TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

I užduotis [REZULTATAI]

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by vanity on 2009-12-24, 12:36

I-oji konkurso užduotis yra įprastinė - Simsės turi prisistatyti. Tai gali būti bet kokioje aplinkoje, užduotis visiškai neribojama - tiesiog viskas priklauso nuo fantazijos. Turite padaryti 3 nuotraukas:

• Faceshot (turi matytis Simsės veidas iš arti);
  • Bodyshot (Simsė turi matytis visu ūgiu);
  • Nuotrauka su tam tikra tematika, kuri šį kartą yra žiema. Šis metų laikas turi atsispindėti nuotraukoje drabužiais, aplinka ir įvairiais kitais dalykais, kurie priklausys nuo jūsų fantazijos.
    ---
  • Turi būti ir aprašymas. Žodžių limito nėra, tačiau ilgų pasakų nekurkit - tiesiog sudarykit bendrą vaizdą kitiems žmonėms apie konkurso dalyvę.
Taisyklės išlieka tokios pačios: darbai neturi viršyti 800x600 dydžio (tačiau neturi būti ir mažesni nei 640x450px), negali būti neskoningai perdėti redagavimo programų (teptukų, užrašų ir pan.). Kaip visada, balai susidės iš forumiečių balsų ir komisijos balų. Darbus siunčiate į missimcity09@yahoo.com iki gruodžio 31d. Nepamirškite prirašyti savo nikų forume!

P.S. visus klausimus reikškite šioje temoje.

Paskutinį kartą redagavo vanity, 2010-01-10, 17:21. Redaguota 2 kartus(ų)

vanity
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5648
Amžius : 66

Atgal į viršų Go down

Re: I užduotis [REZULTATAI]

Rašyti by vanity on 2010-01-02, 12:43

Kaip balsuoti?
Balsuojame už 5 labiausiai patikusias Simses šioje temoje. Parašote tiesiog skaičiukus ir viskas. Komentarus ir viską kitą rašykite kitoje temoje. Vėliau forumiečių balsai bus susumuoti su komisijos balais. Spoileriuose rasite pagrindines dalyvių nuotraukas, šioje užduotyje tai - nuotrauka iš arti. Balsuojame iki sausio 10d.

#01 - Adeline Bianco
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Sveiki. Esu Adeline Bianco. Kilusi esu iš mažos Veronaville miestelio šeimos. Gyvenu dabar viena tam pačiam miestelyje jau 23 metus. Esu dvynys tad turiu du veidus. Galiu būti ir draugiška ir pikta. Konkurse dalyvauju savo ir šeimos noru. Nesitikiu laimėti nors labai norėčiau patekti bent į geriausių penketuką. Tai man jau būtų laimėjimas, nes nei viename konkurse nesu taip toli nuėjusi. Tikiuosi patikti tiek komisijos nariams, tiek žiūrovams. Stengsiuosi būti savimi ir stengsiuosi visiems palikti gerą įspūdį.

#02 - Emma Lewis
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Sveiki. Esu Emma, arba kitaip Emė (taip mane vadina draugai). Taigi sugalvojau sudalyvauti šiame konkurse, kad išbandyčiau savo "Grožio" jėgas. Esu gana graži, bet didele pamaiva ar "fyfa" nesu. Kas manęs nepažįsta gali susidaryti nuomonę jog esu užsidariusi savyje, tačiau esu labai draugiška ir negalėčiau išgyventi be vakarėlių. Jeigu man šiame konkurse pavyks daug pasiekti, o gal ir laimėti pažadu daugiau taip nešėlti. Che... che... ką gi daugiau apie save ir nepasakysiu, taigi pagyvensit ir pamatysit, ir sužinosit kokia aš! :)

#03 - Nike Kesha
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Vardas: Nike Kesha
Amžius: 19
Aspiracija: Aišku, kad draugai ;D
Hobiai, talentai: Jei rimtai tai šokti ir dainuoti.
Na ką sveiki.Pirmiausiai visi kreipia dėmesį į mano vardą.Galbūt todėl, kad nike yra sportinių rūbų firma.Kad ir kaip būtų keista tėvai mane taip pavadino ne Nikė, o Nike Išeina kaip berno vardas, net aš esu mergina.
Kodėl aš einu į šį konkursą?Ai gal todėl, kad visi sako, kad aš tokia visai nieko;D.Aš tikrai nesu tobula ;D.Pažiūrėkit į mano lūpas jos tikrai nėra tobulos.Kadangi aš nesu modelis tai ir mano nuotraukose nelabai aš ten gražiai išėjau.Nesu eilinė soliariuminė fyfa.(Nors šiam konkurse tikrai tokių bus.Mano nuomonė mano ;DD)Pažiūrėkit į mano odą ;DD.Turiu daug draugų.Dievinu savo gyvenimą.Gyvenu laisvai.Man gerai kokia aš esu.Mėgstu šiltus orus.Vat kaip darėm fotosesija aš labai sušalau ;DD.Mano apranga paprasta.Laisvalaikiais šoku, dainuoju ir sportuoju ;D.Mėgstu treningus xD.Esu linksma, draugiška, pasitikiu savimi.Norėčiau nors į tolimesnius etapus eiti.Na pažiūrėsim kaip čia bus toliau=).
Iki ;*

#04 - Cornelia Devine
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Cornelia Devine - jauna, perspektyvi inžinerijos studentė. Visuomet apsupta draugų, laisvalaikį leidžia vakarėliuose, tačiau antrosios pusės neturi. Ji didžiuojasi savo laisve ir flirtuoja su visais vaikinais iš eilės. Tačiau Cornelia turi ir antrą asmenybės pusę - svajotoja, kartais mėgstanti pasėdėti namuose su puodeliu karštos arbatos ir gera knyga. Miss Simcity konkurse sudalyvauti ją įkalbėjo draugai, nes vos iš pirmo žvilgsnio matyti, jog grožio jai pakanka!

#05 - Ophelia Drakel
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Ophelia Drakel, neseniai dvidešimties sulaukusi mergina šiuo metu dirba netradicinio grožio studijoje kaip... Sekretorė. Klausiate kodėl? Ji turi proto, ji dar ir studijuoja mediciną. Ji pakankamai graži, kad būtų modeliu, bet ji neturi galimybių juo būti, nes Ophelios motina - žmogus, o tėvas - vampyras. Ir nors Kraujo gatvėje, Transilvanijos rajone jos nepaprasti auksiniai plaukai ir lengvai rožinės akys buvo tinkamai įvertintos - mergina buvo išmetama iš kiekvienos SimCity grožio agentūros, kiekvienos darbovietės, kiekvieno universiteto... Žmonės bijo. Todėl Ophelia ir yra čia su savais norais, kad vampirų-žmonių mišrūnai galėtų užimti savo vietą visuomenėje... Kas dar? Ophelia tiesiog apsėsta obuolinių blynų... Dabar tai jau viskas.

#06 - Amelia Evans
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Vardas: Amelia
Pavardė: Evans
Metai: 19
Gyvenamoji vieta: New York
Pomėgiai: Fotografuoti, būti su draugais, piešti.
Darbas: Žurnalistika.
Atėjau į šį konkursą sudalyvauti, galbūt laimėti. Esu linksmo būdo mergina, draugai mane vadina Blizgute.

#07 - Gabriela Sabatini
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Ji - Gabriela Sabatini. Jos zodiako ženklas yra vandenis. Kai simsė bovo dar mažutė, ją tėvai jau vadino modeliu. Sakydavo iš tavęs jau matosi kas būsi. Jie atspėjo...
Kai Gabriela pamatė šį konkursą išbėgo į parduotuves, kirpyklas, grožio salonus. Ji jau buvo mėginus patekti, bet tada jai nepasisekė. Dabar po švenčių, kai visi su gera nuotaika, jai turėtu pasisekti, sako Gabriela. Ši tema - jai .Ji labai mėgsta žiema, nes žiemą daug švenčių nuo Kalėdų iki jos gimtadienio. Tai tiek apie my :)

#08 - Julia Springs
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Aš esu Julia Springs. Man neseniai suėjo 21 metai. Šiuo metu studijuoju fotografiją, esu trečiakursė. Labai mėgstu fotografuoti, piešti, vakarais paskaityti gerą romaną. Dalį laiko praleidžiu savo mėgstamiausioje vietoje - po gluosniu, kuris randasi močiutės gėlių darželyje. Ten fotografuoju gėles, vabzdžius. Kartais piešiu ar šiaip guliu stebėdama dangų. Esu šiokia tokia svajotoja, romantikė. Visada siekiu užsibrėžto tikslo. Noriu sudalyvauti šiame konkurse todėl, kad įrodyti, kad ir tokia išsiblaškiusi svajotoja kaip aš turi šansą laimėti.
Dabar šiek tiek apie fotosesiją. Ilgai galvojau kurioje vietoje geriau būtų nufotografuoti mano veidą ir kūną. Bet po ilgų svarstymų išsirinkau savo mėgstamiausią vietą - senojo gluosnio prieglobstį. Žiemos temą pamaniau, kad geriausiai atitiktų Kalėdos. Pirmiausia atkrito sniegas. Nes ir rudenį kartais jis pasirodo, o Arktyje jis visus metus nedingsta. Kalėdas ir žiemą atspindi jaukus židinys, Kalėdų eglutė, šiltos mėtų arbatos kvapas. Beje, kokios Kalėdos be Kalėdinės muzikos?! Tad visą tai pasistengiau parodyti teminėje nuotraukoje.

#09 - Kimberley Watson
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Aš esu Kimberley Watson. Man yra 21 metai. Prieš du metus patyriau sunkią avariją, per ja patyriau didelę traumą, todėl tapau nevaisinga. Praradau tėvus, todėl likau gyventi su mažąja sesute - June.Tad prieš vienerius metus išvažiavome ieškoti laimės į Italiją. Gyvename madų mieste - Milane. Dirbu garsaus žurnalo "Vogue" redaktore. Laisvalaikiu šoku baletą ( mano mama svajojo, kad aš užaugus mokėčiau šį šokį ). Mėgstu keliauti. Per paskutiniuosius 2 metus aplankiau - Daniją, Angliją, Vengriją, Slovakiją, Belgiją ir Graikiją. Aš vis dar jaučiu tuštumą širdyje. Neseniai patyriau vaikino išdavystę ( po to, kai jis sužinojo jog aš nevaisinga ). Nuo tos dienos nebetikiu vaikinais. Mano tikslas tapti garsiu modeliu ( tarkim kaip - twiggy ar bent Tyra Banks ) ar garsia redaktore ir sukurti savo sesutei kuo geresnį gyvenimą, bei atstoti jai mamą ir tėtį.

#10 - Amber Herllando
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Mergina iš Buenos Airių, kur kultūra nėra atsiejama nuo tango - aistringojo šokio. Galbūt būtent dėl to Amber tarsi vietoje nenustygstantis vijurkas (o kartais ir tikras tornadas!), norintis visur būti, viską išbandyti ir visur dalyvauti. Paklausta, kaip apibūdintų savo charakterį mergina nedvejodama atsako, kad niekada neieško žodžio kišenėje, yra velniškai užsispyrusi, mėgstanti būti dėmesio centre, o kartais tiesiog per daug atvira. Dvidešimt penkerių Amber jau ankstyvoje vaikystėje pradėjo domėtis pačiais įvairiausiais dalykais: kulinarijos ypatybėmis, gitara, šokiais, žirgais, futbolu, knygomis, šalių papročiais, religija, magija ir burtais, rankdarbiais, tapyba, keramika, aktorystės menu... Ir dabar, siųsdama savo fotografijas, mergina ieško dar neišbandytų dalykų ir tikisi naujų bei neišdildomų įspūdžių.

#11 - Delyth Law
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Sveiki! Kaip matote, mano vardas - Delyth Law. Daug kam mano vardas pasirodo keistas, tačiau jis yra ypatingas. Valų kalba "del" reiškia grožį. Nors ir nelaikau savęs gražuole, draugai bei artimieji, kurių paskatinimu čia ir dalyvauju, teigia, jog šis vardas man tinka. Tikiuosi, taip manysite ir jūs, nes, nors šiaip esu švelnaus charakterio, bet savo tikslų siekiu ištvermingai ir tikrai nenoriu palikti šio konkurso pirma!

#12 - Cloudia Zac
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Cloudia Zac jei 22 metai. Cloudiai patinka sportas.

#13 - Laura Tetenytė
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Laura Tetenytė, jos svajonė būti fotomodeliu, jai patinka linksmybės.

#14 - Samantha Less
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Samantha yra 19 metų mergina iš miesto Sunset Valley.Ji save apibūdina kaip draugišką, siekiantį tikslo žmogų.Negali neatkreipti dėmesio į ją,nes jau po kelių minučių pažinsi ją kaip geriausią draugę.Nelabai gera jos savybė yra tai,kad ji vakarėlių liūtė.Vakarėlio pradžia dar būna gera,bet pabaiga negera,nes kitą rytą atsikėlusi ji nenutuokia kas buvo naktį.Samantha prieš kelis mėnesius išsikraustė iš tėvų namo ir dabar gyvena savo name.Taigi dabar vyksta dar daugiau vakarėlių.
Pamačiusi skelbimą į Miss SimCity konkursą iš kart nusiuntė savo nuotraukas,nes tai buvo jos vaikystės svajonė.Kai ji buvo mažesnė,su draugėm rengė "madų fotosesijas" kieme, ar namuose.Kartais pačios iš savo dravužius iškarpydavo,bet pamačius tai tėvams viskas nesibaigdavo gerai.
Pažiūrėsime ar ji taps Miss SimCity 2009 siela.

#15 - Linny Lish
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Esu Linny Lish, man 23 metai. Studijuoju dizainą, esu kūrybinga. Mėgstu išbandyti naujus dalykus, dalyvauti įvairiuose projektuose. Manau esu įvairiapusiška, todėl ir registruojuosi į šį konkursą, jame tikiuosi atskleisti save, ir tiesiog have fun. Taigi, manau daugiau apie mane sužinosite projekto eigoje. :)

Apie žiemos tematikos nuotrauką:
Daugeliui žiema asocijuojasi su daug sniego, šventėmis, ir t.t. Na, aš žiemą įsivaizduoju kiek kitaip. Savo fotografijoje pavaizdavau žiemos vakarą. Manau nieko negali būti geriau už ilgi žiemos vakarą praleistą žvakių šviesoje skaitant knygą, ir nebūtinai turi būti kalnas sniego, ar kalėdinių dovanų, kad būtų žiama.

#16 - Millane Shuvan
Spoiler:
- Nuotrauka visu ūgiu
- Žiemos tematika

A P R A Š Y M A S:
Millanė vaikystę praleido prabangiuose senelių namuose, nes tėvai atsisakė ją auginti. Sulaukusi šešiolikos ji paliko jų namus ir išėjo gyventi atskirai. Jos charakteris gan sunkus, ji kaprizinga, griežta, o kaip pati Millane sako: "Turbūt visą gyvenimą pragyvensiu viena, nes su manimi gyventi - galėtų tikrai ne, bet kas. Koks mano charakteris? Toks kokį turi visi gimę po ožiaragio ženklu, manau tai viską pasako apie mane. Esu užsispyrusi, visada siekianti savo tikslo ir labai mėgstu prabangą ir visokius brangius niekučius."

vanity
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5648
Amžius : 66

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ENVYNESC. on 2010-01-02, 12:52

#02 - Emma Lewis
#11 - Delyth Law
#14 - Samantha Less
#16 - Millane Shuvan
#06 - Amelia Evans
ENVYNESC.
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2683
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ramybė on 2010-01-02, 12:58

06
08
09
10
11

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
highly intoxicated

Pranešimų skaičius : 6083
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by dienavakaras on 2010-01-02, 13:05

02
03
10
11
16
dienavakaras
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3546
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kashakas on 2010-01-02, 13:06

kashakas
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5285
Amžius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti by LaVa on 2010-01-02, 13:14

04
06
08
10
16
LaVa
Naujas veidas

Pranešimų skaičius : 116

Atgal į viršų Go down

Rašyti by temptation. on 2010-01-02, 13:16

03
06
08
14
15
temptation.
Šeimininkė santechnikė

Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Trou Noir on 2010-01-02, 13:19

Trou Noir
(Ne)slaptas detektyvas

Pranešimų skaičius : 720

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Oresta on 2010-01-02, 13:22

04
08
10
11
16
Oresta
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1594

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Šarūnė on 2010-01-02, 13:43

#02 - Emma Lewis
#06 - Amelia Evans
#10 - Amber Herllando
#11 - Delyth Law
#16 - Millane Shuvan
Šarūnė
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1791
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by kramtoske on 2010-01-02, 13:48

06
02
03
13
15
kramtoske
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 525

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Balinta_kava on 2010-01-02, 13:51

#03 - Nike Kesha
#11 - Delyth Law
#09 - Kimberley Watson
#06 - Amelia Evans
#14 - Samantha Less
Balinta_kava
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1387
Amžius : 17

http://www.simsrevolution.forumb.biz

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Coca-cola on 2010-01-02, 13:52

14
11
06
08
04
Coca-cola
(Ne)slaptas detektyvas

Pranešimų skaičius : 808

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Shaped. on 2010-01-02, 13:57

02
06
11
14
16
Shaped.
Veteranas

Pranešimų skaičius : 6348
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by RuTi on 2010-01-02, 14:10

02
03
09
11
14
RuTi
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3132
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silvija. on 2010-01-02, 14:12

Silvija.
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4430
Amžius : 102

Atgal į viršų Go down

Rašyti by CLuBLioN on 2010-01-02, 14:12

CLuBLioN
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2304
Amžius : 102

Atgal į viršų Go down

Rašyti by plastic bitch on 2010-01-02, 14:39

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3027
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Edith on 2010-01-02, 14:47

#02 - Emma Lewis
#10 - Amber Herllando
#11 - Delyth Law
#14 - Samantha Less
#16 - Millane Shuvan
Edith
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 648

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mėtų Arbata on 2010-01-02, 14:52

Varge, ištiesų tikėjausi įspūdingesnių dalyvių.
Štai mano manymu 5 geriausios:
*2 - patraukli šukuosena , duodanti simsei tikroviškumo. Geras pasirinkimas. Tik su pačia simse šiek tiek perlenkta. Gal jos lūpose problema?
*4 - balsuoju už pagrindinę nuotrauką. Ji tokia magiška, paslaptinga, verčianti pamąstyti. Kitos nuotraukos per prastos norint laimėti konkursą. Susiimk kitoje užduotyje!
*10 - atvejis panašus į ketvirtos dalyvės. Iš arti simsė atrodo pritrenkianti, valdinga, o kitos foto ne tokios patrauklios. Bet šansų turi. :)
*11 - patinka tai, kad simsė neeilinių veido bruožų, trumpų plaukų (tiesiai į dešimtuką), žiūrisi lyg moteris iš madų žurnalo. Minusas - neišreikšti jausmai nuotraukose, visur ta pati rimta ir baugi mina. Būtų visai gerai, kad ji labiau nusišypsotų. ;)
*16 - buvo sunku apsispręsti tarp tavęs ir devintos dalyvės. Abidvi atrodėte panašaus lygio. Kodėl pasirinkau tave? Žavus, klasikinis simsės veidas. Tetrūksta kokybiškesnių fotografijų. Sėkmės!
Mėtų Arbata
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 555

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Tenshi. on 2010-01-02, 14:56

#02 - Emma Lewis
#06 - Amelia Evans
#10 - Amber Herllando
#11 - Delyth Law
#15 - Linny Lish