TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Darželio laikai

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Darželio laikai

Rašyti by RuTi on 2009-11-30, 15:08

Hehe čia manau turėsite daug ką papasakoti.
Kas vyko darželyje jūsų laikais?
Noriai eidavote valgyti, miegoti pietų, sutardavote su vaikais? O gal net turėjot tą pirmąją darželio "meilę"?

Apie tai ir dar daugiau kalbame čia :)

Jeigu rimtai, pati nelankiau darželio, tad labai lauksiu jūsų pasakojimų.
RuTi
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3132
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Re: Darželio laikai

Rašyti by ramybė on 2009-11-30, 15:30

Cha, darželyje miegojau prie tokio berniuko, kuris kitom tampydavo už plaukų. Manęs nemušdavo. O prieš miegą visada kokius žaidimus žaisdavom dviese. :D Ten rankas įdomiai supindavom ir "o tu taip moki?? :P " Kol auklytė neužrėkdavo. :)

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
highly intoxicated

Pranešimų skaičius : 6083
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by marvellous on 2009-11-30, 15:34

oj,darželį labaai kuklus vaikas buvau. turėjau draugę,su kuria miegodavom, ir spardydavomės.. žodžiu : D paskui,daržely lankiau kaip ir chorą,ten važinėdavom visur.. ir kažkaip kartą netyčia ne ten patekau,ir su visais kitais vaikais kažkokiam renginy dalyvavau niftemu.xDDDD
nekenčiau pietų miego. išsiimdavau iš galvos segtukus ir su jais po pagalvę žaisdavau.
ir.. visada pavalgydavau paskutinė. : D visad. nekenčiau darželio maisto
ir atsimenu mane kažkoks berniukas gaudydavo O___o
marvellous
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3563
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silwute on 2009-11-30, 15:37

Aš pamenu, kai reikėdavo eiti pietų miego, prie manęs miegodavo tokia mergaitė. Kadangi, aš niekad neužmigdavau per pietus, tai jai ištisai plaukus tampydavau, kad ir jinai nemiegotų, kad bent linksmiau būtų:D

ir dar pamenu su drauge darželyje negalėdavau lėlių pasidalinti. Jinai norėdavo paimti iš manęs lėlę tai aš jai su ta lėle per galvą voždavau:DD Žodžiu žiauri buvau. Ir mama pamenu yra sakius, kad kai tik ateidavo manęs pasiimti tai mes ir mušamės:D
Silwute
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3348

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ingrida J. on 2009-11-30, 15:38

Turėjau vieną žiaurią auklėtoją. Ji rėkdavo ant manęs ir čia tapo kaip vaikystės trauma. Jei aš ją pamatau kur nors gatvėj tai stengiuosi pereit į kitą gatvės pusę, kad nereiktų su ja sveikintis.
Kita auklėtoja buvo gera, šilta, smagi.
Iš darželio nieko daug neatsimenu. Tik tiek, kad labai nenorėdavau eit miegot pietų, prašydavau, kad mama jei gali parsivestų namo.
Neskanus maistas buvo. Ypač šleikštulį kėlė pieniška daržovių sriuba. Blogiausia kas tik gali nutikti.
Labai patikdavo lipdyti plasteliną, atlikinėt užduotis pratybų sąsiuviny, piešti, dainuoti.
Su darželio choru dalyvavom dainų dainelės atrankoje, deja nepatekom. Very Happy
Patikdavo naujieji metai, ateidavo koks dėdė persirengęs Kalėdų seniu ir duodavo tuos supakuotus gėrybių rinkinukus Very Happy po to keliaudavom visi nusifotografuot bendrai nuotraukai.
Visad atsiminsiu darželio išleistuves. Ten visi smagiai leidom laiką, žaidėm. Pamenu reikėjo pūst balioną iki tol kol sprogs. Deja, atidaviau jį draugui to meto Very Happy ir paprašiau, kad už mane padarytų tą užduotį.
Paskutinė bendra nuotrauka. Sumąsčiau kvailai nusišypsot Very Happy man pavyko, nes išspaudžiau tokia durnai linksmą šypseną Very HappyVery Happy
Och, jei dar ką atsiminsiu būtinai parašysiu Very Happy

Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1975
Amžius : 26

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2009-11-30, 15:48

Oii darželis..
Tiek gerų prisiminimų ten (na ir nelabai gerų.:D)
Pamenu turėjau tokią mėgstamą savo spalvinimo knygelę (su mašinom. xD) ir turėjom pas save darželį tokį Mindaugėlį (nesveikas jis, na protiškai atsilikęs) ir jam leisdavo nemiegoti. Ir pamenu vieną dieną atsikeliu ir žiūriu mano knygutė visa išpaišyta. oii kaip verkiau. Very Happy Po to dar pamenu eidavau aps tokį Luką arba Kornelijų į lovas. Ir jie pas mane eidavo. Retai nenorėdavau miego tai kai ateidavo šeimininkėlė iš kart apsimesdavau kad miegu. Very Happy Buvo dar toks skaudus įvykis, kai prasikirtau smakrą. Oi verkiau tada. Iki dabar dar man randas likęs. Ir kai bėgau pas šeimininkėlę, kad nupraustų atsimenu laikiau stipriai, kad kraujas nebėgtų, nes galvojau, akd jis nebegrįš. :DD
O dabar šiek tiek su nuotraukom.

Čia man reikėjo vaidinti nykštuką. Buvo kalėdų renginys. Man atrodo dar pagrindinė buvau. Jei ką aš vidurinė stoviu.

Čia irgi per tą patį karnavalą. Buvo kažkoks žaidimas ir reikėjo su lazda eiti, tai man kai padavė tą lazdą kažkam vožiau per galvą, nes neišlaikiau. :DDD

O čia kai du vaikai išėjo jau į mokyklą. Oi kaip mes visi pavydėjom. jie buvo metais vyresni tai galvojom oi jiems fainiai jie jau į mokyklą eis. :DD Aš blondinė pirmoje eilėje su mėlyna maikute. I love you
glamourr
i’ll try being nicer if you try being smarter

Pranešimų skaičius : 11642
Amžius : 22

http://www.glamourr.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gerda. on 2009-11-30, 15:52

fotkių rytoj įdėsiu.: DD
o atsimenu miegot labai nemėgdavau, o tos lovos, tai kažkokiso gi sulankstomos spintose, tai trankydavau spintos duris, tai vieną kartą net vakarienės dėl to nedavė.: DD Dar atsimenu kaip vienam tokiam Lukui dantis priekinis iškrito, tai visom pergaitėm taip šlykštu buvo, tas tada specialiai ateina ir bučiuotis lenda, tai tada atsimenu man ranką pabučiavo .: DDD Ai, dar vieną kartą auklėtoja pirštą privėrė su durim,tai tada labai didelė auka vaidinau eidavau pas visus ir sakau: man privėrė pirštą ta auklėtoja.xDDDDDd
Gerda.
Hitmanas

Pranešimų skaičius : 9860
Amžius : 19

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2009-11-30, 16:02

Ir dar aš čia. Nors bučkis buvo ne su darželinoku vistiek kadangi čia yra tema tokia tai čia ir įdėsiu.
Mano pirmasis bučkis su berniuku.
glamourr
i’ll try being nicer if you try being smarter

Pranešimų skaičius : 11642

http://www.glamourr.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Karamelinė Saulė on 2009-11-30, 16:28

Oi, daržely aš buvau labai kietas vaikas. Ir be kompleksų. Visur nuolat šypsodavausi savo bedante šypsena. Nors retkarčiais ir gėda būdavo, pavyzdžiui, kai atsikeldavau pati paskutinė iš visos grupės. Dar ir dabar prisimenu tą jausmą, kai atsibundi, tavo lova vienintelė belikusi visoje "klasėje", o aplinkui laksto grupiokai, juokdamiesi.
Pamenu, kaip su drauge organizavome, kruopščiai planavome pabėgimą. Dar ir dabar juokas ima, kai prisimenu idėjas nučiuožti lietvamzdžiais, slapstymąsi po sofomis..
Visuomet stengdavausi dalyvauti renginiuose, nuolat deklamuodavau eilėraščius, lankiau darželio chorą.
O iš darželio labiausiai įsiminė diena, kai man pakilo temperatūra: kadangi tėvai negalėjo atvažiuoti, mane paguldė į mano lovą beveik vidury patalpos, o aplinkui mane atsiklaupė gal pusė darželio grupės ir meldėsi, kad aš nenumirčiau.
Tikrai pasiilgstu darželio laikų, net ir amžino karo tarp mergaičių ir berniukų. O už pietų miegą kiekvieną dieną tikrai daug ką atiduočiau.
Smile
Karamelinė Saulė
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5615
Amžius : 27

http://ramumose.blogspot.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ramybė on 2009-11-30, 16:38

Kaip pas jus nefaina. ;D Mano darželyje buvo atskiras kambarys su lovomis. Normaliomis. :) Atsimenu, kad visad būdavo smagu. Ir kad niekad neverkdavau prie kitų.:>

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
highly intoxicated

Pranešimų skaičius : 6083
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silvija. on 2009-11-30, 16:39

Aš tai atsimenu ,kad pietų miego su berniuku susikabinus už rankų miegodavau ,dar labai mėgdavom žaist visi namų ,būdavo tokios širmos ,tai pasistatydavom mes jas ir tipo už vienos sienos viena šeima ,už kitos-kita. Buvau iš tikrųjų kiets vaiks tokia ir pamaiva man atrodo labai. :D

labai pasiilgstu darželio laikų ,būdavo tikrai geros dienos ,visi būdavom tokie kvailiukai ir visi būdavom draugai ,o dabar tie kas buvo draugai-didžiausi priešai..
Silvija.
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4430
Amžius : 102

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Karamelinė Saulė on 2009-11-30, 16:41

Mūsų darželyje turbūt stengėsi taupyti erdvę, nes per pietų miego pertrauką mums išlankstydavo sulankstomas lovas su asmeniniais simboliais, o vėliau galėdavom juoktis iš tų, kurie atsikelia paskutiniai.:D
Karamelinė Saulė
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5615
Amžius : 27

http://ramumose.blogspot.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Junciukas on 2009-11-30, 16:43

Aš deja irgi neturiu ką papasakoti apie darželį, nes jo nelankiau. Žinau, kad galbūt praleidau daug smagių akimirkų, tačiau su močiute prisigalvodavom visokių žaidimų. Gal tam tikrų pliusų vis dėl to ir yra:
1) Nereikia eiti pietų miego.
2) Gali užsiprašyt ko būtent nori valgyti.
3) Nereikia su niekuo dalintis žaislais.
4) Dauguma mano draugų buvo vyresni (iš kiemo), tad užaugau neieškanti žodžių kišenėje.
5) Atėjus į pirmą klasę dauguma jau buvo pažįstami iš darželio laikų. Tuo tarpu aš visus juos mačiau pirmą kartą. Kad ir kaip keista būtų, su visais susidraugavau labai greitai.

Taip vat taip va ;D
Junciukas
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 655
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fabulous. on 2009-11-30, 16:45

Darželį lankiau neilgai, nes labai sirgdavau, tai mama nusprendė nevesti, bet ir per tą lankymo laiką įvyko įsimintinų dalykų.
Šiaip labai nemėgau darželio. Laukdavau kada pagaliau pasiims mama, o vieną kartą po pietų pamačiau pr langą, kad mama eina kažkur į kitą pusę nuo darželio, pradėjau verkti, visiems guostis, kad manęs mama daugiau niekad nepasiims, o pasirodo, mama tada ėjo pas tetą ir buvo dar visai nelaikas manęs pasiimt. : DD
Dar darželį būdavo toks mergaičių kampelis, kur tokia maža virtuvytė ir ten tipo kriauklė tokia žema, ji tikra tik neveikia, tai kur yra ta kriauklės skylutė, pamenu kaip pro ją žiūrėdavau kaip už sienos koridoriui vaikšto auklėtojos. : DD
Dar pamenu, kaip atsibudau po pietų miego ir nieko nebebuvo, visi išėję į sporto salę sportuot, tai aš su pižama viena pati nubėgau pas juos ir pamenu kaip iš manęs visi juokėsi. : D
O juokingiausias įvykis, tai kai buvo Kalėdų šventė salėj ir visi turėjo būti kažkuo persirengę. Mes visi vienoj linijom stovėjom, o Kalėdų senis ėjo ir visų klausė kas mes tokie esam. Priėjo prie manęs ir klausia kas aš esu, o aš tyliu, nes nežinau kas aš esu xDD, tai mama man salėj sufleruoja, aš tokia nieko nesuprantu, bet galų gale pasakiau. Snieguolė : DD.
Linksma dabar prisimint darželį ir kokia naivi tada buvau. :)

Fabulous.
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1960

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Oresta on 2009-11-30, 16:51

Junciukas rašo:Aš deja irgi neturiu ką papasakoti apie darželį, nes jo nelankiau. Žinau, kad galbūt praleidau daug smagių akimirkų, tačiau su močiute prisigalvodavom visokių žaidimų. Gal tam tikrų pliusų vis dėl to ir yra:
1) Nereikia eiti pietų miego.
2) Gali užsiprašyt ko būtent nori valgyti.
3) Nereikia su niekuo dalintis žaislais.
4) Dauguma mano draugų buvo vyresni (iš kiemo), tad užaugau neieškanti žodžių kišenėje.
5) Atėjus į pirmą klasę dauguma jau buvo pažįstami iš darželio laikų. Tuo tarpu aš visus juos mačiau pirmą kartą. Kad ir kaip keista būtų, su visais susidraugavau labai greitai.

Taip vat taip va ;D

Lygiai tas pats :DDD
Oresta
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1594
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by čiaupkis on 2009-11-30, 16:52

nelankiau darželio :) pamenu kaime dažnai būdavau,ten augdavau tarp vyresnių už mane :) ir kažkaip nenorėjau lankyti darželio.buvau savarankiška jau visai,tai kartais kai mama kur nors išeidavo (kai buvau kokių 5 metų) tai pabūdavau viena namie ir tv žiūrėdavau,žaisdavau :>
gal būt ir praleidau daug smagumų :)
čiaupkis
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3154
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by MIAU on 2009-11-30, 17:12

Nelankiau darželio, tik penkių metų ėjau į nulinę klasę. :DDD
Vėliau įdėsiu nuotraukų. (smirk)

P.S. Iki penkerių turėjau nuosavą auklytę. (chuckle)
Ir dabar su ja susitinkam ir labai gerai sutariam. :)
MIAU
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3392
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Šarūnė on 2009-11-30, 17:22

Paskaičiau ir taip norėčia grįžti į tas dienas :O.Aš tai labai mėgau darželį.Ir praleisdavau jei sirgdavau,ar jei žiauriai tingėdavau :D.Buvau tokį bičelį įsimylėjus,tai kai buvo vienos panos gimtadienis aš nėjau į daržėlį,nes jis ją būtų pabučiaves sveikindamas(nes visi mes eilute sustoje sveikindavome),tai dėl to ir nėjau :DDD.Po to pasirodo jis irgi mane buvo įsimylėjas :O(kaip fainai)nu tai kažkada mums liepė susikibus fotkintis abu ten tokie susigėde nuotraukoj(o jis kažkada sako:kaip man patiko kai mums liepė susikibus fotkintsi,kaip aš džiaugiaus) :DD.Ai va darželį aš buvau labai kieta :D,tai visos mergos manes klausydavo ir negalėdavo žaisti kol aš neleisdavau :DDDDDDar būti (neprisimenu).Dar prisiminiau,kad nupirkom man naujus džinsu,nu atvarau į daržėlį ir mums ten liepė bėgti aplink jį,ar ka ten neprisimenu :D nu ir mes bėgom ir tokia pana kur visi nemėgdavo,nes ji tokia nereliai grubi buvo :D mane pastūmė,aš nukritau ir susiplėšiau džinsus :DDDšakės kai žliumbiau :DDten puse darželio man guode jaučiu :D.Ai dar prisiminiau,kad tas bičas ir ta pana kur maniau,kad vienas kitą mylėjo pasibučiavo :D,taip guliu,guliu sau žiūriu tie pakšt ir pasibučiavo(jų lovos buvo viena prieš kitą,tai net gulėdami)eina sau koks man šokas buvo :DDD ir kai džiaugiaus kai auklėtoja juos apšaukė :DDD.Ir dar labai,labai nemėgau kai mane fotkindavo ir dar tas fotografas į mane visada taikydavosi,kažkada atėjo ir tipo sakė,kad kelis vaikus fotkins,tai aš visaip slapsčiaus,kad tik nefotkintu ir aišku kitą dieną jau mano nuotrauką buvo virš mano spintelės :D ir visai nebloga :O.Eina sau kiek dar visokių įvykiu būdavo ir kaip nerealu prisiminus (mm)
Šarūnė
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1791

Atgal į viršų Go down

Rašyti by berycia on 2009-11-30, 17:25

Darželyje buvau aktyvistė - teatrą, šokius, dainavimą lankiau. Pirma grupėje išmokau skaityti, tai per išleistuves auklėtoja pasakojo, kad ir kiti vaikai po to norėjo išmokti skaityti :))
Labai mėgstu savo darželio išleistuvių nuotraukas. Visur bedantė šypsenėlė :DD
berycia

Pranešimų skaičius : 4007
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silvija. on 2009-11-30, 18:04

Va dabar prisiminiau išleistuves darželio .

Aš ir dar dvi mergaitės kažkokį berniuką tualete mušėm ( : DD ) ,girdim-auklėtoja ateina ,tai tas berniukas ir viena mergaitė pasislėpė ten tokiam kampe už tualetų ,aš ant palangės ,o dr kita į tualeto kabiną ,atėjo auklėtoja rado tą berniuką ir mergaitę kur buvo už tualetų kabinų kampo pasislėpę ,o manęs ir kitos nepamatė ,išėjo ir raktu užrakino duris prausyklos. :D Mes su ta mergaite kurios nerado pribėgom prie durų rėkiam ,daužom ,spardom ,o muzika garsiausiai groja-niekas negirdi ,bet paskui kažkieno tėvelis ėjo pro šalį ir išgirdęs atrakino. :D

Arba žiūrėjau nesenai video kaip mes daržely dar kai buvom šventėm valentino dieną ten visos grupės susirinko salėj ir kažkokią dainą įjungė kuri man labai patinka ( " O meile ,meile ,kas gi tu.? Širdelė daužosi: tuk ,tuk ,lakstau ,svajoju ir šaukiu aš be tavęęęęęęęęęs gyventi negaliuuuuuuu.. " ) ir liepė auklytės visiem kas šalia apsikabint ,bet aišku to nieks nedarė ,o kai dainavom tą dainą prie tokios mergaitės pribėgo vienas berniukas ir apsikabino ,ji nuo jo pasitraukė ir bėgt per visą salę pradėjo ,o jis ją gaudė ,kaip žvengiau. :D

Arba vieną kartą per Kalėdas aš turėjau būti princesė ,bet neturėjau princo ir norėjau ,kad vieną berniuką kuris man patiko padarytų princu bet jis turėjo būt Buratinas ,tai aš savaitę verkiau ,mes su juo auklėtojom zyzėm ,kad tik jį padarytų princu ir paskui jis vis dėl to buvo princas..
Cool
Silvija.

Pranešimų skaičius : 4430
Amžius : 102

Atgal į viršų Go down

Rašyti by meh on 2009-11-30, 18:08

Darželio laikai... Dabar kai pagalvoju, buvo nuostabu! Buvau kaip ir 'gražuolė' (ko nepasakyčiau dabar), berniukai pešdavosi, kas mane mylės (tik vienas mylėtojas vienu metu galėjo būti, todėl jie keisdavosi vos ne kas savaitę). Dabar taip linksma prisiminti, kaip apsimesdavome, kad miegame ir tuo metu žaisdavome, kaip kariaudavome prieš berniukus, kaip mėtydavomes sniegu.. Ech. taip gera atsiminti..
meh
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2579

Atgal į viršų Go down

Rašyti by dienavakaras on 2009-11-30, 18:11

Aš ir pasiilgstu darželio :) ten buvo taip smagu ;) turėjau simpatijų ir patikau benriukams. Žaisdavom visi kartu :) mmm smagu atsimint :) ESu kelis kart nubausta, kad nemiegodavau. Dar dabar susitinku darželio šeimininkute. Aš visada buvau jos numylėtinė ir dabar džiaugiasi mane sutikus. :) ten buvo geriausi laikai :)
dienavakaras
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3546

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dovilyte. on 2009-11-30, 18:13

Eh, nelankiau darželio.Labai pykau ant mamos dėl to. Dabar aišku irgi gaila, juk tiek praleidau. Galbūt dabar turėčiau daugiau prisiminimų. Bet manau jų ir dabar pakankamai, nes su draugėm visko prisigalvodavom. Taip pat draugas būdavo ir brolis, aišku tik kartais, ne dažnai pykdavomės, bet.. Žaisdavom ir barbėm, ir mašinytėm. : )
Dovilyte.
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1462
Amžius : 106

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Apple* on 2009-11-30, 18:16

darželio vaikas buvau aš... ;D norėjau ten labai.
Prisimenu vos ne ilgiausiai miegodavau dažnai reikėdavo mane prikelt :D tik paskutiniais metais kažkaip nemiegodavau. Tiek nesąmonių būdavo :d kai buvau su darželio best'e susipykus tai prie auklėtojos mes tokios rėkiam ''TU KARVĖ'' aš "NE TU KARVĖ" ir taip rėkdavom ;d auklytė buvo faina tik kai pavaduodavo kas nors tai kažkokios atsiprašant "traumos' buvo elgdavosi tikrai blogai. o ir šeimininkėlė labai gera buvo. o su maistu prisimenu kai nenorėjom valgyt ko nors tarkim ten kokią mėsa tai taip sakant paslėpdavom ją po daržovėm ;D
ir dar ką prisimenu buvau daržely tokį Tomą įsimylėjus tai per vieną valentinkę jis man ten kažką padovanojo ir bučkis taip į skruostą tai tokia aš ten skraidau :DD
Apple*
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1745
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lavi on 2009-11-30, 18:17

Na ką, išliekime vaikystės pripildytus jausmus(:
Darželis visada bus man pati geriausia vieta, kurioje galėjau praleisti tuos porą metų.
Asmeniškai nuo jo nepabėgau, nes pro langą jis matosi, kaip kad mano ranka priešais mane:D
Mano grupė buvo Ruoniukai(:
viršum anęs, antrame aukšte, buvo vėžliukų grupė, kurioje buvo mano draugas " sargybinis" (chuckle)
Jis, bėje, dabar mano klasiokas ir mes nebebendraujame taip, kaip tais laikais.
Pamenu estafetes, baseiną į kurį bijodavau eiti, nes nemokėjau plaukioti ir šventes. Oj kaip an jos patikdavo, ypač Kalėdinės(: Visada būdavau snaigė, balta suknelė, šypsena per visą veidą ir dainavimas ar deklamavimas kokio nors eilėraščio.
Pamenu, kaip pas geriausią draygę eidavau namo ir žaisdavau prie vokiško žaislinio kompiuterio (chuckle)
Skausmingiausia turbūt buvo atsisveikinti su visasi, nors to visiškai nepamenu. Pamenu, kai žaidžiau kaladėlėm ir visus draugus atėjo pasiimti tėvai, o aš sedėjau. Atrodo tai ir buvo paskutinė diena.
Vėliau metai laisvės ir į mokyklą.
Aišku nieko faino, nes beveik visa grupė mano klasėje, šiek tiek metais mažesnėje. O tie, kuriuos labiausiai mylėjau išvyko. Radau vieną, bet jis mokosi Licėjuje ir , atrodo, esu ne lygis jam, kad galėtų bendrauti su manimi(:.
Ketinu eiti į darželį ir pasiklausti likusiųjų duomenų, kad juos surasti, nes kiek girdėjau visi gyvena šalimais(:
Lavi
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5591

http://chowcwow.tumblr.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų