TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

II užduotis. Rezultatai

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

II užduotis. Rezultatai

Rašyti by Rehab on 2009-11-14, 13:08

Visą savaitę dalyvės plušo, dirbo fotografavosi. Pagaliau mes galime išvysti jų darbo rezultatus. Jūsų teismui dvi fotosesijos: pirmojoje merginų laukė išvaizdos pokyčiai, antrojoje joms teko pavaizduoti spalvas. Mylėkite, nekęskite ir, žinoma, vertinkite.

Konkurso "Simsrevolution`s Top Model" 2 užduoties dalyvės

#01 - Dani Fortner by vanity
Spoiler:
Dani - gana spalvinga ir nepastovi asmenybė, todėl kas 10min. prieš fotosesiją vis persigalvodavo ir sugalvodavo kitą spalvą. Galiausiai ji pasirinko rožinę, nes jos manymu ši spalva ekscentriška, ryški ir nevisada turi būti susijusi su mergaitiškumu. Spalvos perteikimo fotosesijos metu, Dani bandė sujungti nemoterišką ryškumą su rožiniu mergaitiškumu - išvaizda ir veido išraiška yra atvirkščios viena kitai. Tiesa, renkantis makiažą buvo panaudoti ir tamsesnės rožinės atspalviai. Labiausiai Dani patiko plaukų pokyčiai - po visą kambarį barstėsi priklijuojamos sruogos, dažai, o išvydusi save veidrodyje mergina tiesiog neteko amo. Tai buvo didžiulis pokytis - iš trumpaplaukės blondinės į juodaplaukę ryškiomis rožinėmis sruogomis. „Tokie dalykai man labiausiai patinka - gebėjimas pasikeisti, atrodyti kitaip, nustebinti žmones ir pačią save,“ - teigia Dani. „Aš manau, jog žmogus turi daugiau nei vieną savo pusę, todėl ir bandau atskleisti savąsias.“

#02 - Noel Gravelle by Krist*
Spoiler:

#03 - Anna Edison by morphine
Spoiler:

#04 - April Koss by Ev
Spoiler:
Vos tik gavome Ingridos laišką, pasigirdo mergaitiškos dejones, spiegimai ir kitokie garsai, kuriuos gali skleisti tik susijaudinusios merginos. Po emocijų išreiškimo buvo dar blogiau: visos pradėjo stumdytis, kviestis taksi ir skubiai rengtis. Nei viena nenorėjo pavėluoti ir likti tokia pačia. Tiesą sakant ir aš nuo jų neatsilikau.
Vos tik atvykome į vietą, buvau pasodinta į minkštą kėdę ir nieko nepasakiusi kirpėja pradėjo priauginėti plaukus, o po to juos ir dažyti, o galiausiai - pripurkštil laku. Rezultatas buvo nuostabus! Iš niūros rudaplaukės tapau žavia blondine. Po visų plaukų gražinimo procedūrų, mano veidas buvo prikrautas makiažo, o mano akiniai buvo pakeisti akių lęšiais
Spalvų fotosesijai pasirinkau žalią spalvą. Mano pasirinkimą turbūt įtakojo tai, kad šiame modelių pasaulyje jaučiuosi visiškai žalia. Taip pat nemažai įtakos turėjo ir tai, kad žalia spalva man asocijuojasi su gyvybe. O kada gyvybės trūksta? Žiemą! Todėl fotografuotis buvau išsiųsta naktį, esant minusinei temperatūrai

#05 - Yumi Fushigi by Bergė
Spoiler:
Raudona - spalva, kurią pasirinko Yumi, nes ji labiausiai primena dalyvei jos gimtinę, Japoniją. Fotosesijoje Yumi užsidėjo tautinius Japonijos drabužius. Teko padirbėti su šukuosena. Sruogų priauginimas, puošnių aksesuarų ir gėlių pritvirtinimas. Bet Yumi įsitikinus, kad nuotraukos gavosi tikrai įspūdingos ir yra patenkinta įdėtu darbu.

#06 - Grace Farell by Killmissworld
Spoiler:
Purpurinė tai ekstravagancija ir ribų nepaisymas. Reiškianti prabangą ir mistiką. Ji visais laikais simbolizavo magiškus ritualus, kraują, burtus. Daugelyje tautų ji žymi juoduosius olultistinius judėjimus, simbolizuoja blogį, mirtį ir seksualumą. Mistiniai purpurinės elementai naudojami iki šiol. Prabanga - likusi nuo senovės. Menininkams tai buvo ypatinga ir labai brangi spalva, kurią išgauti be galo būdavo sunku naudojant natūralius dažus.
Modelis būtent ir perteikia eleganciją, prabangą ir seksualumą, purpurinės išskirtinius bruožus.

#07 - Anna Stone by Zuze
Spoiler:
Kokią spalvą pavaizduosiu? Tikriausiai kažką mėlyno .Galbūt todėl , kad dangus mėlynas. Aš mėgstu dangų.Neturiu vienos pasirinktos mėgstamos spalvos .Man patinka visos spalvos , bet labiausiai traukia mėlyni atspalviai. Nuotraukoje bandau pavaizduoti violetinę spalvą , bet nesusilaikiau į nuotrauka neįterpusi savo mėgstamiausio kraštovaizdžio todėl paprašiau fotografo , kad mane nufotografuotų būtent ten.Mėlyna spalva mane nuteikia optimistiškai ir padeda atsipūsti po sunkių darbų.Būtent todėl aš pasirinkau šią spalvą.

#08 - Cassie Džouns by Latte.
Spoiler:

#09 - Amy Newton by Demencija.
Spoiler:
Atėjus makeover'io dienai, Amy labai nerimavo. Jos ryškiai oranžiniai, ilgi plaukai visada buvo merginos skiriamasis ženklas. Per visus savo 19 gyvenimo metų Amy niekuomet nedažė ir neeksperimentavo su savo šukuosena - vienintelis vizitas pas kirpėją kas 3 mėnesius. Ir tik tam, kad šiek tiek patrumpintų išsišakojusius galiukus.
Vos merginai užėjus į grožio saloną, stilistai iškart pastebėjo jos žydras, gilias akis, kurios šaukte šaukė, jog norėtų būti kuo labiau išryškintos ir pabrėžtos.
- Mergaite, tau kiek, 15? - paklausė vienas iš kirpėjų.
Ir tai buvo labai taiklus klausimas. Dabartinė Amy šukuosena ją perdėtai jaunino.
- Prabangi šokolado spalva padarys tikrą stebuklą,- mirktelėjo kirpėjas ir tą pačią minutę, pasodinęs merginą į patogią kėdę, pradėjo savo darbą. - Nereikia pamiršti ir antakių. Pasijusi tikra moterimi, brangioji.
Rezultatas šokiravo ne tik pačią Amy. Stipriai patrumpinti plaukai buvo nudažyti ruda spalva, o plaukų galiukai, susisukę spiralėmis, prabangiai ir lengvai krito ant pėčių.
- Na.... kaip gi? - nekantraudamas į šoną kumštelėjo kirpėjas.
O Amy nieko negalėjo ištarti. Tik šypsojosi.
Iškart po makeoverio ir keleto kadrų, skirtų įamžinti pasikeitimui, mergina turėjo lėkti į fotosesiją. Tema - atvaizduoti apsirinktą spalvą. Amy labai apsidžiaugė, kad galės pati pasirinkti, kokią spalvą norėtų pademonstruoti. Paklausa, net nepagalvojusi tarė:
- Mėlyna. Vandenyno mėlyna.
Taip ir gimė idėja visai fotosesijai.
- Norėjau atvaizduoti vandenyno pasaulio ramybę. Todėl nesistengiau per daug pozuoti, svarbiausias akcentas - veido šiluma ir paprastumas. Tarp plaukų nardančios žuvys, ryškus akių makiažas, koralų vėrinys... Man labai patiko dirbti tokioje aplinkoje,- po fotosesijos palaimingai ištarė Amy.

#10 - Alisa Bruk by Infinity
Spoiler:
Nusprendėme šiai angeliško veido merginai suteikti princesės įvaizdį. Ilgi
banguoti plaukai yra labai mergaitiški, tad jeigu mergina sugebės puikiai
pasirodyti su tokia šukuosena, kitokie plaukų stiliai jai bus vienas
juokas. Spalvos nekeitėme, nes tokia spalva yra reta genetinė dovana.
Žalia spalva tuo pačiu metu ramina ir gaivina. Tai rami, neiššaukianti
spalva.

#11 - Marjorie Blanchet by kapuččino
Spoiler:
Fotografavimosi aikštelėje- tikras sambrūzdis, merginos pirmąkart kraipo klubus, pučia lūpas ir visaip kaip maivosi prieš fotoobjektyvus. ,, Neapsakomai džiaugiuosi, kad mane priėmė“-šypsosi Marjorie Blanchet. ,, Kažkur giliai širdy tikėjausi, bet nė nepagalvojau, kad būsiu priimta‘‘. Kartais troškimai ir svajonės pildosi, tačiau ne viskas taip paprasta. Pirmuosius džiugesius perima nerimas dėl fotosesijų, taip pat- pasikeitimai. Kiekvienos Simsrevolution‘s Top Models merginos laukia tikras išbandymas- apsilankymai SPA, manikiūristės,kirpėjos. Marjorie kirpėja buvo negailestinga- visiškai, bene berniukiškai iškarpė ilgus,juodus plaukus. ,,Žinoma, gaila plaukų, tačiau gerai, jog visai nenuskuto‘‘-kikena mergina. Vejavaikišką, paprastą merginą buvo bandoma paversti elegantiška ir rafinuota. ,,Tegu pasikeitimą palygina komisija, o aš rezultatu gana patenkinta“.
Antroji užduotis- fotosesija, kurioje buvo bandoma perteikti išsirinktą spalvą, nepraėjo nuobodžiai. Marjorie pasirinko žalią. ,, Man žalia yra šilta, vasariška spalva. Tokį darganotą rudenį tik ir norisi išsidrėbti kur nors pievoje ant žolės ir pasilepinti saulės spinduliais.“

#12 - Ella Mercedes by *Fluffy
Spoiler:
Stilistų komentaras: šiek tiek plastinės chirurgijos, peroksido, akių pieštukas ir Ella Mercedes tapo akį rėžiančia platinine blondine. Jos dideles žydras akis dar labiau paryškino stori kirpčiukai.
Kai pamačiau save veidrodyje, išsižiojau. OHO. O kokie plaukai... Palyginus kaip aš atrodau dabar ir kokia buvau supratau, kad sau patinku. Labai. Dar supratau, kad su ilgais plaukais bus daug rūpesčių. Grįžus namo, pasiėmiau žirkles ir užsidariau vonioje. Čekšt, čekšt. Pažvelgiau žemyn, po to į veidrodį. Ant grindų buvo daug plaukų, o ant į veidrodį žiūrinčios merginos – tik keli. Šįkart žandikaulis nutįso iki pat grindų, bet man patiko. Tikiuosi, kad jums taip pat patiks.

Paskutinį kartą redagavo Rehab, 2009-11-21, 11:10. Redaguota 4 kartus(ų)

Rehab
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1030

Atgal į viršų Go down

Re: II užduotis. Rezultatai

Rašyti by Rehab on 2009-11-14, 13:28

Konkurso "Simsrevolution`s Top Model" 2 užduoties komisijos vertinimai

• Vienas gražiausių pasikeitimų. O kalbant apie foto sesiją, iškart matyti, kokią spalvą norėta pavaizduoti. Įdomu, kodėl pasirinkta tokia vieta foto sesijai? Neįprastas pasirinkimas, kuris balų tikrai nepridės. Drįsčiau prikibti ir prie drabužių, papuošalo ir makiažo suderinamumo. Žaismingas makiažas, vaikiškas drugelis visai nesiderina su griežtomis formomis palaidinukės paveikslėlyje.Rašau 8.
  • Pirmosios dalyvės pasikeitimai šiek tiek abstulbino. Smulkių veido bruožų mergina, turėjus trumpus gražius šviesius plaukus, patapo ilgų, rudų plaukų sąvininke. Mano manymu buvo šiek tiek suklysta. Asmeniškai man ši mergina atrodė gražiau trumpais plaukai. Spalvų fotosesijoje pasirinktoji spalva puikiai atsispindėjo, bet nebuvo matyti jokios pozos. Įvertinimas: 8
  • Pasikeitimai: plaukų spalva tiko, bet šukuosena nepatiko, kažkokia sulyzinta. Spalvos fotosesija: nelabai supratau kurią spalvą buvo mėginta pavaizduot. Labai viskas emo, modelių konkursui norėtųsi kažko kito, nenuvalkioto. 7

#02 - Noel Gravelle by Krist*
  • Be makiažo atrodei geriau. Modelių agentūrų darbuotojai vertina natūralumą, nepamiršk to. Foto sesijos nuotrauka prastokos kokybės ir vėlgi užkliuvo makiažas. Mėlyni šešėliai tikrai neatskleidžia tavo akių grožio. Galimėjo padirbėti su šukuosena;- 6.
  • Pasikeitimai atrodo puikiai. Pagrindinėje fotosesijoje simsės kūnas atrodo gražiai. Dešinioji ranka šiek tiek gadiną bendrą vaizdą. Įvertinimas: 9
  • Pasikeitimai mano nuomone ne į gera, gražiau atrodė ilgais plaukais. Spalvos fotosesijos nelabai supratau, čia rožinė ar pilka. Bet tikriausiai rožinė. Mano nuomonė simsei reikėtų būti centru, o ne nugrūstai į šalį ir dar žiūri ne į objektyvą.Taip pat trūksta kokybės. 6

• Viskas labai gražu- ir pasikeitimas, ir spalvos pavaizdavimas, bet... nuotrauka atrodo kaip iš paplūdimio, o ne foto sesijos. Todėl 7.
  • Pasikeitimas įdomus, bet rudais garbanotais plaukais simsė atrodė žaismingiau, patraukliau. Aš už pirmąjį variantą. Pagrindinis tikslas padarytas - atspindėta spalva. Šioje nuotraukoje simsės rankos neproporcingai didelės. Gal reikėjo pasirinkt kitą pozą? Įvertinimas: 8
  • Pasikeitimai visai patiko. Spalvos fotosesijos nesupratau. 7

#04 - April Koss by Ev
  • Šis modelis sugeba būti skirtingu kiekvienoje nuotraukoje ir tai pagirtina. Nuostabus pasikeitimas, tik pasiilgsiu tų stilingų akinukų. Išradingai pasirinktas spalvos pavaizdavimas, patiko žiemos ir žalios spalvos kontrastas. Blogai, kad nuotraukoje „nukirsta“ kairė ranka. 8
  • Pasikeitimas akivaizdus. Gražu. Profesionalu. Pagrindinė fotosesija nuvylė. Pažvelgus į nuotrauką sunku buvo suprasti kokia vis dėlto pagrindinė spalva: žalia ar mėlyna? Tik paskaičius fotosesijos aprašmą supratau, kad čia žalia.. Įvertinimas: 7
  • Visų pirma siūlau pasigerint grafiką žaidime. Didžiausias pasikeitimas, žinoma, nuimti diedukiški akiniai. Spalvos fotosesija nesužavėjo, simsė atrodo negražiai. Iš pradžių susimąsčiau, čia žalia ar mėlyna. Nusprendžiau kad kažkokia elektrinė žalia. Kažkada turėdavau tokius flomasterius. 6

• Keistas pasikeitimas. Per daug pompastikos. Nepanašu į modelį. Persistengta arba nesuprasta užduotis. Nes pasikeitimas "po" toks pats kaip ir užduoties vaizdavimas.Fotosesijos aplinka graži. Atspindima raudona spalva. Gal šiek tiek poza pasirinkta ne kokia, nes simsės kojos ir suknia atrodo kaip lūžusios. Įvertinimas: 8
  • Manau dalyvė nelabai suprato užduotį. PAsiekitimai ir spalvos fotosesija buvo dvi skirtingos užduotys ir simsė galėjo/turėjo atrodyti kitaip. Saplvos fotosesija pakankamai įdomi, tokia kovinga. 7
  • Jei po pasikeitmo visad vaikščiosi su tokia šukuosena, gali kilti bėdų ;D Manau, kad nelabai supratai užduotį ir tai yra blogai. Modelis turi būti atidus. Su spalvos pateikimu daug dirbta, bet šiek tiek persistengta. 8

• Puikiai padirbėta. Pasirinkta graži spalva, kuri pabrėžia modelio bruožus. Įdomu ir tai, kad spalvą labiau bandyta perteikti ne įvaizdžiu, o fonu, bet modelis nuotraukoje vis tiek išlieka centru. Tas šviestuvas buvo tikrai ne vietoje. 9
  • Puikūs pasikeitimai! Nuostabu! Fotosesija puiki, graži poza, graži suknelė. Gerai padirbėta. Įvertinimas: 10
  • Pasikeitimas patiko, apskritai, simsė graži buvo ir prieš ir po. Tas bobas pakankamai drąsus pasirinkimas ir suteikė to modeliui būdingo išskirtinumo. Spalvos fotosesija iš visų dalyvių patiko labiausiai, tikrai tokia mistiška nuotrauka. 10

#07 - Anna Stone by Zuze
  • Gražus makiažas, graži šukuosena ir vulgari suknelė su didžiule iškirpte. Atleisk, bet tragiškai pasirinkta vieta fotografavimuisi, o ir pati nuotrauka ne iš geriausių. 5
  • Am.. Pakeitimai tik viską apsunkino.. Fotosesija neįspūdinga. Ir dar mėlyna? Simsėje šito nematyti. Nejau tai atvaizduoja tik vanduo nuotraukos fone? Įvertinimas: 6
  • Nesuprantu, kodėl po pasikeitimų ir spalvų fotosesijoj simsė tokia pati. Nepatiko nei viena nuotrauka, nesupratau kokia pavaizduota spalva. 5

• Viskas puiku ir labai gražiai suderinta. Gražiai perteikta spalva, patiko Cassie stilius, foto sesijos metu. 10
  • Gražūs pakitimai, nėr prie ko prikibt. Fotosesija puiki, akys atrodo žaviai. Dar vienai simsei koją kiša dešinioji ranka.. Įvertinimas: 8
  • Pasikeitimai neįpatingi, simsė nepasidarė panašesnė į modelį. Spalvos fotosesijos nesupratau, kokia čia turėjo būt spalva? Be to matosi logotipo įtaka. 6

• Dar viena šauni simsė. Gaila oranžinių plaukų, kurie taip derėjo prie šviesios Amy odos. Foto sesijos metu viskas labai suderinta, patiko blakstienos. Modelis atrodo visai kaip ir tos žuvytės. 10
  • Gražūs pakitimai. Elegantiški. Fotosesija puiki. Tikrai žaviai atrodo akys. Nuostabiai atvaizduota mėlyna spalva. O gal reiktų sakyt, gražiai padirbėta su Photoshopu? Bet galutinis rezultatas traukia akį. Įvertinimas: 9
  • Pasikeitimo nuotrauka vėl gi neypatinga. Spalvos fotosesija iš kitų dalyvių išsiskyrė, kažkas originalaus. Iš kart aišku, jog vaizduojama mėlyna spalva, siejama su povandeniniu pasauliu. Gaila, kad negražiai iškirpta. 8

#10 - Alisa Bruk by Infinity
  • Pasikeitimas nežymus, tačiau gana gražus. Nuotraukoje vėl nukirsta ranka tik šį kartą alkūnė, spalva perteikta neprastai. 7
  • Prie šios simsės veido man gražiau atrodė nelabai banguoti plaukai. Pamatysim ateitį ar šis pakitimas pateisins lūkesčius. Fotosesijai trūksta šviesos, nuotrauka gan tamsoka. Trūksta šviesių atspalvių. Bet padirbėta neblogai. Įvertinimas: 7
  • Pasikeitimai patiko. Spalvos fotosesija aiški, spalva žalia, siejama su gamta, augalija. Nuotrauka pasirodė labai tamsi, norėtųsi apšviesto veido. 8

• Šis modelis moka pasirinkti tinkamus aksesuarus! Tai matyti ir po pasikeitimo ir foto sesijos nuotraukoje. Viena iš mano favoričių, kuri jaučia, kad žalia pabrėžia jos individualumą. Makeover‘io komandai tikrai pavyko Marjorie paversti elegantišku modeliu. 10
  • Gražūs pakitimai. Išryškina smulkius veido bruožūs. Puikiai pasirinkta. Fotosesija graži, seksualiai primerktos akys lyg simbolizuoja žalios spalvos teikiamą raminamą poveiki ir ši simsė juo mėgaujasi. Puiku. Nelabai patiko pasirinkta suknelė, norisi kažko laisvesnio, atviresnio. Įvertinimas: 9
  • Pasikeitimų nesimato, blogas fotografavimo kampas ir aukštis. Spalvos fotosesija aiški, spalva žalia, siejama su augalija. Nepatiko simsės poza, rankos į šalis ir nukapotos. 8

• Duodu penkis, jog nusikirpai plaukus, nes šie atrodo tikrai gražiau. Plastinė chirurgija nesužavėjo. Be to, visiškai nesupratau, kokią spalvą norėta pavaizduoti. Geltoną? Platininiai plaukai- dar ne viskas. 6
  • Net sunku kalbėti apie pakitimus. Sunkus kirpčiai lyg ir apsunkiną šį veidą. Žiūrėsim kaip klostysis ateity. Fotosesija graži. Jei gerai šauną į galvą tai bandoma atvaizduoti geltoną spalvą. Gan didelį vaidmenį daro fonas už simsės nugarų, kuris padarytas naudojantis programa. Norisi originalumo. Įvertinimas: 7
  • Abiejose nuotraukose labai nepatiko redagavimas. Pasikeitimų išryškintas ne simsės gražumas, o negražumas. Spalvos fotosesija nesužavėjo, norisi ne vien geltono fono. 5

Komisijos balai bus sumuojami prie narių balsų.

Paskutinį kartą redagavo Rehab, 2009-11-14, 13:43. Redaguota 1 kartą

Rehab
Cekava kaimynė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rehab on 2009-11-14, 13:29

Balsuojate už 4 labiausiai patikusias dalyves

Rehab
Cekava kaimynė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Meškius on 2009-11-14, 14:11

Meškius
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2837
Amžius : 18

Atgal į viršų Go down

Rašyti by miau. on 2009-11-14, 14:13

miau.
Strangetown`o gyventojas

Pranešimų skaičius : 241
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Junciukas on 2009-11-14, 14:20

Esu visiškai užtikrinta dviem dalyvėm. Balsuoju už:
#09 - Amy Newton by Demencija
Kitas dvi buvo tikrai sunku išrinkti. Bet visgi, po ilgų apmąstymų, kad ir kaip gaila nustumti kitas, ne mažiau patikusias, renkuosi
#01 - Dani Fortner by vanity <- simsės pagrindinė nuotrauka man nelabai patiko. Rožinė nėra mano mėgstamiausia, o tie plaukai irgi keisti kažkokie ;) visgi, šį mano balsą Dani gauna už pasikeitimus, nes man, priešingai, nei komentavusiai komisijai, man ji pasikeitusi žymiai pagražejo. Būtent dėl to pasikeitimo už ją ir balsuoju.
#05 - Yumi Fushigi by Bergė <- užduotis gal ir nesuprantu, bet užtat Yumi bruožai tinka būti modeliu. Tikiu, kad sekančioje dalyje ji pasistengs labiau :)
Junciukas
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 655
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Aham on 2009-11-14, 15:06

#06 - Grace Farell by Killmissworld- anie plaukai jai labiau tiko.
Aham
Šeimininkė santechnikė

Pranešimų skaičius : 426
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gerda. on 2009-11-14, 15:50

Gerda.