TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

glamourr komanda

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: glamourr komanda

Rašyti by Gailė. on 2010-06-04, 17:52

Niekas nežinojo kur tą naktį dingo Danielė.
Gailė.
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3483
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ema. on 2010-06-04, 17:53

Ryte mama rado tik Danielės pėdą ir žinojo, kad tai jos
pėda.
Ema.
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5199

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2010-06-04, 17:53

Didelis randas įrodė, kad ten jos
pėda.
glamourr
i’ll try being nicer if you try being smarter

Pranešimų skaičius : 11642
Amžius : 22

http://www.glamourr.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gailė. on 2010-06-04, 17:54

Visi galvojo, kad tai pokštas, bet kai tris dienas nebuvo galima su Daniele susisiekti, visi sunerimo.
Gailė.
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ema. on 2010-06-04, 17:55

Tik po geros savaitės aptiko tą vietą, kur stoviklavo vaikai, kartu ir
Danielė
Ema.
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2010-06-04, 17:55

Ten jie ir rado visus kitus kūnus, ne
pilnus, o dalimis.
glamourr

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gailė. on 2010-06-04, 17:56

Gulėjo tai ranka, tai koja, o buvo galima aptikti ir galvų.
Gailė.
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ema. on 2010-06-04, 17:56

Tik tada mama patikėjo, ką šnekėjo Danielė, apie kanibalus.
Ema.
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2010-06-04, 17:57

Ši žinia sukrėtė visko mačiusius
žmones.
glamourr

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gailė. on 2010-06-04, 17:57

Niekas nebesirodė tame miške..
Gailė.
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ema. on 2010-06-04, 17:58

Tik vienintelis Vakaris...
Ema.
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2010-06-04, 17:58

Vakaris buvo vienas iš jų.
glamourr

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gailė. on 2010-06-04, 17:58

Prieidamas prie Danielės kiekvieną kartą, lyg burtažodį ar maldą tardavo:
Gailė.
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ema. on 2010-06-04, 17:59

-Myliu, bet taip turėjo nutikti, atsiprašau, bet nesigailiu,
dabar visąlaik būsim kartu..
Ema.
SimCity žvaigždė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2010-06-04, 18:05

"Visąlaik būsim kartu..."

- Ei, Vakari, baik kandžiotis, jau darosi nebe juokinga, - pratariau pagaliau baigusi kikenti, - Eime
pas kitus prie laužo.
Mes perėjome beveik visą miškelį kol vėl radom kitus, kurie linksmai traukė dainas ir mes kartu su
Vakariu prisidėjome prie jų. Visi aplinkui linksminosi, šoko, dainavo, o man buvo truputį nejauku, nes aplink nebuvo nė gyvos dvasios, vien tik apmirę medžiai.Vakaris priėjo prie manęs ir pakvietė pašokti.Jis mane vėl nusivedė toliau nuo visų, mėnesienos apšviestu takeliu.Aš nesupratau ko jis norėjo, juk kvietė šokti, o čia vos girdėjosi muzikos garsiausias taktas.
- Klausyk, Vakari, man nelabai jauku, gal grįškime? - tariau ir pajutau jo šaltas rankas sau ant kaklo.
- Daniele,leisk man tave pabučiuoti,- tyliai tarė Vakaris ir artėjo savo šaltomis lūpomis prie manųjų. Nespėjus man pratarti nė žodžio, Vakaris įkando man į lūpą - iš jos pasipylė kraujas.Aš išsigandau, bet pamaniau, kad jis netyčia, nors jo akys labai keistai atrodė.
- Ar tau viskas gerai? - pasiteiravau.- Tavo akys...
- Taip taip, man viskas gerai. Eik ten pas visus, prie laužo, aš tuoj,- tarė Vakaris ir nubėgo į miško
gilumą.
Aš suglumusi kelias akimirkas pastovėjau, dvejodama ar laukti jo čia, bet visgi nuėjau prie laužo. Priėjus prie grupės, visi pradėjo klausinėti kas man nutiko, o aš nekreipiau į juos dėmesį, tiesiog visa pilna įvairių minčių apie Vakarį nuėjau į savo palapinę. Palapinėje girdėjosi kitų juokas, dainos, spygavimai, o aš išstraukisi iš rankinės telefoną bandžiau paskambinti draugei, tačiau ryšio nebuvo. Nuspręndžiau nusnūsti, iki kol grįš Vakaris, tačiau prigulusi sulaukiau skambučio. Iškart pagriebiau į rankas telefoną, atsiliepiau ir išgirdau merginos klyksmą - vėliau, tik telefono pypsėjimą. Kadangi numeris buvo nežinomas, galvojau, kad kažkas juokauja, bet... Klyksmas buvo per daug arti, jog būtų
netikras. Atsibudau išsigandusi, maniau jog visa tai buvo sapnas, tačiau mane pažadino aplinkinių triukšmas:
-Daniele, Daniele. Kas nutiko?Kas tavo kojai?
- Aš... - žvilgtelėjau į savo kruviną koją, ant kurios buvo matyti dantų žymės, - nežinau...
Aplink mane stovėjo būrys žmonių, man svaigo galva, bet mintyse kirbėjo tik viena mintis: kur po velniais dingo Vakaris? Sumišusi apsidairiau, tačiau jo niekur nesimatė, o skaudanti koja neleido pajudėti.
- Emile, kur Vakaris?! Prašau surask jį ir atvesk man čia, - paliepiau draugei.
Po paskutinių paliepimų Emilei aš aplinkui beveik nebemačiau, visi kažkur išsiliejo, tikriausiai nualpau, nes mane pažadino alkoholio kvapas ir keistas Emilės žvilgsnis.
-Pagaliau prabudai, jau buvau išsigandusi, kad ir tavęs nebeteksiu,-visa išsigandusi tarė Emilė.
- Kas nutiko, Emile? - sumišusi tariau. - Ar kas nors dingo?
-Taip, Daniele, man labai baisu, čia dedasi visokie keisti dalykai!-išsigandusi šuktelėjo Emilė - Dingo daug žmonių, o ir Vakario neradau.
- Kur Vakaris?! - suklykiau, - nejaugi jie pasiėmė jį?
- Kas jie?-nieko nesupratusi paklausė Emilė.
- Nejau nesi girdėjusi apie kanibalus? - pašnibždomis, kiek pasimetusi ištariau.
- Na, Daniele, neperdėk, juk kanibalų mūsų apylinkėse tikrai nėra, manau, kad tai kažkas kito...-
pasišaipančiu tonu pasakė Emilė.
- Ahh, Emile, netiki, kad tai gali būti kanibalai? - pratariau, - Bet jei Vakaris neatsiras ir per televiziją
praneš apie naują ''gyvačių'' sukandžiotą ir kitų gyvūnų apgraužtą lavoną, patikėsi? - susinervinusi išrėkiau.
Emilė nieko nebesakė, o aš pradėjau rinktis savo daiktus.
- Viskas, man jau gana šitų nesąmonių, aš dingstu, - nervingai išrėkiau, - Kraukis daiktus, mes išvažiuojam.
Girdėjau kaip Emilė burbėjo kažką sau po nosimi, bet man nebuvo įdomu ką, aš tik norėjau greičiau
nešdintis iš šios šiurpios vietos. Susirinkus visus daiktus kartu su Emile priėjome kelią, kur laukėme autobmobilio, kuris galėtų mus pavežėti, bet Emilė pasitikrinusi kišenes pastebėjo, kad paliko savo telefoną palapinėje pas Tomą ir palikus mane vieną nuėjo atgal į mišką, o aš likau stovėti viena. Po gero pusvalandžio nesimatė, nei automobilių, nei Emilės. Galvojau jau žūsiu čia vietoje, su kruvina koja ir visa peršalus, bet už poros šimtų metrų išgirdau mašinos garsą. Labai apsidžiaugiau, norėjau eiti arčiau šalia gatvės..bet pajutau kaip koją sutraukė mešlungis. Išsigandau, susiėmiau už galvos ir pradėjau verkti. Viskas aš žuvus! Tačiau moteriškė, kuri vairavo automobilį pamatė mane ir suprato, kad kažkas blogai.
-Kas tau nutiko, brangute?-visa sunerimusi paklausė keistai atrodanti moteris.
-Koją mėšlungis sutrauke, prašau parvežkite mane namo, į Heridlą, labai prašau!
-Gerai, brangute, palauk tuoj įsodinsiu tave į mašiną,-išlipdama tarė moteriškė,-štai sėskis.
-Ačiū jums labai, - net pamiršusi, kad dar turėjau sulaukti Emilės, bet dabar buvo svarbiau grįžti į
namus gyvai, nors ir nelabai sveikai. Po geros pertraukos moteris, kurios vardas buvo Amelė, pasiteiravo kas nutiko mano kojai. Jai tiesiog atsakiau, kad kanibalai, nors nemaniau, kad ji patikės.
Medžiai bėgo vieni po kito, lyg bėgdami nuo mirties. Taip pat jaučiausi ir aš. Koją nežmoniškai skaudėjo.
- Mes jau mieste, kur toliau vežti?
-O, kaip greitai. Prašau, nuvežkite mane prie Alėjaus mokyklos.
-Labai gerai, tuoj būsime.
Buvo gera matyti savą miestą, žmones ir namus. Netrukus privažiavome mokyklą, o šalia stovėjo ir
maniškis namas. Lauke nieko nebuvo, tad paprašiau moteriškės, kad bent palydėtų iki durų. Ačiū dievui sutikau tokį paslaugų žmogų. Prie durų paprašiau, kad Amelė jau važiuotų, o aš sukaupusi visas jėgas paskambinau į duris. Nieko nesigirdėjo, net mažylio Takio. Keista.. jis visąlaik lodavo, kai kas nors prieidavo arti durų. Prisėdau ant laiptelių. Buvo sunku. Akyse vėl prisikaupė ašaros... Pro mane ėję žmones keistais žvilgsniais dar labiau badė kojos žaizdą. Aš nepajutau kaip užmigau. Sutemo. Prabudau labai gerai išsimiegojus, bet ne ant laiptų, o savo kambaryje. Pažiūrėjau į laikrodį, rodė pusę dviejų nakties. Šalia išgirdau kažką kvėpuojant. Išsigandau, o ten pasirodo buvo tik mano mama.
-Mažute, Daniele, pagaliau prabudai.Kas nutiko, kas tavo kojai? rašau pasakyk...
-Mama, man viskas gerai..Tiesiog buvau apkramtyta kanibalų.
-Kuom, kuom?-visa nustebusi paklausė Mama,-jų mūsų apylinkėse nė su žiburiu nerastum!
-O aš radau, kaip sakant, mus rado. Tikriausiai likau vienintelė išgyvenusi. Nebeliko, nei Vakario, nei
Emilės, nei Tomo, nei kitų...
-Ne, to tikrai negali būti, tau tik prisisapnavo. Tiesiog gal kokia gyvatė įkando tau. Pabandyk užmigti, ryte pasišnekėsim, kai tavo galva bus tusčia nuo tokių nesamonių. Labanakt,-užveriant duris tarė mama.
Taip ir galvojau, kad manimi niekas netikės. Bet aš bandysiu jiems tai įrodyti. Sunkiai sekėsi užmigti, bet vos sumerkus akis išgirdau kažką vaikštant.
-Mama, eik miegoti, man viskas gerai.
Tačiau niekas neatsakė. Pasidarė keista. Galvojau, gal Takio sumanė pasivaikščioti po namus. Akys
vėl pasidarė sunkesnės. Nepajutau, kaip vėl patekau į sapnų dangų. Girdėjau Vakarį kalbant, kaip jis mane myli, ir kaip pasiilgo manęs. Dar girdėjau jį sakant, kad labai atsiprašo. Tikriausiai dėl to, kad mane paliko vieną miške, su nežinia. Tai buvo paskutiniai žodžiai kuriuos aš girdėjau...

***rašoma III asmeniu***

Niekas nežinojo kur tą naktį dingo Danielė. Ryte mama rado tik Danielės pėdą ir žinojo, kad tai jos
pėda. Didelis randas yrodė, kad ten jos pėda. Visi galvojo, kad tai pokštas, bet kai per tris dienas nebuvo galima su Daniele susisiekti visi sunerimo. Tik po geros savaitės aptiko tą vietą, kur stoviklavo vaikai, kartu ir Danielė. Ten jie ir rado visus kitus kūnus, ne pinus, o dalimis. Tai gulėjo ranka, tai koja, o buvo galima aptikti ir galvų. Tik tada mama patikėjo, ką šnekėjo Danielė, apie kanibalus. Ši žinia sukrėtė visko mačiusius žmones. Niekas nebesirodė tame miške.. Tik vienintelis Vakaris...Vakaris buvo vienas iš jų. Prieidamas prie Danielės kiekvieną
kartą, lyg burtažodį ar maldą tardavo:
-Myliu, bet taip turėjo nutikti, atsiprašau, bet nesigailiu, dabar visąlaik būsim kartu..
PABAIGA
glamourr

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5