TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Sk. Queen Emilie komanda

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Sk. Queen Emilie komanda

Rašyti by Deganti naktis on 2010-05-28, 19:19

Taigi, štai taip lauktoji tema. Kapitonė Sk. Queen Emilie
Žanras: Mistinė istorija
Asmuo: Pirmas
Tvarka: Sk. Queen Emilie > SimsFane > Giselle

Primenu:
Ne eilės tvarka parašyti pranešimai bus trinami.
Į vienos komandos temą gali rašyti tik jos nariai - kiti neturi teisės ten lysti. Skaityti niekas neuždraus, tačiau parašytos nesąmonės bus trinamos.
Deganti naktis
girl with hurricanes in her eyes

Pranešimų skaičius : 1205
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Re: Sk. Queen Emilie komanda

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-05-29, 18:41

Pabudau išpilta prakaito, visas gyvenimas prabėgo pro akis.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Pranešimų skaičius : 6843

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-05-30, 13:12

Kas tai buvo dar iki šiol nesuprantu.
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Pranešimų skaičius : 260

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2010-05-30, 13:35

Atrodė, kad akimirkai mano širdis nustojo plakusi, kraujas sustingo kraujagyslėse, o gerklę užgniaužė kažin kokia nežemiška jėga, tad nepajėgiau nei klykti, nei maldauti pasigailėti, tik mintyse melstis, kad viskas kuo greičiau pasibaigtų.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3740
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-05-30, 17:13

Frederikas perbraukė savo šalta ranka man per kaklą, aš sudrebėjau iš baimės ir iš šalčio, jis paglostė mano raudonus garbanotus plaukus ir nusisukęs ėmė ruošti kažkokius vaistus, aš nenorėjau būti jo auka.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-05-31, 11:08

Tai privertė mane kažką daryti, bet staiga aš atsidūriau kitoje vietoje, bauginančioje, tai visai mane sužlugdė.
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2010-05-31, 11:27

Oras buvo drėgnas, atsidavė pelėsiais, suvokiau, kad esu kažin kokiame urve, kur neprasiskverbė mėnesienos šviesą, vėjo draskomų medžių dejonės, į šoną pašauto vilko kančios sklidinas staugimas, tik tankus mano kvėpavimas, atsimušantis į urvo sienas, ir tamsoje švytinčios, pykčiu žaižaruojančios Fredriko akys bei baltutėliai apnuoginti dantys, kurių neslėpė jo plati, piktdžiugiška šypsena.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-05-31, 12:53

Kaip aš atsidūriau kitoje vietoje? - masčiau, Frederikas atrišo mano kojas ir pabučiavo mano mažąjį pieno baltumo pirštelį - Man nemalonu, laikyti tave įkalinta, žinai, jog man tai nepatinka, bet tu nepalieki man kitos išeities, na nebent sutiktum būti mano, suteiksiu tau viską ko tik tu panorėsi.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-05-31, 13:25

- Niekada gyvenime Frederikai! Aš tavęs nekenčiu labiau nei tavo smarvės!
Ir tada isyvyrojo tyla po kurios Frederikas griausmingai suriaumojo.
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2010-05-31, 13:41

Fredrikas prisiartino prie mano kaklo ir lyžtelėjo pašiurpusią mano odą, o aš jaučiau, kaip jis kaifuoja jausdamas paklaikusius manosios širdies tvinksnius, šleikštulį, kurį sukelia jo prisilietimai.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-05-31, 14:19

-Mieloji, manau mes sutarsim, gal po kelių mėnesių tu net mane pamilsi, turiu aukso, deimantų...deimantai juk geriausi merginų draugai? - nusijuokė - žinai, man tai šiek tiek atsibodo - tad paįvairinkime šį žaidimą. - Nedaryk to! - sušukau, - aš nenoriu būti tokia kaip ir tu - tačiau jis manęs neklausė, pasilenkė prie kakto ir suleido savo ašmeninius dantis man į kaklą.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-05-31, 14:29

aš pajutau kaip Jo šlykštusis mėlynas kraujas pradėjo tekėti mano gyslomis, nebegalėjau kvėpuoti.
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2010-05-31, 15:48

Kraujas užsiliepsnojo, akyse raibuliavo, jaučiau, kad keičiuosi, tačiau negalėjau to kontroliuoti.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-05-31, 16:38

Prabėgo visa amžinybė, juodoje tamsoje aš bandžiau pajudinti savo paralyžuotą kūną, ir po kelių bandymų man tai pavyko! - Aš gyva.. - tyliai sukrykščiau, tačiau mano nelaimei, nebebuvau tokia kaip anksčiau, dabar aš - VILKOLAKĖ.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-06-01, 03:41

Aš jaučiau kaip mano kūnas pašėlusiai trokšta nekalto padarėlio gyvybės, o gal net žmogaus...
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2010-06-01, 12:11

Negalėjau išsilaisvinti iš jėgos, kuri buvo mane užvaldžiusi, kažkokiu būdu išlėkiau iš olos ir patraukiau savo gimtojo kaimelio link, tik, deja, ne gyventi taikaus ir ramaus gyvenimo, prie kokio buvau pratusi, bet ieškoti pirmosios savo aukos, net jeigu tai būtų žmogus, kurį be proto mylėčiau.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-06-01, 13:38

Pabudau išpilta prakaito, visas gyvenimas prabėgo pro akis.
Kas tai buvo dar iki šiol nesuprantu.
Atrodė, kad akimirkai mano širdis nustojo plakusi, kraujas sustingo kraujagyslėse, o gerklę užgniaužė kažin kokia nežemiška jėga, tad nepajėgiau nei klykti, nei maldauti pasigailėti, tik mintyse melstis, kad viskas kuo greičiau pasibaigtų.
Frederikas perbraukė savo šalta ranka man per kaklą, aš sudrebėjau iš baimės ir iš šalčio, jis paglostė mano raudonus garbanotus plaukus ir nusisukęs ėmė ruošti kažkokius vaistus, aš nenorėjau būti jo auka.
Tai privertė mane kažką daryti, bet staiga aš atsidūriau kitoje vietoje, bauginančioje, tai visai mane sužlugdė.
Oras buvo drėgnas, atsidavė pelėsiais, suvokiau, kad esu kažin kokiame urve, kur neprasiskverbė mėnesienos šviesą, vėjo draskomų medžių dejonės, į šoną pašauto vilko kančios sklidinas staugimas, tik tankus mano kvėpavimas, atsimušantis į urvo sienas, ir tamsoje švytinčios, pykčiu žaižaruojančios Fredriko akys bei baltutėliai apnuoginti dantys, kurių neslėpė jo plati, piktdžiugiška šypsena.
Kaip aš atsidūriau kitoje vietoje? - masčiau, Frederikas atrišo mano kojas ir pabučiavo mano mažąjį pieno baltumo pirštelį - Man nemalonu, laikyti tave įkalinta, žinai, jog man tai nepatinka, bet tu nepalieki man kitos išeities, na nebent sutiktum būti mano, suteiksiu tau viską ko tik tu panorėsi.
- Niekada gyvenime Frederikai! Aš tavęs nekenčiu labiau nei tavo smarvės!
Ir tada isyvyrojo tyla po kurios Frederikas griausmingai suriaumojo.
Fredrikas prisiartino prie mano kaklo ir lyžtelėjo pašiurpusią mano odą, o aš jaučiau, kaip jis kaifuoja jausdamas paklaikusius manosios širdies tvinksnius, šleikštulį, kurį sukelia jo prisilietimai.
-Mieloji, manau mes sutarsim, gal po kelių mėnesių tu net mane pamilsi, turiu aukso, deimantų...deimantai juk geriausi merginų draugai? - nusijuokė - žinai, man tai šiek tiek atsibodo - tad paįvairinkime šį žaidimą. - Nedaryk to! - sušukau, - aš nenoriu būti tokia kaip ir tu - tačiau jis manęs neklausė, pasilenkė prie kakto ir suleido savo ašmeninius dantis man į kaklą.
aš pajutau kaip Jo šlykštusis mėlynas kraujas pradėjo tekėti mano gyslomis, nebegalėjau kvėpuoti.
Kraujas užsiliepsnojo, akyse raibuliavo, jaučiau, kad keičiuosi, tačiau negalėjau to kontroliuoti.
Prabėgo visa amžinybė, juodoje tamsoje aš bandžiau pajudinti savo paralyžuotą kūną, ir po kelių bandymų man tai pavyko! - Aš gyva.. - tyliai sukrykščiau, tačiau mano nelaimei, nebebuvau tokia kaip anksčiau, dabar aš - VILKOLAKĖ.
Aš jaučiau kaip mano kūnas pašėlusiai trokšta nekalto padarėlio gyvybės, o gal net žmogaus...
Negalėjau išsilaisvinti iš jėgos, kuri buvo mane užvaldžiusi, kažkokiu būdu išlėkiau iš olos ir patraukiau savo gimtojo kaimelio link, tik, deja, ne gyventi taikaus ir ramaus gyvenimo, prie kokio buvau pratusi, bet ieškoti pirmosios savo aukos, net jeigu tai būtų žmogus, kurį be proto mylėčiau.
Bėgau keturiomis kojomis, jutau vėją kedenantį mano plaukus, jaučiausi keistai bet maloniai, iššiepiau nasrus ir bėgau, bėgau kiek tik galėjau, kiek pamenu nuo uolos iki kaimelio 60 kilometrų, o aš vistiek nepavargau, mano padai ir krumpliai pradėjo kraujuoti, o aš pradėjau laižyti tą saldų kraują ir išgirdau savo meilės Danielio balsą.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-06-01, 14:02

Jis taip saldžiai kvietė mane:
- Ambera, Ambera! Kur tu?
Širdis daužėsi vis labiau ir labiau, troškau jo kaip niekada!
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2010-06-01, 16:55

Mylėjau jį labiau nei gyvenimą, ir ta meilė buvo stipresnė už troškimą žudyti, tačiau... jis manęs neatpažino, palaikė gyvuliu, pabaisa, monstru, kurį reikia nudobti; išvydus jo rankose peilį man susuko pilvą.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-06-01, 18:42

Aš suinkščiau, kaip šunytis ir pasitraukiau į šalį, jo ledinės ir šaltos mėlynos akys žiūrėjo taip...ak, net negaliu apsakyti, pamačiau, jog esu visa padengta kailiu, o apskritas mėnulis taip gražiai švietė, pamačiusi jį ilgai žiūrėjau ir žavėjausi, tada man niekas neberūpėjo, buvau egoistė trokštanti išdarkyti kažkieko kūną ir su didžiuliu įniršiu puoliau Danielį.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-06-02, 06:37

Bet laiku sustojau ir supratau, jei paragausiu nors truputį kraujo tai niekada nesibaigs, todėl greitai apsisukau kol visiškai nesusigundžiau ir lekiau kiek tik kojos neša pas tą šunsnukį Frederiką kokio nors priešnuodžio nuo šio troškulio.
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2010-06-02, 11:01

Tačiau jokio priešnuodžio nebuvo, nors tuomet dar to nežinojau, tik girdėjau, kaip mišku mane atsiveja pažįstamas balsas, toks švelnus, bet toks griežtas, rėkiantis: "Palauk bjaurybe, aš tave užmušiu!", Danielis su mėnesienoje sidabru tviskančiu durklu, kuris taip troško mano, pabaisos, kraujo.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-06-02, 13:21

Norėjau numirti, norėjau verkti, tačiau girdėjosi tik inkštimas ir mano alsavimas, paskui mane prisivijo kitas vilkolakis, - "Labas, gražuole, žinai - kailis tau tinka" - aš atsakiau - "Atsiknisk, tu šunsnuki, nekenčiu tavęs, nekenčiu nekenčiu nekenčiu" - jis linksmai timptelėjo man už ausies ir pargriovė mane ant šono, vasarinis pienės pūkelis nutūpė man ant nosies ir pradėjau kikenti, net pasirodė, kad Frederikas nėra toks jau ir blogas.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-06-03, 10:10

Pamaniau, kad gal geriau susibičiuliauti su juo, kad gaučiau tuos vaistus! Gera mintis!
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-06-03, 15:20

Giselle išeina iš komandos.
(Paskelbiau vietoj Degančios Nakties, nes jos dabar nėra)
Taigi tvarka - Sk. Queen Emilie ----> SimsFane

-

Tačiau tada nežinojau, jog tie vaistai, tas priešnuodis yra tik apgaulė, jis tik vienai dienai paverčia tave žmogumi, tačiau aš privalėjau rizikuoti, - "Frederikai? "- paklausiau - "Ką?" - jis atsakė - "Žinai tu kaip vilkolakis taip mane žavi, o tavo kailis, aaaa " - išleidau viliojamą garsą - "Atleisk man, buvau paika mergiotė, nemačiau viso tavo žavesio" - jis pažvelgė į mane raudonomis šlykščiomis akimis, norėjau nusigręžti, bet negalėjau, tik pažvelgiau į jį su šuniška šypsena - "Ak, mano mieliausioji, viską tau atleisiu, ateik ateik čia, kai ką tau parodysiu" - hmmm "Pasiilgsiu jo" pagalvojau ir tik nusikračiau nuo šios minties, kai atėjome į olą, jis visiškai savęs nekontroliavo, išprotėjęs vilkolakis - pagalvojau -, su letena paėmiau aštrų durklą - "Sakyk kur vaistai" - paliepiau - "Ak tu kvaila pasileidėle, ak tu " - jis mane plūdo, tačiau neturėjo išeities, įėjome į kitą olos kambarį, tokį apskritą ir drėgną, jis man parodė visą eilę violetinių mėginukų - "Vienas vaistas, tave paverčia žmogumi vienai dienai, juos gali vartoti tik 3 kartus, nes poto jie nebeveiks" - vos tik aš nusisukau, jis čiupo man už gerklės - "Tu, kvaila mergiščia spyriosies prieš mane" - jis pačiupo durklą ir norėjo smeigti man į širdį, tačiau aš buvau greitesnė, parverčiau jį ant nugaros ir perrėžiau durklu pilvą, jis visas suinkštė, dar kartą smogiau peiliu jam į širdį, jis išleido paskutinį amtelėjimą ir mirė.

(atleiskite už negramatišką vieną sakinį).
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų