TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Darželio laikai

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Darželio laikai

Rašyti by Apple* on 2009-11-30, 18:20

dar prisiminiau jog kai eidavom ten valytis kokių dantų ar dar ko į prausyklą tai valgydavom iš vien pastą visi. ateina auklytė klausia ką mes čia darom, o mes pilnom burnom pastos "niekoo" : D
Apple*
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1745
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Juokas on 2009-11-30, 18:26

Darželis..Geri laikai buvo..
Atsimenu,kai miegojom pokaitį ir vienas berniukas sušuko 'Ei' visi atsisuko,o tas nusimovė kelnes ir visiems savo subinę rodė.. :DD
~
Kažkada buvom likę keturiese darželį,nu mūsų dar niekas neatėjo parsivest.Tai buvom aš su drauge ir du berniukai.Tai gaudyniu žaidėm,mes nubėgom į tuoletą,o jie iš paskos.Ir nebe išleidžia ir sako 'Pabučiuokit išleisim'..Ech..Tai buvo pirmas mano bučinys į žandukąąą.. :DDDDDDD
Juokas
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3231
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Shaped. on 2009-11-30, 19:08

Oo,darželis (mm) Prisimenu su didžiausia nostalgija,kokia tik gali būt ;}
Visų pirma,tai į darželį neišeidavau nepažiūrėjusi Teletabių xDD Ateidavau,pradėdavom žaist visi ir greit duodavo pusryčių,todėl mes baisiai širdom xD Po pusryčių toliau sau žaisdavom. Dažniausiai žaidimai būdavo ''Baras'' (jo,jo, realybės šou xDD traumuota vaikystė ;D) dar kobra 11 žaisdavom,su Gabre koncertus darėm like '' KAAAS NORI KLAUSYT KONCERTO ??'' aišku visi norėdavo ir mes ten užtraukdavom Kirkorovus ir etc,nes iš kažkur mokėjom xDDD Pamenu,kad niekada nemiegodavau pietų miego ir tik auklytei išėjus,siausdavau xD Turėjau daržely a la vaikiną xDD Buvo toks Donatas,šalia miegojo,tai tipo labai kieta skaičiaus ; DD
Daržely pamečiau pirmąjį savo iškritusį dantį,daržely pirmą kart sužinojau apie Harį Poterį,darželį pirmąkart apsivėmiau xD daržely... ech,kiek daug pirmų kartų buvo daržely !
Shaped.
Veteranas

Pranešimų skaičius : 6348
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Yankee on 2009-11-30, 19:30

Daržely buvau numylėtinė auklėtojų. xD
Kai pingvinukuose buvau tai prieš kalėdas sėdėjom visi ir auklėtoja vardino.
- Va čia (berniuko vardas) gaus kokią mašiną nuo senio, nes geras buvo. Nu, o (berniuko vardas) tikriausiai gaus plytą, nes neklauso manęs. Bet Deimantė tai tikriausiai gaus daugiausiai dovanų ,nes ji tokia gera, rai mergaitė. (inlove)
Paksui gimtadienį švenčiau. Kieta buvau, man visi atvirutes piešė, o aš ėjau ir žiūrėjau ką daro. xD Paskui stojom ratu ir amne visi sveikino ir į žandus bučiavo, tai du banditai berniukai buvo tai tokie girdžiu "aš tai nesibučiuosiu su merga..." XDDDD
Paskui mano geriausią draugę nuviliojo Ugnė, nes aš neturėjau sexy barbės. Vaikystės trauma.. Jos naudojosi mano barbių baldais, o žaist nepriėmė.. tada ėjau žaist su grupės bachūrmerge. (rofl)
Paksui auklėtojos liepė Ugnei grąžint man draugę. Wahaha! (pirmoj klasėj tokių gražių barbių i užsienio prisiuntė tėvai, kad ugnė net meluodavo, kad tik nenusileist XDDDDD)
Dar trauma buvo kai nuėjau į wc ir pamačiau berniuką be kelnių. (rofl)
Šokius kažkokius lankiau ir mergaitės buvo kačiukai, o berniukai šuniukai. Man labiau šunys patiko tai labai liūdėjau. XD
Ai žodžiu, dar pietų nemiegodavau niekad, o namus žaidžiant į savo šeimą neįsleisdavau tų kurie man nepatinka. XDDD
Yankee
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2684
Amžius : 77

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Žybt. on 2009-11-30, 20:31

Eh, geri tie darželio laikai būdavo. Iš tiesų nuo 2metų ėjau į lopšelį ar panašiai, bet ten tik vienus metus gal. Įsimintiniausia iš to laikotarpio buvo, kad pamečiau raudoną puodelį iš žaidimo rinkinio smėlio dėžėje ir pirmosios barbės karūną:DIki dabar skauda širdį:DD Ir kalėdiniame spektaklyje gavau raudonkepuraitės vaidmenį. X)
O pačiame darželyje, tai buvau jauniausia, ėjau į metais vyresnių grupę, todėl mane visi labai ten mylėjo:D Tiesa, kai pirmą dieną atvedė mane ten ir mama išėjo palikusi ant auklėtojos rankų, tai aš kriokdama ir spardydamasi įspyriau vienai mergaitei į galvą.. Bet šiaip buvau kukli, rami;D
Labai patikdavo ir sekdavosi įvairūs darbeliai, piešimai, ruoštis vaidinimams, renginiams gimtadieniams.. Žinoma, pietų miego nemėgdavau, miegodavome tose lovose, kurios išsiimdavo iš spintų, šalia trijų berniukų. Atsinešdavau žaisliukų iš "kinderių", susislėpdavau po pagalve ir su vienu iš tų berniukų žaisdavau.
Labai darželyje mėgdavau ryžių košę su razinomis, nors šiaip auklėtoja skųsdavosi, kad mažai valgydavau:DD
Um.. darželyje "draugavau" su berniuku. Iš tiesų nepamenu ar jis išvis man bent kiek patiko, bet pagal tėvų pasakojimus ir panašiai, tai mes sakydavome, kad draugaujame. Jis visada manęs palaukdavo rūbinėje, kol ateidavau, išeinant kol persirengdavau ir iki vartelių kartu eidavo, kur nors užimdavo vietą ir panašiai trynėsi kartu:DD
Žybt.
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1276

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Iliuminati on 2009-12-01, 08:19

Ech, o manęs į darželį neleido. Su kitais vaikais dienas leisdavom kultūros rūmuos. Neblogai ir ten išauklėjo 8)
Vogdavau sargo sachmatus, buvom viso antro aukšto kabinetų raktus kažkur sumetę, tai darbuotojai į savo darbo vietas negalėjo įeit. O praeinant koridoriais pamatau ant sienos didelėm ir kreivom raidėm parašytą "SIMONA IR DAUMANTAS" tai sušildo širdelę :))

Savin’ all your food stamps and burnin’ down the trailer park.
Iliuminati
Fake and gay

Pranešimų skaičius : 6399
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by heartless on 2009-12-01, 10:09

Darželyje buvo smagu,bet kai ejau ten norėjau į mokyklą ,o dabar atvirkščiai : DD
Visą laiką kol ėjau į darželį manau tai buvo iki 5 metų mylėjau tokį berniuką kuris ėjo ir į mano mokyklą ir už mane metais vyresnis jis : DD Dar vieną gerbėją tūrėjau,kuris į mano spintelę atviruką imetė ir parašės buvo kad mane myli : DD Dar iki dabar turiu jį ; DD Draugių turėjau ir turėjau geriausią draugę su ja visada geriausiai sutarėme. : D Aišku kas be ko buvo pamaivų tiksliau viena,jinai tokia dama vaidino : D
šiaip darželyje fainai buvo,bet kažkaip į tuos laikus nenorėčiau grįžt : DD
heartless
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2404
Amžius : 21

http://fashion.forumf.biz

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Exilim. on 2009-12-01, 10:41

Nelankiau darželio ir džiaugiuos. Ziuri
Exilim.
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2547
Amžius : 87

Atgal į viršų Go down

Rašyti by MuFanta on 2009-12-01, 11:00

Darželyje kaip ir mokykloje visada buvau pati jauniausia grupėje. Eidavau į tą pačią grupę, kur ir mano 2 metais vyresnė sesuo :D. Yra net foto, vaikai tokie ūgtelėję stovi, o aš pagrandukas toks sėdžiu :D. Užtai sulaukdavau ypatingo dėmesio iš auklyčių. Bene geriausiai sutardavau su dabartine A.Klivečkos žmona Ramunyte :). Va jau vyresnėse grupėse auklėtojos kai kurios piktos pasitaikydavo, kai kurios net nebeleido būti vyresniosios sesers lepūnėle, turėjau pati ir šaliką rištis ir kepurę užsidėti :D . Bene pats gėdingiausias dalykas darželyje buvo tai, kad kažkuriais metais dėl mano per didelio netvarkingumo, mano stalčius buvo laikomas kažkur atskirai, nes netilpdavo mano sugrūsti daiktai. :D
MuFanta
(Ne)slaptas detektyvas

Pranešimų skaičius : 824
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by agnnius on 2009-12-01, 12:21

Aš tai darželyje tokia maža, gležnutė buvau... Bet laimingas vaikas. Turėjau aš ten netgi dvi meiles. Taduką ir dar kažkokį vaikinuką.. Atsimenu, kai susigėdusi turėjau su Tadu fotografuotis. Tai net užsimerkus gavaus ;DD Dar atsimenu, kai miegodavau prie tokio berniuko, bet jis sisiodavo į lovą, tai net buvau prašius kad leistų lovą kitur persistumt. Atsimenu, kai auklėtoja prieš miegą skaitydavo knygutę, kai išeidavo iš kambario, tai visi šėlt pradėdavom. Neatsimenu ar esu miegojus darželyje, kai liepė, tikriausiai ne, nes pas mane buvo labai linksma ir triukšminga grupė. ;p Dar buvo auklėtojos sūnus Dominykas, tai jis amne boruže vadindavo. O tas pavadinimas kilo nuo to karto, kai per Kalėdų vadinimą turėjau tokią boružytės suknelę ir antenėles ;DD cat Dar ir po darželio laikų, daug kas mane boruže vadino, paskui užmiršo. ;DD
Dar po darželio lankiau Rusų mokyklą, nors aš ne rusė, bet vistiek. Labi gerai mokėjau skaičiuoti, rašyti, skaityti, tai iškart patekau iš nulinės klasėsį antrą. Belekokia laiminga buvau. ;DD Dar į tą mokyklą ėjau su keliom dabartinėm klasiokėm, ir draugėm (ne iš klasės).. ;DD Love
Šiaip prisiminus viską, labai juokas pajima, nes tokia naivi buvau. Shok
Visi dabar sako, kad nepasikeičiau nuo darželio tik savo akių didumu ir humoro jausmu. Nuo pat mažens sugebėjau visus užjausti, gal dėl to kartais tekdavo pakęsti tai kad man lipa ant galvos. Dabar jau pasimokiau, kad kartais tenka ir už save pastovėt, netik už kitus. ;}
agnnius
Naujas veidas

Pranešimų skaičius : 73
Amžius : 22

http://mylimoji.piczo.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by lamsht on 2009-12-01, 18:42

Iš darželio prisimenu:
auklėtoją Boženą, kuri buvo labai pikta;
keletą draugų;
tai, kad sulaužiau būgną,ant jo šokinėdama;
tai, kad buvau įlindus į berniukų tualetą;
tai, kad tris kartus bėgau iš darželio xDDDDD rimtai buvau pabėgus tris kart, nes man ten trūko laisvės. Po to auklėtojos mane už ausų tampydavo...
lamsht
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1779
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by laurit. on 2009-12-02, 20:17

atsimenu auklėtoją Gražiną, savo pirmąją meilę Mantą, kuris dabar mano klasiokas, ir yra su pavažiuojančiu stogu.
Prisimenu kaip šukuosenas tipo su visokiais kvepalų buteliukais prieš veidrodį darydavom.
Plaukus cypkom vadindavom.
Užsimesdavom ant džinsų baltus skudurus, nuometą pasidarydavom, eidavom su grupiokais tuoktis.
Dar prisimenu, kad per darželio išleistuves verkėm labai, dar daug visokių dalykų yra, bet labai tingiu rašyt. ;}
laurit.
(Ne)slaptas detektyvas

Pranešimų skaičius : 881

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų