TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Kalėdiškiausio nario rinkimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Konkursas Kalėdiškiausio nario rinkimas

Rašyti by Kalėdų Senelis on 2009-12-24, 09:03

Sveiki mieli vaikai,
Artėjant gražiausiai metų šventei, Kalėdoms, mane užplūdo tiek daug darbų, jog ieškau pagalbininkų. Norintys man padėti turi būti Kalėdiškai pasipuošę ir, be abejo, skleidžiantys šventinę nuotaiką. Gražiausiai forume pasipuošęs ir šventiškiausios nuotaikos narys gaus iš manęs apdovanojimą. Linksmų švenčių!

Taisyklės:
  • Šiame konkurse registracijos nėra.
  • Dalyvaus visi, pasipuošę Kalėdiškai ir aktyviai dalyvaujantys Kalėdinese akcijose/temose.
Kalėdų Senelis
HO-HO-HO!

Pranešimų skaičius : 73

Atgal į viršų Go down

Konkursas Re: Kalėdiškiausio nario rinkimas

Rašyti by Kalėdų Senelis on 2010-01-01, 14:04

Šventės baigėsi, todėl atėjo metas paskelbti mano nuomone Kalėdiškiausią narį, kuris spinduliavo šventine nuotaika. Išsirinkti buvo sunku: klausimų tema narių iniciatyva nukrypo į gėrimą, storumą, dovanų reikalavimą. Kur jūsų Kalėdiškumas, gera nuotaika, noras dalintis, tapti geresniais? Tikiuosi kitais metais čia atlėkus rasiu jus kitokius, geresnius ir negalėsiu išsirinkti konkursų nugalėtojų.
živile, parašyk Rehab ir susitarkit dėl laikino rango. Ačiū už tavo šventinę nuotaiką!
Kalėdų Senelis
HO-HO-HO!

Pranešimų skaičius : 73

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų