TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Juokingos istorijos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Juokingos istorijos

Rašyti by RuTi on 2009-11-30, 14:40

Pasidalinkite juokingomis istorijomis, kurios nutiko vaikystės laikotarpiu :DD
RuTi
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3132
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Re: Juokingos istorijos

Rašyti by ramybė on 2009-11-30, 15:34

Pamenu, reikėjo mane nuvaryt miegot. Aš užsispyrusiai nėjau, todėl sesė sugalvojo žaidimą, kad reikia pasislėpti ir užsimerkti. O ji manęs ieškos. Pasislėpiau po lova ir užmigau. Dar turiu nuotrauką. ;D

let\'s find some beautiful place to get lost
ramybė
highly intoxicated

Pranešimų skaičius : 6083
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gerda. on 2009-11-30, 15:36

aš kai buvau dviejų metukų, užsiverčiau ant savęs kaktusą, bet neskaudėjo kažkodėl, mama kitam kambary buvo, aš ateinu pas mamą maždaug po pusvalandžio, nosy taip trys spygliai, persigando mama tada.: DDD
Gerda.
Hitmanas

Pranešimų skaičius : 9860
Amžius : 19

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Paradoksė on 2009-11-30, 15:40

viena kartą, buvau gal 4 metukų, čia per kažkokį giminės susibūrimą atvažiavau pas močiutę. Ždž ten tipo buvo sustatyti gėrimai, o aš pamačiau kad šalia guli druskos pakas atidarytas. Tai paėmiau ir ant visų gėrimų supyliau po truputį druskos. Tai kai paragavo "mano" gėrimų tai visu čiut neapsivėmė xDD bet poto visi smaigiai juokėmės, o aš iki šiol atsimenu :DD
Paradoksė
Strangetown`o gyventojas

Pranešimų skaičius : 283
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ingrida J. on 2009-11-30, 15:49

Nežinau kelių metų buvau, bet atsimenu, kaip pasislėpusi už atidarytų spintos durų kirpausi plaukus, kirpčiukus. Very Happy

Gražiausi prisiminimai manyje glūdi iš kiemo laikų. Kai visi kiemo vaikai išeidavom žaisti ant smėlio, ar šiaip kieme kokį kvadratą.
Visad atsiminsiu, kaip žaidėm "vištas". Prisirinkom akmenų, išsikasėm duobes, prisirovėm žolės ir pasidarėm peryklas Very Happy ir smagiai visi sutupę ant smėlio pereėjom "akmenus-kiaušinius" Very Happy keliais metais vyresni vaikai budavo šeimininkai ir kai išperėdavom paimdavo kiaušinius ir galėdavom palakstyt Very Happy Kiek juoko buvo. "Aš šitą akmeną radau!!!" Very Happy

Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1975
Amžius : 26

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gerda. on 2009-11-30, 15:54

o Ingrida dar priminė apie plaukus.: DD aš turėjau kripčius, kai buvau maža, bet labai nepatikdavo, jie man, tai kiekvieną dieną taip po nedaug nusikirpdavau ir po savo lova kišdavau, vieną kartą mama pažiūrėjo ten, tai ištraukė tokią krūvą plaukų, nes vėliau ne tik nuo kirpčių kirpdavausi.xDDDD
Gerda.
Hitmanas

Pranešimų skaičius : 9860
Amžius : 19

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Oresta on 2009-11-30, 16:09

Aš prisimenu grifkos plaukus visada sukdavau, tai per dieną LABAI dauk jų išraudavau :DDD

Ir dabar prisimenu, kaip mama man pasakojo, kad kai buvau maža, (buvo gal metukai su trupučiu) pasiėmiau senus močiutės dažus, ir pradėjau dažytis. antakius su blakstienų tušu, lūpdažiu žandus :DD

O kitą kartą, kai mamos brolis gryžo iš kariuomėnės kelioms dienoms, tai kol jis miegojo, aš jį taip išdažiau, kad 2 dienas neatsiplovė. Plovė ir su muilu, ir su ūkiniu muilu, net su skalbimo milteliais, kol galų gale atsiplovė. Bet visviena, sakė, kad atgal su orandžiniais žandais važiavo :DD (močiutės senas lūpdažis buvo labai orandžinis :DD )
Oresta
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1594
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Karamelinė Saulė on 2009-11-30, 16:19

Aš buvau labai principingas vaikas. Pamenu, būdama penkerių ar šešerių, viena iš miesto centro parėjau namo (perėjau gal tris ar keturias sankryžas!)
Taip pat neišvengiau ir noro nusikirpti plaukus, tad vieno vaikystės laikotarpio nuotraukose esu su kreivai (švelniai tariant) nukirptais kirpčiukais.
cat
Karamelinė Saulė
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5615
Amžius : 27

http://ramumose.blogspot.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Hoshi. on 2009-11-30, 16:24

Atsimenu, kad labai nenorėdavau į darželį :D
Tai tėtis mane įsodindavo į mašina, o aš pro kitas dureles išbėgdavau :D
Hoshi.
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1848
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by berycia on 2009-11-30, 16:28

Dažniausiai pasakojamas juokas apie mane - tai kaip tėtis mane migdė. Vakare grįžęs iš darbo supa loveję ir žiūri televizorių. Lovelės vienas kampas buvo už spintos, todėl aš nieko nemačiau pro tą šoną. Tai atsistojusi, persikreipusi ir suakmenėjusi žiūrėjau televizorių pro kitą :) Jei į kambarį nebūtų atėjusi mama, tai tėtis nebūtų pastebėjęs.

Dar kai buvau gal 1,5 metų turėjau savo telefoną ir skambindavau broliui klausdama kada pagaliau jis ateis ir kaip aš noriu kad jis paskubėtų. Mama tada jau buvo nėsčia. :)

Šiaip vasarom kruvinais keliais būdavau. Ypač kaime nuo laiptų dribinėdavau :D

Dar , jau didesnė būdama, su pussesre, broliu ir pusbroliais sode statėm teletabių smėlio pilį. :DD
Ir šiaip sode daug nuotykių būdavo :))
berycia
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4007
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by žess. on 2009-11-30, 16:29

Atsimenu, kai buvau Amerikoj (maždaug 3 metų) žaidimų aikštelėj užlipau ten visokiais labirintais į čiuožynės viršų, o ten man taip baisu buvo, pro tokį langelį tėvams rėkiau kad išgelbėtu, o visokie negriukai ten iš manęs žvengė. Tai mama liepė kažkuriam mane išvest iš ten, o aš pikta neleidžiu kad mane kažkur, kažkas vestų. Prasėdėjau kokia 20 minučių besikankindama, kol pagaliau išsikrapščiau. ;DD
žess.
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1935

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elija. on 2009-11-30, 17:15

Atsimenu atsisėsdavau į supynes ir nusisukdavau į kitą pusę ir supausi dainavau dainą tipo radijas ir vairavau tipo rankas mosikavau.
Elija.
(Ne)slaptas detektyvas

Pranešimų skaičius : 864
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Iliuminati on 2009-11-30, 19:02

Kai mamos draugė prašydavo pavežiot jos sūnelį vežimėly, tai visada atkirsdavau: "Tavo vaikas, tu ir vežiok!". Dar kiek kartų močiutę gyvate išvadinau... ;D

Savin’ all your food stamps and burnin’ down the trailer park.
Iliuminati
Fake and gay

Pranešimų skaičius : 6399
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by vanity on 2009-11-30, 19:04

buvom palangoj ir buvo koncertas.. garbės žodis, nepamenu kaip tos merginos vardas buvo, tuo metu žiauriai ji ten populiari buvo. gal monika? nežinau kodėl man taip šviečiasi ;DDDD anyways, sėdim, sėdim, žiūriu, sesė nuėjo kažkur, klausiu mamos kur, sako, prie scenos šokt, aš tokia iškart užsidegiau: IRGI NORIU ;DD bet, deja, ne prie scenos, o užbėgau į sceną ;DDDDD tada apturėjau mažutį fainą dialogą su ja. paklausė, koks mano vardas, kiek man metų, po to:

- iš kur tu?
- iš miesto!

ir autografą gavau. weeeee ;D

vanity
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5648
Amžius : 66

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sinsila on 2009-11-30, 21:47

Kartą virtuvėje išpyliau visą cukrų ant grindų, bandžiau valyt, tai tik kalnus padariau, tai pasislėpiau virtuvės spintelėje, kad nebartų :D

Maža visus varydavau iš namų. Firminė frazė būdavo "Eik iš čia!"

Atsimenu, turiu fotkę, kur mane nufotografavo darželyje miegančią su berniuku susikibusią rankomis, tai aš vos tik ją pamatydavau, pradėdavau ašarot ir aiškint, kad jo nemyliu.

Ai, o mano draugei buvo taip, kad jinai žiemą darželyje lyžtelėjo turėklą ir jai liežuvis prie jo prilipo, tai po to auklėtoja su arbatinuku į lauką varė atitirpint.
Sinsila
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4633

http://www.last.fm/user/Sinsila

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Infinity on 2009-11-30, 21:54

Na, aš buvau labai linksmas vaikas :D Užsispyrus kaip velniukas ;D

Man buvo gal koeki du metukai. Mano mama seniau siūdavo, megzdavo, tai turėjom kelis nemažus maišelius sagučių. Taigi, iškrapščiau aš tuos maišelius iš stalčiau, pabėriau ant žemės, pažaidžiau. Atėjo mama ir liepė man viską sutvarkyt. O aš "ne!" ir viskas. Mama ir piktuoju bandė (per užpakalį gavau), ir gražiuoju (kalbino ir pan.), bet aš "ne!" ir netvarkau. Galiausiai mama sutvarkė viena, o aš rankas ant krūtinės sukryžiavus, verkianti, šalia prastovėjau kartodama "ne, netvarkysiu".

Taip pat, kai jau buvau vyresnė (kokių 7 metų) labai mėgau būt kieme. Tai mano pietūs būdavo tokie - "sasiska" duonos riekė ir agurkas :D Kaip mama pykdavo, kad daugiau nieko nevalgydavau xD
Infinity
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3680
Amžius : 26

http://vaivafoto.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fiurer. on 2009-11-30, 22:18

Prisimenu žaidžiau o šalia stovėjo spintelė o ant jos TV. Aš norėjau iš tos spintelės išsitraukt meškiukus ir įsikabinau į spintelės viršų.Ir tik jaučiu ,kad krentu.Gerai ,kad mama buvo šalia ir nespėjus TV užkrist man ant makaulės mama ištiesė koja ir TV jei ant kojos užkrito. Pamenu aš taip juokiaus ,kad dabar galvoju gerai ,kad su pampersais buvau xDD Čia juodas humoras,bet aš labiau juokdavaus iš tokių skaudžių nutikimu negu linksmų xD
Fiurer.
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3634

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kristė on 2009-11-30, 22:58

Aš pamenu kai mama išsiurbė kambarius, viską išblizgino, po kelių minučių pažiūri pro virtuvės duris, o ten Kristė tvarką daro :DD

mano pagrindinė savybė - jei nutylu reiškia jau kažką nedoro darau :DD
kartą tylėjau gal 20min, mama ateina į kambary, o aš su flomasteriu juodu išsipaišius veidą, sieną ir neidrodį :DD
šeip dar mėgau pasiimt iš virtuvės puodą ir samtį, atsinešdavau į kambarį, įsėsdavau į puodą ir su samčiu daužydavau per jį :D
ko aš tik nesu pridirbus, neužtektu vietos išpasakot :D

Kristė
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1626
Amžius : 24

http://www.youtube.com/user/ImPKrist/videos

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų