TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Nepatekusios dalyvės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Nepatekusios dalyvės

Rašyti by Rehab on 2009-11-07, 13:49

Daniel Roses by Meškius.
Sveiki visi !! Aš esu Daniel Roses.Labai norėjau dalyvauti šiame konkurse.Noriu laimėti.Atėjau čia, nes esu gana graži ir visada gaunu ko noriu ir kada noriu.Vaikino dar neturiu.Dirbu drabužių dizainere pas save namuose turiu įsirengusiu nedinelę studiją.Turiu katytė Pūkę.Ji juoda, su baltu pilvu ir pakakle.
Esu pasirengusi, bet kam man nesvarbu ar iškrisiu ar ne bandyti verta.Žinau kad už mane merginų bus 100x gražesnių, tad linkiu visoms ir visiems sekmės !

Emily Hale by Apple*
Sveiki esu Emily Hale. Esu iš Los Angeles‘o. Man 20 metų turiu kelių mėnesių dukrelę. Mano hobiai šokti ir groti fortepijonu taip pat mėgstu kurtis drabužius. Esu užkietėjusi keliautoja. Namai pilni suvenyrų ir pati moku pasisveikinti gana daug kalbų. Tapti modeliu mintis atėjo visai neseniai. Manau jog esu stilinga, graži ir tokia kokios jums reikia. Esu šiokia tokia tinginė (šypsosi) taip pat esu draugiška ir rūpestinga. Mėgstu krėsti įvairius pokštus. Manau būčiau linksmas, drąsus ir aišku gražus modelis.

Monica Black by Vinė.
Amžius: 22 metai.
Gyvenamoji vieta: Anglija, Londonas.
Horoskopas: avinas.
Šeimyninė padėtis: Gyvena viena, susižadėjusi.
Gyvenimo tikslas: Pasiekti karjeros aukštumų.
Monica yra prokurorė, dauguma savo laiko skiria profesijai ir draugams. Didžioji jos aistra – fotografija ir gamta. Ji daug keliauja, kad susipažintų su gamta ir įsiamžintu ją nuotraukose. Monica yra labai atvira, nuoširdi ir kartais užsispyrusi. Ji turi kelias geras drauges kuriomis pasitiki ir labai myli savo sužadėtinį Tony. Jis jai ir pasiūlė sudalyvauti modelių atrankoje. Nors apsikrovusi darbais, ji skiria laiko mylimajam. Nors ji ir negyvena su savo sužadėtiniu, vienatvės jausmą užpildo katytė Gucci.“ Aš tikiu, jog galiu tapti profesionaliu modeliu“ – sako ji. Jos gyvenimo credo : „ Visada siek savo užsibrėžto tikslo“.

Jane by martoskinas@gmail.com
Sveiki, mano vardas Jane, man 18 metų, esu vegetarė. Mėgstu šokti, dainuoti, ir fotografuoti meniškus vaizdus gamtoje.. Šiuo metu studijuoju ekonomiką. Kas dar jus domintų? Na užaugau vaikų namuose, ten patekau 2 metukų kai mano abu tėvai mirė. Bet geriau pamirškim šitą temą ji mane pernelyg skaudina. Turbūt klausite kodėl parašiau šį laišką būtent jums? Atsakau. Aš norėjau pagaliau atsiplėšti nuo kasdienybės, nuo tamsaus ir niūraus gyvenimo ir nors šiek tiek jį praskaidrinti. Mano vaikinas Marco taip pat mane įtikino sudalyvauti čia, nes esu kitokia nei kitos ir išore ir vidumi. Nesmerkit manęs jeigu jums nepatiksiu. Juk visi žmonės skirtingi ir kupini gerų dalykų tad norėčiau , kad ir manyje įžvelgtumėte lašelį gėrio.

Katty Margon by Devilas
Aš esu Katty Margon. Iš mažo miestelio neseniai atsikrausčiau.
Neesu namisėda aš turiu šėlti ir šėlti...
Noriu daug pasiekti ir tapti įžimi, o čia mano proga.

Eureka by freeclan
Sveiki, mano vardas Eureka. Turbūt banalybė, bet visą gyvenimą širdyje kirbėjo svajonė būti modeliu. Augau didelėje stereotipinėje šeimoje, griežti tėvai, dar 3 vyresni broliai. Vėliau įstojau, baigiau mokslus, ištekėjau, gimė dukrytė. Na ,net nežinau ką čia apie save papasakojus. Nuobodus didmiesčio gyvenimas - vaikelis, namų ruoša, tos pačios keturios sienos, žodžiu esu namų šeimininkė... Paklausite o kodėl pasiryžau dalyvauti? Būtent dėl tos pačios priežasties-rutinos. Į savo pilką gyvenimą noriu įnešti spalvų, naujovių, sumaišties! kaip bebūtų - pateksiu, nepateksiu, bet žinosiu, kad bent jau pabandžiau. Nors man jau 25 bet tikiu, kad galiu konkuruoti su jaunom mergaitėm;) Tai galimybė atsiskleisti, pabodo būti pilka pelyte-giliai širdyje jaučiu – ir aš galiu būti modelis! tik pamačius skelbimą nusprendžiau-tai mano šansas.
P.S. Niekad nesifotografavau profesionaliai, taigi siunčiu nuotraukas iš asmeninio albumo :)

Samanta Delequa by Pokahonta407
Samanta Delequa
Gimusi: Kanadoje
Amzius: 18m.
Ugis: 1.76
Apimtys: 86-61-86
Salia nuobodzios kazdienybes sugalvojau dalyvauti Jusu sou, noredama
isbandyti savo jegas, daug ko ismokti , pasimokinti is kitu dalyviu,
gal net atrasti save.
Apie save galeciau pasakyti , jog esu gan uzdara asmenybe , taciau
turinti vidinio sarmo , del kurio manau esu pranasesne uz kitas
eilines merginas . Pavydi , bet sazininga , jei uzsibreziu tiksla ,
siekiu jo iki galo . Manau , daugiau nuotraukos pasako apie mano
isore, o vidus atsiskleidzia mane labiau pazinus. Labai noreciau
isbandyti save , viliuosi jusu suteikto sanso.
Aciu uz demesi .

Nike by Ice_ Cream.
Sveiki! Susipažinkite su Nike. Šis konkursas jai yra pirmas ir labai svarbus. Nike turi visus duomenis būti modeliu ir yra ganėtinai fotogeniška. Jai patinka vakarėliai ir populiarumas, todėl šis iššūkis yra kaip tik jai. Nike dar visai jauna, kylanti karijeros laiptais, turinti grupę, žinanti daug apie meną ir svarbiausia apie madą. Labai aktyviai dalyvaujanti įvairiuose renginiuose ir išbandanti viską kas nauja. Kas žino, gal ir čia jai nusišypsos laimė?

Monika Lass by lamsht
Monika Lass - jauna, žavinga, nuotykių ištroškusi mergina. Ji dievina naujausias madas, visuomet atrodo nepriekaištingai ir yra autoritetas visoms savo draugėms. Jos dienotvarkė visuomet užkrauta aktyvia veikla, ji tikra flirto karalienė, o jos gyvenimo būdo pagrindas - nauji įššūkiai. Pats naujausias ir šiuo metu svarbiausias Monikos įššūkis - ši Simsrevolution's Next Top Model atranka.

Sara Shine by Barbie Dork
Esu Sara Shine. Nors galite vadinti mane tik Sa. Man yra aštuoniolika metų.
Gimiau Amerikoje, bet gyvenu Lietuvoje.
Šį nuostabų konkursą pasiūlė man mano geriausios draugės, Erika, Klara ir Korni. Jos
taip pat norėjo dalyvauti, bet jos sumanė pasiūlyti man, o jos bus palaikymo
komanda. Taip taip, žinau, skamba juokingai, bet taip ištrikrųjų yra. Jos mane
drąsino vis šiais žodžiais: Tu drąsi, tu graži, tu turi humoro jausmą, tu
miela, tad slysk ten į tą atranką! .. Tai štai aš jau čia.
Esu ne iš tų, kurios laiko save kaip pasaulio bambą, ir mano jog aš laimėsiu, aš
gražiausia ir taip toliau. Aš žinau, kad bet kuri iš konkurso mergina, gali
atrodyti spindinčiai... Bet kartais reikia ir save palaikyti.
Noriu dalyvauti, ne vien dėl savo geriausių draugių, bet, taip pat nuo šiuo konkurso,
aš galiu kažką pasiekti. Gal netgi, nebūsiu top modeliu, bet turėsiu šansą
dirbti modeliu.. Nuo pat mažų dienų, man buvo įdomus tas modelių pasaulis, kaip
rengiasi, kaip jas ten dažo. Taip pat kažkada kai buvau viena namie,
bežiūrėdama televizorių norėjau save išsigražinti kaip išgražina modelius.. O
kai mama grįžo, pamatė kokia aš modelistė. Raudonas lūpų blizgesys iki ausų, akių
šešėliai vietoj ūsų. Atrodžiau gan juokingai.
Nuo trylikos metų iki penkiolikos lankiau modelių mokyklą. Tad gal esu šiek tiek
įgudusi. Bet tiesą pasakius, ten moko prastai.. Ir tiesą pasakius, gal net
pamiršau ką man ten per pamokas šlevizedabrojo.

Edith Carel by Naitė
Esu Edith Carel, dvidešimt penkerių metų mergina. Visada troškau atsistoti prieš fotografą, po ryškiomis studijos šviesomis, apsivilkti nuostabią ilgą suknelę ir išleisti savo charizmatišką sielą. Visas mano noras tapti modeliu prasidėjo prieš mėnesį. Turėjau gerą draugą - jis fotografas. Kartą mieste vaikščiojome ir gėrėme mano mėgstamą latte kavą. Staigus vėjas ir fotoaparatas suteikė idėją. Markas mane nufotografavo. Kitą dieną ilgai žiūrėjau į savo naujas nuotraukas ir svarsčiau, kuo aš jį galėjau patraukti, kaip modelis. Vakare Markas mane pasikvietė į savo studiją, liepė sėsti ant jo odinės sofos ir palaukti kelias minutes. Grįžo jis nešinas baltą dėžę, o jos viduje gulėjo elegantiška, tobula suknelė. Markas man leido atsiskleisti kaip menininkei, sužinoti ko iš tiesų noriu iš gyvenimo. Visą naktį praleidau prieš blykstę, jaučiausi smagiai, gėriau saldų vyną. Paryčiais manęs laukė dar viena staigmena. Markas man pasiūlė dalyvauti šiame konkurse. Manau esu verta patekti tarp geriausiųjų. Dabar dirbu mėgstamą visažistės darbą, kuriu kvepalus. Svajonės pildosi, kai atrandi save. Šitą sakinį stengiuosi pritaikyti gyvenime.

Akvilė Exit by eglute simsiuke
Sveiki mano vardas Akvilė Exit.Tikriausiai iš pradžių kyla klausimų apie mano plaukų spalvą.Taip jūsų akys gerai mato ji balta su žydrom sruogelėm.Manot negalėsiu dalyvauti modelių atrankoje?O kodėl gi nedalyvauti.Jeigu mane priims sužinosit visi kad plaukų spalva ne problema būti modeliu.Man 18 metų.Tikriausiai jauniausia iš visų čia esančių.Gyvenu Niujorke.Vaikiną turiu.Mano zodijako ženklas vandenis.Aspiracija draugų.Turiu mamą,tetį ir sesę.Tikriausiai kyla klausimas kodėl aš noriu tapti modeliu?Todėl,nes jaučiuosi pakankamai graži kad sudalyvaučiau.Noriu įrodyti kad ir kitokių spalvų plaukų žmonės gali dalyvauti ir laimėti.

Sue Smith by Vasaros panelė
Jos traits-Flirty,Friendly,Good,Ambitios ir Artistic.Ji sako,kad yra graži iš prigimties.Sue sumanė čia dalyvauti,nes galvoja,kad turi visko ko reikia-pinigų,grožį,gražių rubų ir labai mėgsta flirtuoti.Ji padarytu viską,kad patektu į konkursą.

Myu Lin by Gumma153
Ji- linksma, gyvybinga bei kūrybinga mergina.Visų žmonių bei gyvūnų draugė. Myu mėgsta kepti pyragus, žaisti elektroniniu žaidimus ir svarbiausia - pozuoti.
Kiekviena nuotrauka su merginos veidu prisipildo šilumos bei gyvybės. Nepriekaištinga merginos išvaizda ir šiltas vidus padeda jai eiti pirmyn nesustojus. Draugai užrašė Myu į šį konkursą, nes ji tikrai verta sudalyvauti savo išsvajotame konkurse.

by Sektre
Na kagi.Norėčiau ir aš sudalyvauti Top Model Sims Revoliution. Norėčiau patekti, idėčiau daug pastangū.: ) Svarbus kekvienas žingsnis.O patekti norėčiau nes noriu parodyti savo modelio simsė`s pastangas. : ) Na, jeigu nepateksiu nieko tokio. Nusyvilimo kaip ir nebus : )) Bet tikiuos kad bus šiokia tokia viltis ir prijimsite mane ;} Jeigu būsiu prijimta dėsiu dar daugiau pastangū į fotografvimą modeliui.

Liza Smiht by dolis112
Visų pirmiausia labas.Esu Liza.Pavardė Smiht.Esu jauna ir labai graži , esu gražumo įsikūnijimas sako mano draugės.Į šį konkursą pastumėjo eiti mano svajonė nuo mažens tapti modeliu...Esu tikrų tikriausia fyfa ,nes tai labai gražu , nekenčiu juodos tamsių spalvų.
Šitas konkursas man daugiau nei viskas ,aš turiu laimėti, nes aš gražiausia ,švelniausia.
Tikiuosi iškovoti pirmą vietą.Tai tiek ,bučkiukas !!!

Patty Shade by Shaped
Sveiki,
esu Patty Shade. Man dvidešimt dveji,esu kilusi iš Liverpulio.Mečiau bakalauro studijas dėl noro patekti į šį realybės šou.Tikiu,kad visi turi aukotis,tad esu pasiryžusi siekti savo svajonės.Kaip ir kitos,įdėsiu visą save tam,kad tapti Simsrevolution svetainės top modeliu ir išgarsėti. Nesu eilinė pelytė arba tėvų išlaikoma lepūnelė. Savo gyvenimą statau pati,be niekieno pagalbos.
Ilgai neaušinus burnos,einu prie svarbiausio. Čia atvykau ieškodama naujų iššūkių,naujo pašaukimo vedama. Dar niekada nieko taip stipriai nesiekiau,kaip dabar. Žinau,kad lengva nebus nei man,nei kitoms merginoms. Žinau,kad nesu išskirtinė,nes visos čia atvykusios,manau, ne ką mažiau pasitiki savimi,negu aš. Nesu iš tų,kurios siekia šlovės bet kokia kaina. Nors ir nežadu nusileisti kitoms,noriu būti draugiška ir gerai sutarti su kitomis dalyvėmis,nes draugystė mano gyvenime užima svarbią vietą.
Paklausite,kodėl turėčiau dalyvauti čia? Na,esu graži,turiu dailią figūrą,o mano slaptasis ginklas - plaukai bei akys. Savo juodus plaukus turiu,nes manyje teka Azijiečių kraujas,o žaliosios akys - iš mamos.
Manau,kad svarbiausia yra ryžtas bei atsidavimas tam,ką darai. Manau,sugebėsiu šį išbandymą išlaikyti,o net jei ir nelaimėsiu,bent turėsiu puikios patirties.

Alice by Melissa.
"Gyvenk čia ir dabar",- būtent tai yra Alice'os gyvenimo credo. Dvidešimtmetė mergina visada guvi ir linksma. Ji nesistengia galvoti apie tai ko nebėra arba nesvarsto kas bus. Alice tiesiog gyvena čia ir dabar. "Visas džiaugsmas ir šviesa gyvena šia sekunde",- šypsodamasi sako mergina. Ji visa dar gyvena su tėvais mažame miestelyje kur dirba vietinio laikraščio redaktore. Alica nesiskundžia neturėdama prabangių namų ar slaugydama sergantį tėvą. "Čia gyvena artimiausi man žmonės. Kol jie čia, aš esu pati laimingiausia pasaulyje." Mergina domisi fotografija, todėl neretai ir pati staiposi prieš objektyvą. "Dievinu įsijausti į kitą vaidmenį ir nuotraukuose būti kažkuo kitu. Draugai sako ,kad man tai puikiai sekasi, todėl ir einu čia. Sakyti,kad noriu išbandyti save būtų banaloka. Manau,kad noriu pabendrauti su merginomis kurios galbūt turi daugiau patirties ir pranešti žmonėms ,kad yra tokia Alice Ferrero kuri gyvena čia ir dabar."

Jessica by candyya
Prisistatymas: Hey ! Mano vardas Jessica , man 21 metai . Niekada gyvenime nedalyvavau panašiuose konkursuose , bet štai aš čia ir esu pasirengusi parodyti ko aš verta . Jau senai mintyse kirbėjo sumanymas sudalyvauti tokio pobūdžio konkurse , bet aš vis tai atidėliodavau . Tačiau būtent dabar išaušo ta akimirka ir aš pasirengusi . Gyvenu gan aktyvų gyvenimą , neatsispiriu naujovėms ir dievinu išdaigas . Studijas universitete nutraukiau jau antrą dieną , juk tai taip nuobodu ! Dabar esu šunų kirpėja . Taip tai ne kažin koks darbas , bet aš jo troškau visą gyvenimą . Per daug negalvoju kas nutiks rytoi tad gyvenu šia diena . Taigi šis konkursas lyg paskatinimas man siekti savo tikslo , bet kokia kaina ! Bye Bye !

Ema Clark by Kornelija.
Hello! Ou sorry. Kaip supratote esu ne lietuvė. Gimiau Londone, bet 16 atvykau čia į Lietuvą. Dabar man 20 metų. Kodėl aš čia? Atsibodo tėvų lepinimas, nes kuo tolyn tuo mano kūnas pilnyn! O aš nuo pat vaikystės troškau būti modeliu. Manau, kad čia yra mano šansas! Vaikystėje teko reklamuoti šampūną, akių šešėlius ir kvepalus. Dėl mokslų teko mesti šiuos dalykus, bet dabar kai turiu daugiau laisvo laiko manau, kad galiu vėl kažko pradėti siekti šioje srityje. Labai trokštu patekti į konkursą ir gal net laimėti. Ačiū ir iki.

Elizabeth Hunter by Oresta
Elizabeth Hunter yra 21-erių metų moteris, gyvenanti nedideliame Great Yarmouth'o mieste prie jūros anglijoje, ir jau dvejus metus yra ištekėjus už savo vyro Adam'o Hunter'io.
Nuo 13 metų, mergina pradėjo aktyviai sportuoti, ir 15 metų tapo gimnastikos čempijone, bei tais pačiais metais gavo traumą, dėl kurios teko pasitraukti iš gimnastikos.
Nebegalėdama sportuoti, mergina nusprendė, kad nenustos gyventi, ir pasirinks kitą dalyką, kurį mėgsta. Tai buvo matematika, kurią ji aukštais pažymiais studijuoja ir dabar.
Kai moteris nesimokina, ji mėgsta išsinuomuoti filmų ir juos žiūrėti, dirbti sode, ir groti fortepijonu.
Elizabeth mano, kad ji turėtų patekti į konkursą, nes jos figūra, kaip buvusios gimnastės yra gera, kaip ji mano ji yra fotogeniška, turi neblogą veidelį, ir nori išbandyti kažką naujo, ko dar nebandė, ir prieš kelis metus, net nenorėjo bandyti.

Loreta Melaitytė by Karina
Loreta Melaitytė, yra 20 - metė mergina gyvenanti Vilniuje, bei jau metus studijuojanti žurnlistiką - dalyką, kuris jai patinka.
Mergina mėgsta fotografuotis , vakarais žiūrėti filmus ir apsipirkinėti. Loreta mano , kad ji verta tapti modeliu , kadangi turi gražią figurą ,meilius veido bruožus , bei didelį norą tapti juo.

Amelyja Stanford by Butterfly
Amelyja Stanford. Tai 18 metų mergina,kuri vis dar lanko vidurinę ir nebijo parodyti savęs. Jos veidas kaip angelo,o charakteris kartais būna kaip velnio,ji labai užsispyrusi-jei jau nusprendė išbandyti savo jėgas konkurse,tada jos niekas neperkalbės.Nors kartais prisibijo jog ją gali išjuokti ar ji apsikvailins. "Sudalyvauti konkurse mane pastūmėjo draugai ir tėvai,jie visada norėjo jog siekčiau modelio karjeros,-juokėsi ji,-bet nemanau kad galiu laimėti,visgi tai pirmasis toks konkursas kuriame dalyvauju ir žinoma neturiu patirties." Bet kaip bus niekas nežino,todėl Amelija stengsis kad laimėtų šį konkursą.

Veronika James by Melindusia
Sveiki, aš esu Veronika James . Man 19 metų. Esu tamsaus gymio, šviesių rudų akių ir tamsių lyg erelio plunksnų plaukų. Dabar gyvenu Paryžiuje, studijuoju interjero dizainą.
Mama mirė kai mane gimdė, tėvo nepažįstu, nei brolio nei sesers neturiu. Žodžiu esu viena kaip smilga laukuose. Dievinu violetinę spalvą – neveltui pas mane puse rūbų yra būtent šios spalvos.
Vaikystėje kaip kiekviena mergaitė norėjau būti dainininkė, vėliau teisininkė, o dabar esu busimoji interjero dizainerė. Dažnai man kildavo klausimas –ar verta tapti modeliu? Visada svajodavau juo būti, tačiau maniau kad esu per žema ir per stora tapti aukštosios mados modeliu.Tačiau dabar aš manau, o gal net galiu sakyti kad žinau, jog galiu tai padaryti. Atėjau į šį konkursą, nes noriu kad išsipildytų mano sena , širdyje užrudėjusi svajonė...

Paskutinį kartą redagavo Rehab, 2009-11-07, 17:08. Redaguota 1 kartą

Rehab
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1030

Atgal į viršų Go down

Re: Nepatekusios dalyvės

Rašyti by Rehab on 2009-11-07, 14:24

Labai smagu, kad darbus atsiuntė net 35 dalyvės. Deja, atranką praėjo tik 12. Nusprendėm, kad būtų sąžininga parodyti ir nepatekusius į konkursą darbus.
Nenusiminkit. Jūs puikiai pasirodėt, ir būtinai dalyvaukit kituose konkursuose, kadanors sulauksit savo sėkmės valandos ir tapsit laimėtojom. Dėkojam už dalyvavimą. Sėkmės

Rehab
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1030

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų