TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Broliai, seserys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Broliai, seserys

Rašyti by RuTi on 2009-11-30, 14:52

Kai buvote mažas vaikutis, gal būt teko susidurti su bėda dėl brolių ir seserų?
Pasipasakokite viską čia.
RuTi
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3132
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Re: Broliai, seserys

Rašyti by vanity on 2009-11-30, 16:50

kai valydavausi dantis, vyresnė sesuo prigrasindavo, kad jeigu nors kiek prarysiu, būsiu išvežta į ligoninę
kai instaliavo į kompą žaidimą "Wolfenshtein" (šaudyklė, jei kas nežinot) ir vedė serial kodą, sakė, kad jeigu blogai suves, tai sprogs kompas ;DDDDDDD

vanity
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5649
Amžius : 66

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mažas pabaisiukas on 2009-11-30, 16:50

Turiu sesę, keliais metais jaunesnę. Neneigsiu, su ja vaikystėj dažnai pasipešdavom, labai labai dažnai. Bet atsimenu ir smagių akimirkų. Kai žiemą per pusnis abi su rogutėm važiuodavom į darželį. Arba kai išvažiavom į Bulgariją, ir kadangi neliko su niekuo bendraut, tai abi turėjom kalbėt: D O vienam Graikijos restorane apsimėtėm iš keptų bulvyčių. Vėliau prisimenu kai nusipirkom Nidūškiną. Arba kai bandėm paslėpti krūmuose buteliuką žuvų taukų.. Smagu su ja būdavo: )
Mažas pabaisiukas
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3869
Amžius : 62

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gerda. on 2009-11-30, 16:51

Neturiu.:}
Gerda.
Hitmanas

Pranešimų skaičius : 9860
Amžius : 19

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silvija. on 2009-11-30, 16:55

neturiu ,bet vaikystėj baisai norėdavau ,tačiau turiu pusbrolį kuris yra jaunesnis už mane ,tai mes vaikystėj būdavom dideli draugai ,eidavom akmenų gražių rinkt ,pilis smėlio kartu statyt ,o db tai nu bendraujam ,bet nebe taip kaip seniau. :D
Silvija.
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4430
Amžius : 102

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Apple* on 2009-11-30, 17:00

turiu brolį. daug kas girdėjo jį per simsoholiką :D būna, kad užknisa [kai buvom mažesni žiauriai mušdavomės] dabar taip tik šeip sau padurniuojam ;D
Apple*
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1745
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by meh on 2009-11-30, 18:03

Turiu vyresnį brolį. Kai budavome maži, nemažai pešdavomės, o kadangi aš buvau jaunesnė ir dar mergaitė, tai dažnai tekdavo ir ryti ašaras. Dabar pagalvojus, dėl labai kvailų dalykų pešdavomės, pvz. dėl to, kad žiūrės vienam kambarį teliką (nors televizorių turėjom tris ;D), dėl kokio vieno saldainio, piktesnio žodžio ir pnš. Žodžiu, kvaila.
meh
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2579

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lavi on 2009-11-30, 18:05

negyvenam kartu.
jis pusiau brolis.
pamenu vienintelį kartą buvo su tėčiu atėjęs manęs pasiimti iš darželio(:
šeip toks gaidys tas mano brolis, bet ką jau padarysiu(:
myliu už tai jį:D
Lavi
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5591
Amžius : 24

http://chowcwow.tumblr.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ramybė on 2009-11-30, 18:07

Turiu vyresnę sesę. Kai buvo maža, o aš dar mažesnė, norėjo mane parduot už vieną svarą. ;D

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
highly intoxicated

Pranešimų skaičius : 6083
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by dienavakaras on 2009-11-30, 18:08

turiu mažesnį broli :) labai norėjau sesės ir dabar jaučiuos kaip mama jam :) šeip pykstamės, bet vienas kita dievinam :)
dienavakaras
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3546

Atgal į viršų Go down

Rašyti by čiaupkis on 2009-11-30, 18:14

turiu vyresnę sesę (6 metų skirtumas). o viešpatie su viešpačiukais,kaip gerai mes sutardavom seniau!o dabar...pykstamės,riejamės,mušames,nors mylim viena kitą.šiaip tik grįžta ji savaitgaliais namo tai visada susipykstam,nes ji prie kompo nori :DD arba šiaip,pradeda mane gnaibyti ji,bet su ja gerai sutariu :) daug ką pasipasakoja man ji,ką veikė,kaip kur kas ir kada...eh,šiaip gerai kad turiu sesę :) ir dar vyresnę...be to,dar vienas pliusas,jos rūbų lieka man :DDD
senai lb pamenu žaidėm RAW'ą.aš buvau John Cena,o ji Umaga :DD tai biški stipriai aš jai trenkiau į saulutę.bet susitaikėm,lb jos atsiprašinėjau :DDD
čiaupkis
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3154
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Shaped. on 2009-11-30, 19:13

o aš,kadangi seserį matydavau labai retai,tai man stebuklas būdavo didžiausias ją matyt xD tai visada,kai kur nors važiuodavom (į Palangą,etc) ir sesę imdavom,tai tada prisiimdavau krūvą ''Barbės'' žurnalų ir jai rodydavau,o jai a la įdomu buvo xDD Labai puikiai pamenu,kaip jai viską apie Barbes pasakojau o ta tipo domėjosi : DD
Shaped.
Veteranas

Pranešimų skaičius : 6348
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Yankee on 2009-11-30, 19:33

Aš kai maža buvau tai savo mamos brolį savo broliu laikiau. Nes kai aš gimiau am pačiam 15-16 buvo, tai paaugau vistiek paauglys buvo. XD
Atsimenu labai aiškiai kai žaisdavom prie agrastų krūmo, aš buvau gerietė, o jis blogietis ir gaudydavau jį ir neleisdavau agrastų skint. Žodžiu, geras buvo.
Odabar kai turiu sesę (jai 4) tai omg.. Tiek prigasdinu. XDD Pravardžiuojuos, sakau varlėėė. xDDD Ko tik nedarom. XD
Yankee
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2684
Amžius : 77

Atgal į viršų Go down

Rašyti by agnnius on 2009-12-01, 12:31

Turiu 6-iais metais vyresnę sesę.
Atsimenu, kai ji mane vedė į darželį, tai kepurė mano nuskrido. Labai verkiau, ją kaltinau. Arba, kai ji sukūrė dainą apie mane, pykau, nes negraži daina buvo. Dar kai tvarkiaus čia stalčius maža, tai fotografavo, o aš labaaaaai verkiau, šaipės iš manęs. Tai buvau užsispyrus ir susitvarkiau, paskui ją erzinau.. ;DD Dažnai pasipešdavom, nu žinot, tos mažos mergaitės... ;D
Nu ir dabar pešames, tik skaudžiau biškį man būna ;DDD What a Face
agnnius
Naujas veidas

Pranešimų skaičius : 73
Amžius : 22

http://mylimoji.piczo.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rubina on 2009-12-02, 18:37

http://i45.tinypic.com/2je1eg3.jpg
Skirtumas 11m, as ta mazesne ;D zodziu budavo baisu, musdavomes labai daug ;D nors ji ir didesne bet as neapsileisdavau ;p VISADA trukdydau ruosti namu darbus o tai ja vesdavo is proto ;D buvau neklauzada. bet aisku gerieji laikai prasidejo kai masina isigijo tada man buvo 7m o jai 18m prisimenu vazinedavomes po miesta ir bx kabinom ;D budavo labai smagu ;p
Rubina
Šeimininkė santechnikė

Pranešimų skaičius : 385

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų