TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Laiškai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Laiškai

Rašyti by Deganti naktis on 2010-05-26, 13:50

Improvizuokit. Fantazijuokit. Rašykit prieš save einančiam forumiečiui po laišką. Nesvarbu, ar tekstas tikras, ar aprašyti įvykiai realūs. Tarkime, aš Kinijoj šoku su kiniečiais pagal "Eastern European Funk", o tu Edinburge, verki kad seniai nesimatėm ir rašai man laišką. Rašome kas 5 pranešimus.
Deganti naktis
girl with hurricanes in her eyes

Pranešimų skaičius : 1205
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Re: Laiškai

Rašyti by vanity on 2010-05-26, 14:16

Kam: Deganti naktis
Nuo: vanity
Tema: Miau

Deganti naktis (sunku į tave kreiptis, norėjau rašyti deganti naktie, bet man tai skamba kažkaip labai smegenų-plovikiškai, na, kaip meksikietiškuose, o gal ispaniškuose serialuose, kur visokios kata salvachė),
nesėdžiu aš Edinburge, bet sėdžiu savo kambaryj, baigiu maukt savo nescafe, truputuką murkiu, nes visai neblogai jaučiuosi. šiandienos dieną prasidėjo pakankamai lėvokai - putė (lol) žiauriai didelis vėjas, lijo, niekas mūsų nepavežė (manęs ir draugės, turiu omeny, dar neturiu įpročio savęs vadinti daugiskaita), buvau truputuką surūgus ir šiaip, bet man, kaip visada, nėra uber hard pataisyt nuotaiką. tiesiog, kai ima ir išplaukia šypsena vien tik prisiminus kokią nors akimirką, nesenai praleistą. visą dieną pusiau atsijungus buvau, tik per istoriją normaliai klausiau mokytojos apie vokiečių okupaciją, woo woo. ką čia pasakoju apie mokyklą, sucks ji. žinojai, kad teletabiai veda vaikus iš proto? kažkoks vaikas buvo į šulinį iššokęs. visai nenustebčiau, jei kitą kartą koks vaikas bandys gaut skrebučių iš dulkių siurblio.

ko vaikus šiais laikais moko televizija?
tai retorinis.
nes mes visi žinom (ko moko šiais laikais vaikus televizija).

write back,
lots of love,
g

vanity
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5648
Amžius : 66

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-05-26, 15:28

Miela, o gal ir nelabai, Vanity,

Rašau tau laišką, nors ir nežinau ar turiu ką parašyti. Tiksliau žinau, kad neturiu ką parašyti. Kyla klausimas, tai kam iš vis rašyti? Reikia rašyti, reikia. Gal net nerašyčiau. Bet kadangi pašto ženklo nereikia... pasinaudosiu proga.
Aš ir visai nešoku Kinijoje pagal dainą "Eastern European Funk". Nors gal visai ir norėčiau. Bet kartu su tavimi. Duotume garo.
Mes visai neseniai pradėjome bendrauti. Na, jei galima tai užvadinti bendravimu. Keistas ir juokingas jis. Parašom, kai ko nors reikia. Arba šiaip iš lempos. Pokalbis trunka 5 min. O aš vistiek manau tave pažįstąs. Vistiek smagu. Vistiek malonu. O dabar dar geriau, kai turiu galimybę rašyti tau čia. Bėda tame, kad silpnai ja pasinaudojau.

Iki kito karto.
Lauksiu atsakymo.
kashakas.
kashakas
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5285
Amžius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Simsopolis on 2010-05-26, 17:25

Labas, kashakai - tiksliai nežinau, kaip tave vadinti.
Nelabai turiu ką rašyt - nemeluosiu, kad rašydamas laišką naudojuosi mėnulio internetu ir tikrai jame nesėdžiu. Iš tiesų, neskrajoju padebesiais kaip kažkuri forumo - didelė ar maža dalis ir nesu toks įdomus jums, mielieji forumiečiai, kaip Bergė ar Rehab. Norėčiau sužinot apie Verutę, nes, kaip girdėjau iš kitų forumiečių, ją galima sutikt Facebook'e, bet nežinau, nei jos vardo, nei pavardės, tai gal tu žinai. Nes ,,gražių žodelių" varnoms negailiu, ypač karkar.
Šiaip nedaug čia ir lemta mums bendraut. Gal džiaugiuos, gal ne, nors to net nepavadinčiau bendravimu. Einu paskaityt tavo istoriją. Tikiuosi, nebus banali ir tokia kaip visos. O šiaip...

Iki kito karto.

Paskutinį kartą redagavo Simsopolis, 2010-05-28, 06:29. Redaguota 1 kartą

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 577
Amžius : 103

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ramybė on 2010-05-26, 17:49

Labas,

galbūt geriau būtų buvę rašyti anonimiškai, nes nei aš tavęs pažįstu, nei tu manęs, bet kažkaip, kažkokiu stebuklingu būdu gavau tavo adresą, o prie jo buvo prierašas rašyk ką nori, tai ir parašysiu tai, kas dabar mano galvoj sukasi, o sukasi tokia daugybė dalykų, kad nespėju apie visus juos galvoti!
Pradėsiu nuo to, jog visai neseniai grįžau namo, man įėjus pasitiko ką tik iškepto pyrago kvapas, taigi nieko nelaukus puoliau prie jo, po to skaičiau visokius konspektus, visai kaip tris valandas atgal, kai važiavau į kirpyklą skaitydama apie 1236m. vykusį Saulės mūšį ir 1260m. Durbės mūšį, po to ilgai ir nuobodžiai sėdėjau kirpykloje, bet rezultatas toks, kokio ir tikėjausi, todėl grįžtant atgal vėl skaičiau kaip Algirdas ir Kęstutis veikė išvien, organizavo bendrus išpuolius prieš Ordiną, kai grįžau, jau pasakojau, kas buvo, todėl tęsiu toliau.
Dabar jaučiuosi tokia baisiai išsekusi, žinau, kad jei užsimerksiu, iškart užmigsiu. Todėl pats laikas tam didžiajam puod(eli)ui juodos kavos ir tolimesniems istorijos konspektams.
Turiu bėgti, savo adreso nepaliksiu, įdomumo dėlei. Ačiū už išklausymą!

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
highly intoxicated

Pranešimų skaičius : 6083
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SuperKalonėlės on 2010-05-26, 17:59

ramybė.

Ar tikrai tu tokia rami? Nepažystu tavęs, nežinau kas Tu. Neturiu nei kaip pildyti, nei kaip bloginti nuomonę apie tave. Nežinau, ar tu mane žinai, ar ne, bet aš tave žinau. Šiek tiek. Ir Tu man atrodai atsakingas žmogus. Tik galbūt kartais neatsikleidžiantis iki galo. Galbūt klystu. O jei neklystu, matyt, šituo mes panašios.
Rašyti laišką. Įdomu. Rašyti laišką žmogui kurio nepažysti? Dar įdomiau. O kad kažkiek pažintum mane, jei skaitysi, parašysiu ką veikiau, na ir taip toliau.
Mokykla. Keitas dalykas, ateini, vyksta pamokos, bet neįvyksta nieko, nieko žiauriai įpatingo. O ateina pertrauka. Ilgoji- vos 25min. O atsitinka tiek daug.
Kas atsitiko pas mane? Per lietų, bėgau pas kalsiokę į namus. Su ja. Ji skundėsi kad greičiau bėgtume, o aš juokiausi, sukausi lietuje, o grįžau šlapia. Iš dalies, man patinka lietus. Bet ne tas, kai pliaupia iš kibiro. Žinoma, mokytoja paklausė, kodėl mes šlapios, kai grįžome. Nieko neatsakėme, o vaidinom nenugirdusios.
Šiandien nebuvo daug pagrindinių įvykių vykdytojų, tad nedaug kas ir įvyko. Ir be to, nežinočiau ką Tau pasakoti. Nežinau, kas būtų įdomu, kas tave labai domina, koki panašumai, kas Tau juokinga. Nežinoti yra keista. Kraupu. Šitą, manau žinai.

@@@
Stela.
SuperKalonėlės
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2465
Amžius : 106

http://www.assbook.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Heart. on 2010-05-27, 06:37

Stela,
neapsisprendžiau, kaip į tave kreiptis. Stela, ar SuperKalonėlės? Nusprendžiau kad Stela. Fainas tu žmogus esi :)) Toks, nu toks.. Linksmas. Matau tave dažnai (forume ir ne tik). Manau, kad tau nebus įdomu skaityti, nes nemoku rašyti laiškų.
Kas gero atsitiko? Ogi nieko. Reikia taisytis matematiką. Vienintelis įdomus dalykas mokykloje.. O kaip tau?
Matau, tau patinka lietus. O man apsoliučiai ne. Geriausiai būna kai šviečia saulė. Like now.
Tikiuosi dar susitiksim x.x.x.
Kamilė
Heart.
Walking in the air.

Pranešimų skaičius : 7796
Amžius : 19

Atgal į viršų Go down

Rašyti by SimsFane on 2010-05-27, 10:25

Heart (Kamilę) ,
Taigi taigi. Esu dabar Egipte ir peržiūrėjusi visus forumiečius pagalvojau, kad rašysiu būtent Tau. :} Visiem linkėjimai! Kadangi Tu esi mano metų, bendrą kalbą gal ir surastumėm jai tu esi tokia truputi nusišnekanti :DD. Sakyk jai nori lauktuvių. Parvešiu. :}~ Kaip jums ten Lietuvoj? Ar ne šalta? Man tai šalta ( be jūsų ;( ). Gerai, reikia baigti rašyti laišką. Jau kviečia mane į ekskursiją po piramidę.
Atęę. (hug)
Samanta.
SimsFane
Strangetown`o gyventojas

Pranešimų skaičius : 260

Atgal į viršų Go down

Rašyti by berycia on 2010-05-28, 14:58

SimsFane,

popietėmis, kai skaisčiai šviečia saulė ir šiluma braunasi pro langą, aš prisimenu Egiptą. Kaip sapnavau smėlį ir piramides, kaip buvo liūdna atsibusti šaltame kambaryje... Gaila, tai buvo tik sapnai.
O dabar mėgaujuosi šokoladu ir šypsausi. Man parveš lauktuvių iš piramidžių!!! (sun) Ačiū ačiū ačiū :>
Labai tikiuosi negausi saulės spyrio (taip taip, spyrio. Jis daug galingesnis už smūgį :D) ir spėsi grįžti iki kol žydi obelys...
Iki,
berycia
berycia
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4007
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ema. on 2010-05-28, 15:20

berycia,

labas, smagu, kad mėgsti šokoladą. Aš taip pat jį mėgstu, o dabar esu Antarktidoj. Sėdim kartu su pingvinuku ir šalam. O Lietuvoj ar šalta? Tikriausiai šalčiau nei čia, ar ne? Lauktuvių neparvešiu, nes deja nėra iš kur, nebent pingvinuko padarytų sušalusių 'šokoladukų', tiktų? :)
tai susitiksim kai grįšiu, iki,
Ema. :}
Ema.
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5199

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ramybė on 2010-05-31, 21:53

Sveika, Ema,

norėjau paklausti, ką turėtų rašyti žmogus laiške kitam, visai nepažįstamam žmogui? Pirma pasidomėti kaip sekasi jam? O gal papasakoti apie save? Ne? Pasakoti dienos įvykius ar filosofuoti apie gyvenimą?
Aš atsakymo nežinau, tai nežinau nuo ko pradėti, galbūt nuo to, kad dabar sėdžiu ir valgau tinginį, kurį turėčiau vežtis už jūrų marių, geriu kavą, kuri yra atvežta iš už jūrų marių ir žiūriu labai tokį nuotaikingą serialą, apie juodaodžių šeimynėlę, lengvai ir ramiai žudau smegenų ląsteles ir net nesiruošiu eiti miegoti, nes, žinai, vakar vos užmigus susapnavau bjaurų sapną, po kurio turėjau lipti iš lovos, eiti į balkoną atvėsti ir tylutėliai pakaukti iškėlus galvą į pilnatį.
O ką tu veiki bemiegėmis naktimis? Kai visos istorijos perskaitytos, visos nuotraukos peržiūrėtos, normalūs žmonės miega. Jei turi kokį utopinį būdą greitam užmigimui, labai lauksiu atgalinio laiško,

ciao.

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
highly intoxicated

Pranešimų skaičius : 6083
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by DeySa on 2010-06-01, 15:27

Ramybe,

neturiu greito būdo kaip užmigti. Tiesiog gal to niekad man nereikia. Juk nebūtina per prievartą užmigti, jei nenori miego? Galėtum bandyti ieškoti kitų nemiegančių ir bendrauti su jais. Kad ir vidury nakties. Gali tiesiog rašyti, rašyti, rašyti... Rašyti tol, kol nebejausi rankos pirštų. Arba tol, kol užmigsi ant savo rašliavų. O jei rimtai, pasikartosiu, neturiu jokių veiksmingų priemonių. Bet, turint galvoje tai, kad žmogaus fantazijai ribų nėra, gali sugalvoti visokiausių įdomybių. Tarkim, skaičiuoti žvaigždes vasariškame danguje. Taip, tai tikrai banalu, bet argi nebūtų nors šiek tiek smalsu žinoti, kiek jų ten yra? O jei dar šalia artimas širdžiai žmogus. Mmm...
Iš tiesų, keista rašyti žmogui, kurio nepažįsti. Ir išvis man nesmagu rašyti laišką taip viešai. Vis dėlto laiškai turėtų būti rašomi privačiai. Tačiau pati čia rašau. Kodėl? Todėl, nes tiesiog norėjau žinoti, koks jausmas rašyti laišką tada, kai nežinai, kas į jį atsilieps...
Ir kažkaip jaučiu pareigą parašyti šiek tiek apie save. Tre metri sopra il cielo. Trys metrai virš dangaus. Tokia mano dabartinė būsena. Interpretuokite taip, kaip norite. O man tai nėra pati geriausia būsena. Suprantu, kad virš dangaus turėtų būti tobula, bet tobulų nebūna. Dangus irgi turi savo trūkumų.

Iki.
Vitalija.
DeySa
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 686
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by RuTi on 2010-06-01, 15:28

Gintare,

Pasakyk Labas! Pasakyk man trūksta tavo minčių, žodžių. Tavo filosofijų ir gėrio sklindančio iš Tavęs.
Pasakyk, jog gyvenimas yra gražus ir, kad nieko niekada mums nepritrūks.

Norėčiau, kad iš dangaus kristų rožinės snaigės, o visų veidus puoštų plati šypsena. O Tu ar norėtum? Ar norėtum pabusti ryte ir žinoti, kad visos nelaimės išnyko, teliko prisiminimai, kuriuos lėtai užgydys laikas? Ar norėtum suprasti, jog nieko nėra geriau už čia ir dabar, o tenai ir kažkada liko praeityje? Aš norėčiau.

Pasakyk tikiuosi nevarginu Tavęs savo bereikalingais klausimais. Pasakyk man smagu Tau rašyti. Pasakyk tikiuosi, jog paskaitysi.

Tavo slapta Draugė :)

p.s. damn it, nespėjau. čia skirta ramybei.
RuTi
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3132
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sk. Queen Emilie on 2010-06-07, 13:52

RuTi,

Goodday maddam! Rašo kaimynas iš Anglijos. Kaip sekas? Tu visada atsakai: " Po truputį " . Dėl to neįmanoma tavęs neatpažinti per anonimiškus pašnekesius.

Taigi I like u very very much much much. Nes tu man palikti labai didelį įspūdį.

Dabar mojuoju tau per langą, nes esu tavo kaimynas. Matai? Matau, kad matai, nes ir tu man mojuoji.

Žinai ką? Išsiunčiu tau laišką, padarau arbatos su kietais sausainiais (Anglijoje įprasta mirkyti sausainius į arbatą, kad suminkštėtų (tačiau tu juk žinai, kadangi aš kaimynas iš Anglijos. O ir tu mano kaimynė)). Taigi apie ką aš čia? Padarysiu arbatos ir pasikviesiu tave į namelį ant medžio ir plepėsim kiek širdis geidžia. Nes su tavimi galima kalbėti apie viską, nes tu esi puikus žmogus.

Taigi Iki pasimatymo.

Best wishes,
Tavo kaimynas iš Anglijos.

P.S. Atsiprašau už keistą rašyseną, kaimynas dar sunkiai susigaudyti ryyyšliai kurti laiškus nuostabiems žmogeliukams.
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Pranešimų skaičius : 6843

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Heart. on 2010-06-07, 13:57

Skaiste,
ahoy me amor. Čia tavo buvusi klasiokė iš Ispanjos. Aš nelabai mokėti kalbėti lietuviškai. Ko norėtu dovanų, drauge? Aš atvažiuoti į Lietuva kita savaitė. Tikiuosi mes susitikti.
Kaip tau sektis? Aš tikėtis gerai. Mokausi šokti lietuviška polkutė ir man neblogai sektis. Gero oro Skaistuk cat
Čiao mylimuk ;**~
Heart.
Walking in the air.

Pranešimų skaičius : 7796
Amžius : 19

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Spalvota. on 2010-06-07, 14:13

Mieloji Heart,
Tu nepatikėsi. Va prieš minutę buvau pas Belgą ir jis mielai sutiko pas tave atvykti. Tik viena bėda. Jis nepaprastai nori šokoladinių pyragaičių, nes mano, kad yra per daug plonas ir jam bėda, tau rodytis. Bet jis mielai suvalgytų pyragėlius, jeigu tu jam juos iškeptum.
Bėje, vežu tau ir Serbą. Jis visą kelią pražiaumojo bulves ir prašosi dar. Būk gera, prikepk jam visą puodą tų bulvių. Žvaigždė, bet valgyt tai vargšelis negauna.
Inculto pas tave nevažiavo, nes neturėjo laiko. Bet jie daug siunčia oro bučinį - gaudyk!
Taigi greičiau kepk bulves ir pyragaičius, mes jau pakeliui!
Tavo Simona, Belgas, Serbas ir Inculto pasiųstas oro bučinukas. (:
Spalvota.
Hitmanas

Pranešimų skaičius : 8357

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų