TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Pirmasis žaislas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Pirmasis žaislas

Rašyti by RuTi on 2009-11-30, 14:57

Manau kiekvienas turėjo žaislą, kurį gavote mažas mažas. Gal dar jį išsaugojote?
Pasidalinkime nuotraukomis ir pasakojimais apie jį - patį brangiausią vaikystės žaislą.

Čia ne vienintelis mano vaikystės žaislas, bet iki šiol jis yra man labai brangus ir išsaugotas. Jis kiek kitoks nei fotografijoje, bet juk jie visi geltoni ir su raudonom maikėm ;DD
RuTi
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3132
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Re: Pirmasis žaislas

Rašyti by glamourr on 2009-11-30, 15:59

Aš ir mano pirmasis žaislas.
Gavau jį nuo tokios Melitos(mano vaikystės draugė. Na skiriamės mes 20 metų.:D) per savo krikštynas. Na visi kiti žaislai buvo iš mamos. Atsimenu buvau mamai (ar kažkam kitam) ant rankų ir kai man jį davė norėjau už abiejų ausų laikyti, bet išeidavo tik už vienos. ;D Dabar tarp savo žaislų krūvos gal ir rasčiau jį, bet vargu. :) Mėgdavau jo kojytes. I love you
glamourr
i’ll try being nicer if you try being smarter

Pranešimų skaičius : 11642
Amžius : 22

http://www.glamourr.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Oresta on 2009-11-30, 16:04

Neprisimenu ar tai buvo pirmas žaislas, ar ne pirmas, bet aš jį labai mėgdavau. Buvo toksai rudas katinas. Toksai liesas, kreivom kojom, užmerktom akim. Žodžiu kaip pervažioutas :DDD Prisimenu vardas buvo Rainė.
Ir dar tokį geltoną meškiuką vardu Geltė turėjau.
Su Raine ir Gelte net ant operacinės stalo guliau :DD (po narkozės aišku juos paimė :D:D )

:))
Oresta
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1594
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silvija. on 2009-11-30, 17:00

Vienintelis likęs žaislas iš mažų ,mažų dienų ir kurį aš visad nešdavausi į svečius ar eidavau su juo į darželį ir aišku su juo miegodavau tai buvo paršelis kuris laiko kalėdinę dovaną ,dabar ta dovana jau biški formą praradus ,o paršeliui nuo knyslės siūlas ištrauktas ,bet visgi dar "gyvas" jis. :3
Silvija.
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4430
Amžius : 102

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fabulous. on 2009-11-30, 17:55

Fabulous.
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1960
Amžius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Šarūnė on 2009-11-30, 17:56

RuTi,turiu labai panašų kaip tavo tik rožine maike ir galva biški kitokia ;D
O šeip turėjau tokį tobulai didelį krokoldilą kuriam prasiverdavo burna ;D Kaip mylėjau jį,nors su tokio dydžio nelabai pamiegosi,o mano sesuo irgi tokį didelį drabmlį turėjo :O.Didesnį už krokodilą net :D
Šarūnė
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1791
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dovilyte. on 2009-11-30, 17:58

Nežinau ar tai mano pirmasis žaislas, bet turiu tokį meškiuką, šviesiai žalią su ružavu. Jis būdavo net už mane didesnis, bet aš jį labai mylėdavau. Kažkur turiu dar nuotrauką, bet gaila, kad neįsikėliau į kompiuterį. Dabar jis sėdi pas mane ant spintos su kitais žaisliukais. Labai smagu turėti jį savo kambarį. : )
Dovilyte.
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1462
Amžius : 106

Atgal į viršų Go down

Rašyti by dienavakaras on 2009-11-30, 18:05

turėjau mažą mašinyte :D niekada nemėgau lelių ;D Dabar namuose turiu 56 pliušinius žaislus ir jie visi man dovanoti :) sėdi ant lovos :)
dienavakaras
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3546
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Žybt. on 2009-11-30, 19:59

Pirmasis žaislas, tai buvo violetinis su skylutėmis maždaug apelsino dydžio kamuoliukas su skambučiu viduje. Jis kabėdavo man virš galvos, ar laikydavo kas nors ir aš jį judindavau, o jo skleidžiami garsai mane labai džiugino. Dar ir dabar jį turiu kaime.
Taip pat dar labai įsimintini žaislai, kurie buvo irgi vieni iš pirmųjų ir dar išsaugoti..tai rožinis zuikis. Toks neproporcingai plonas, su rožine suknele. Na, aš jį visada vadinau rožine zuikyte ir visada miegodavau su ja.: D
Ir lėlė, kuri buvo turbūt tada už mane didesnė. Tai buvo berniukas, kurio vardas Pilypas. Kodėl? Nes tokiu vardu aš būčiau buvus pavadinta, jeigu būčiau gimus berniuku ir giminės, kurios buvo susilažinusios su mano tėvais dėl to vardo, padovanojo tą lėlę taip pavadintą. Ji kurį laiką atstojo net broliuką:D
Žybt.
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1276

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Exilim. on 2009-12-01, 11:17

Man atrodo lėlė:D Oj, kiek jų turėjau. Net atsimenu kaip jas sustatydavau "siena":D Ir kiek prisimenu labai norėjau mašinėlės, bet mama neleido. (smirk)
Exilim.
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2547
Amžius : 87

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kristė on 2009-12-01, 11:20

Pats pirmasis tai buvo aišku barškaliukai. Bet mama katik papasakojo, kad labai mėgdavau telefonu su savimi šnekėti ir niekas negalėdavo prisiskambinti į mūsų namus, tai man padovanojo tikrą (tik aišku jis nebuvo niekur prijungtas) tai aš šnekėdavau valandų valandas su niekuo :DDDD

Kristė
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1626
Amžius : 24

http://www.youtube.com/user/ImPKrist/videos

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Iliuminati on 2009-12-01, 11:22

Pirmas žaislas (neskaitant visų barškučių) kurį pamenu, tai šuo suo su neproporcingai ilgom ausim , vardu Rikis. Jisai vienintelis turėjo vardą, iki kol nesumasčiau, kad reikia žaislus kažkaip pavadint o_0 O kur jisai dabar, tai net neįsivaizduoju. Turbūt kažkur kaime, palėpėj... Reiks pasidomėt.

Savin’ all your food stamps and burnin’ down the trailer park.
Iliuminati
Fake and gay

Pranešimų skaičius : 6399

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silwute on 2009-12-02, 19:27

Vienas iš pirmųjų mano žaislų yra meškinas. Rožinės spalvos. Mėgstamiausiais visada buvo ir dabar jis sėdi ant sofos. Kai buvau maža, pamenu jis man kaip milžinas atrodė:D
Pamenu pasiimdavau tą meškiną, atsisėsdavau ant sofos ir atseit su juo žiūrėdavau filmą. Tik tiek, kad kai jį pasodindavau, jis buvo man virš galvos ir aš niekaip nematydavau ką rodo, todėl po kelių minučių jis būdavo ar kur nors pasodintas šalia arba kur nors numestas.
Silwute
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3348

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų