nejaukiai, ji net sudvejojo ar tikrai verta su juo susitikti, tačiau greit apsisprendusi tarė:
- Labas Erikai, tiesiog norėjau paklausti ką šiandien veiki?
- Aš... šiandien...- akivaizdžiai jautėsi, jog vaikinas vengia susitikimo, o Sarą tai baugino,- turėsiu šiek tiek reikalų,- galiausiai pamelavo.
Sara jautė, kad jis išsisukinėja ir meluoja, ir nors pamatyti Eriką jai buvo labai svarbu, tačiau nesusivaldžiusi ji atrėžė jam:
- Pastaruoju metu tu visada užsiėmęs.
Tie žodžiai smigo jam tarsi durklas į širdį, nes jis nesitikėjo, kad Sara jaučiasi būtent taip blogai, nenorėjo jos skaudinti, tačiau ilgiau slėptis negalėjo:
- Nori, kad atkreipčiau į tave dėmesį? Gerai, susitinkam,- po tų žodžių numetė telefono ragelį ir nuskubėjo Saros namų link.
Mergina vis dar be žado stovėjo su telefonu rankoje, ji nesitikėjo, kad Erikas galėtų šitaip sureaguoti, tačiau dabar žinojo viena, jog jam atėjus viskas paaiškės. Ji nekantraudama tačiau bijodama išėjo į lauką pasitikti jo ir pamatė vis artėjantį siluetą, kurio dėka Saros kūnas virpėjo vis stipriau, tačiau ne iš jaudulio, kuris kildavo matant jį, o iš milžiniškos baimės išgirsti tai, ko jos širdis nesugebėtų suprasti. Erikas atsidūręs šalia merginos pamiršo visą įniršį, dabar jis atrodė pasimetęs, nežinantis ką pasakyti, tačiau nusivylusiu ir iškreiptu kančios veidu tarė:
- Sara... Aš nebežinau ką tau jaučiu.
Mergina negalėjo patikėti savo ausimis, nes Eriko ištarti žodžiai buvo pats skaudžiausias dalykas, koks galėjo nutikti tuo metu, todėl sutrikusiu veidu, kurio akyse kaupėsi skausmo ašaros, pasakė:
- Aš tave myliu ir tu mane myli, štai ką man jauti,- bandė išaiškinti, nors gerklėjo stovintis gumulas labai trukdė tai padaryti,- mes turime būti kartu!
Erikui buvo sunku žiūrėti į ja tokią, besikankinančią, todėl norėjo viską kuo greičiau užbaigti ir pradėjo aiškinti:
- Suprask, aš nežinau kas man yra paskutiniu metu, nors ir esi labai svarbi man, tačiau tas jausmas, kurį jaučiau kadaise blėsta labai greitai, man reikia laiko, aš turiu pabūti vienas, turiu suvokti ko man dabar reikia.
- Nustok!- neišlaikiusi suriko Sara ir pradėjusi nesustabdomai verkti, apsisuko, pagiežos kupinu žvilgsniu palydėjo Eriką ir nubėgo į namus.
Mergina pajuto, kad dužo viskas ką ji turėjo gražaus, kad jos pasaulis staiga tapo tamsus, ji jautėsi tokia nereikalinga. Susigūžė savo lovoje ir liejo visą skausmą, neapykantą bei nesupratimą apie tai, kas įvyko. Ši diena, turėjusi ją vėl priversti pasijusti mylima, Sarai tapo pačiu didžiausiu košmaru jos gyvenime. Širdis plyšo, nes meilė Erikui buvo labai stipri, o jis to neįvertino ir pasielgė taip, kaip jam pačiam buvo geriau. Ištisas dienas ji nenorėjo nieko matyti, su niekuo kalbėti, o tik užsidaryti savyje. Dienos lėkė viena po kitos, o Saros gyvenimas taip ir stovėjo vietoje, kaip rami jūra neblaškoma vėjo. Netikėtai ramybę sudrumstė nelauktas beldimasis į duris, kuris privertė Sarą pakilti iš savo apmąstymų. Svečių ji visiškai nelaukė, nes jau ilgą laiko tarpą nebendravo su niekuo, išskyrus pačią save. Atidariusi duris Sara pamatė be galo žavų, tačiau nepažįstamą vaikiną, kuris ją nustebino, privertęs išspausti plačią šypseną, jos kupiname liūdesio veide.
- Sveika, Sara, džiugu tave matyti besišypsančią, nes girdėjau, kad pastarosios dienos tau nebuvo itin malonios, beje, aš esu Osvaldas, Eriko draugas,- pasakė vaikinas ir meiliai mirktelėjo.
Tai išgirdusi mergina suglumo, nes išvysti, kažkokį Eriko draugą, mažiausiai tikėjosi ir niekaip negalėjo suprasti, ko jam reikia, todėl pasiteiravo:
- Labas, o ką tu čia veiki?
- Aš atėjau pasižiūrėti, kaip tu laikaisi, žinau kas nutiko tarp jūsų, ir patikėk, Erikui dabar labai sunku, net su manimi nenoriai bendrauja, todėl nežinau kas jam yra, bet apie tave galvoja ir pasiuntė mane čia,- dėstė vaikinas, nors jo veide buvo puikiai matomas džiugesys, dėl to, jog teko proga susipažinti su Sara.
Šie žodžiai merginos visai nenudžiugino, jai mažiausiai reikėjo pokalbio apie Eriką, tačiau Sara pagalvojo, kad galbūt Osvaldas bent kiek praskaidrins jos niūrią nuotaiką ir jį įsileido. Palydėjo į savo kambarį, pasiūlė prisėsti ir kuo patogiau įsitaisyti, kol ji paruoš arbatą, o jis tuo metu taisėsi savo stilingą šukuoseną- norėjo palikti gerą įspūdį Sarai.
kashakas
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 25 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų