TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Patekusios į konkursą dalyvės. Komisijos komentarai

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Patekusios į konkursą dalyvės. Komisijos komentarai

Rašyti by Rehab on 2009-11-07, 12:37

Vos sulaukusi lapkrčio 7 dienos, komisija ėmėsi darbo- juk sulaukėm net 35 dalyvių. Po ilgos valandos praleistos žiūrint dalyvių anketas, atrinkom 12 geriausių. Bendri komisijos komentarai:
  • Labai smagu, kad tiek daug Simsių nori tapti modeliais. Deja, bus tik viena laimėtoja. Renkant dalyves, mano kriterijai buvo kokybė, taisyklių laikymasis. Jeigu prašėm 2 nuotraukų, tai nereikia siųsti 3. Jei prašėm nepridažytos, kasdieniškai atrodančios simsės, tai nelaukėm princesių dirbtinėm blakstienos. Na o patekusiom dalyvėm linkiu sėkmės tolimesnėse užduotyse, kurių bus dar 4. Smagu, kad konkursas pagaliau prasidėjo
  • Sveikinu visas praėjus atranką. Dabar jūsų laukia tikrieji išbandymai. Susitiksim per vertinimus! Nepamirškite, jūs pretenduojate į Simsrevolution's Next Top Model, o šią vietą gaus tik viena simsė. Stenktis yra dėl ko!
  • Sveikos! Sveikinu visas patekusias, dabar jau Sims Revolutions Next Top Model, dalyves. O toms, kurios nepateko, linkiu nenusiminti ir toliau stebėti mūsų konkursą.Tiesą sakant, anketų skaičius nustebino, o favoritę atsirinkti tikrai sunku. Kiekviena mergina yra išskirtinių bruožų, individuali.Vertinant, man svarbiausi kriterijai bus nuotraukos (dar kartą noriu priminti, kad nepersistengtumėte su neskoningu redagavimu!) ir originalumas. Tačiau atminkite, kad norėdama tapti top modeliu, turite būti ne tik graži, bet ir turėti tvirtą charakterį.

Už nuostabius logotipus dėkojam vanity.

Konkurso "Simsrevolution`s Top Model" dalyvės

#01 - Dani Fortner by vanity
Spoiler:
Dani Fortner - įdomi ir nepastovi mergina, kuri mėgsta save išbandyti įvairiose srityse. Kaip modelis ji dirbdavo 'namų sąlygomis' - fotografuodavosi neprofesionaliai, tačiau nuotraukos išties būdavo įspūdingos, tad dabar ji nusprendė išbandyti jėgas tikrame šou. Dani užsispyręs būdas, troškimas nugalėti ar tiesiog papokštauti eteryje gali priversti kitas dalyves jaustis nejaukiai, o, štai, nuo šios minties Dani tik linksmai pakelia antakius ir šypteli į kairę pusę. Nemano, kad yra nerealiai graži, žiauriai nuostabi, greičiau laiko save brutalia, bet gebančia suvokti ir išpildyti dalykus. She's a hardcore bitch, tad geriau saugokitės.

#02 - Noel Gravelle by Krist*
Spoiler:
Aš Noel Gravelle, man dvidešimt vieneri metai. Atvykau į jūsų atranką iš UK. Čia gyvenu su tėvais nuo pat pirmųjų žingsnių. Pažįstami mane apibudintų trim žodžiais - vilkas ėriuko kailyje. Skamba juokingai, bet šis išsireiškimas pasako viską apie mane. Kasdienybėje esu švelni, šiek tiek kukli, moku elgtis kaip privalu reikiamu metu ir vietoje, bet žmonės kurie mėto man pagalius į ratus pamato tą piktą ir urzgiantį vilką, kuris pasirįžęs viskam dėl teisybės. Tik nepagalvokit, jog su manimi bus sunku dirbti. Visai ne, šiame konkurse atiduosiu visą save dizaineriams.
Jūsų konkurse noriu dalyvauti dėl daugelio priežąsčiu apie kurias jūs turbūt išgirstate kone iš kiekvienos merginos: podiumo; pažinčių su žymiais dizaineriais, visažistais; žurnalų viršelių ir t.t. Tik iš jų visų galėčiau išskirti vieną, man svarbiausią - noriu įrodyti visoms moterims, kad kiekvienoje iš mūsų slypi neatrastas grožis. Tereikia mokėti jį išreikšti.

#03 - Anna Edison by Roberta.
Spoiler:
Vardas: Anna
Pavardė: Edison
Amžius: 20 metų
Šeimyninė padėtis: Gyvena kartu su savo vaikinu
Zodiako ženklas: Liūtas
Gyvenamoji vieta: Riverblossom Hills
Teigiamos savybės: Užsispyrusi, charizmatiška
Neigiamos savybės: Kaprizinga, principinga
Gyvenimo moto: Priklausys man žemė ir dangus!
Kodėl turėtų patekti į konkursą?
Jau vaikystėje Anna svajojo apie modelio karjerą.
Manau, tai puiki proga siekti savo svajonės išsipildymo.
Vardan savo laimės, Anna pasirengusi kovoti iki paskutiniosios.

#04 - April Koss by Ev
Spoiler:
Taigi tataigi, nelabai moku prisistatinėti, bet pradėsiu. Aš April Koss, man dvidešimt metų. Kadangi augau su keturiais broliais, vaikystė TIKRAI nebuvo lengva. Tai jie man į plaukus įveldavo gumą, tai atsikėlusi, suprasdavau, kad jie pasidarbavo su žirklėmis ir aš vos ne plika! Savaime suprantama, kai tėvai turi penkis vaikus, tai pinigų daug nelieka, todėl augau neturtingoje šeimoje. Kadangi buvau jauniausioji, tai tekdavo nešioti brolių nudėvėtas kelnes, maikes ir kitokius jų prakaito subjaurotus rūbus. Tačiau po savo šešioliktojo gimtadienio, viskas įgriso, todėl pabėgau iš namų. Iš pradžių apsistojau pas savo draugę ir slapta gyvenau jos palėpėje, dalindamasi lova su tarakonais, tačiau man vėl reikėjo permainų, todėl susiradau darbą ir pradėjau nuomotis butą ne pačiame geriausiame miesto rajone. Vis dėl to man tai patiko! Tada turėjau nepaprastai daug laisvės, gulant į lovą nereikėjo baimintis, kad atsikelsiu su išpaišytu nenusivalančiais markeriais veidu. Ir apskritai, tada buvau pati savęs šeimininkė. Bet va nemanykit, kad aš beširdė, vos tik man sukako aštuoniolika, paskambinau tėvams ir pasakiau kur esanti. Aišku jie džiaugėsi, kad esu vis dar gyva ir nepriklausoma nuo narkotikų.
Bet čia jau truputį vos ne visą savo gyvenimo istoriją papasakojau. Geriau papasakosiu apie nuostabiąją APRIL! Aš esu nenustygstanti vietoje, pilna energijos, kurios neturiu kur išlieti.
Kodėl nusprendžiau dalyvauti šiame konkurse? Na, man tai daug reiškia, aš noriu kad manim žavėtųsi... Cha, patikėjot? Tikroji priežastis - pralaimėjau lažybas, bet nemanykit, kad pati nenoriu čia būti, ištikrųjų, noriu pakeisti savo gyvenimą, nebenoriu būti pilka priemiesčio pelyte, noriu visiems rodyti savo ryškų charakterį, kurio mano gyvenamojoje vietoje niekas nepastebi, noriu išlieti tą energiją, kuri manyje kaupiasi! Aš tikrai žinau, tai sugebėsiu.

#05 - Yumi Fushigi by Bergė
Spoiler:
Sveiki, esu Yumi, man 22. Šiuo metu studijuoju literatūrą Sim State Universitete. Nedirbu, nes tėvai finansuoja mano laisvalaikį, bet nesu nuo jų priklausoma. O mano laisvalaikis, tai be abejo - modelių studija. Podiumas, fotosesijos, makiažas ... bet ar visada taip buvo? Ogi ne. Tikrai vaikystėje nesvajojau tapti princese ir net neprašiau tėvų, kad nupirktų pūkuotą šuniuką. Nuo pirmos klasės žaidžiau futbolą berniukų komandoje. Treneris buvo įsitikinęs, kad esu berniukas, tad dažnai sulaukdavau tokių pagyrimų, kaip "..ej, šaunuolis berniuk!". Aš tiesiog nusišypsodavau. Trumpi, susivėlę plaukai ir neįtikėtini sportiniai sugebėjimai darė savo. Ir man tai patiko! Bet atėjus paauglystėj, širdį spaudė pamačius, kaip klasiokės vaikšto susikabinusios rankomis su vaikinais. Bet aš juk visą laiką leidau su berniukais! Bet jie į mane žiūrėjo kaip į geriausią draugą, net ne draugę. Tad po truputį pradėjau keistis. Bet tikrai nesigailėjau, kad tiek laiko užsiėmiau sportu, nes dabar galiu pasidžiaugti puikia figūra. Radus sielos draugą ir pirmąjį vaikiną, dar labiau pasikeičiau: sumoteriškėjau ir pagaliau tapau "princese". Nuolat sulaukdavau komplimentų, kad aš esu graži, bet artimieji iki šiol netiki, kad moku elgtis moteriškai. Taigi, todėl ir nusprendžiau dalyvauti konkurse. Dalyvaudama ne tik artimiesiems įrodysiu, kad moku grakščiai vaikščioti podiumu, bet ir išbandysiu savo jėgas modelio karjeroje, nes šioje stichijoje esu naujokė.

#06 - Grace Farell by Killmissworld
Spoiler:
Maža būdama ne tik šokau priešais veidrodį su šepečiu vietoj mikrofono, bet net kalbėdama telefonu demonstruodavau madas, pamenu kažkada būdama viena namuose iškuičiau visą VISĄ mamos spintą ieškodama MĖLYNOS suknelės. Nes tą dien reikėjo būtent MĖLYNOS, nes tai derėjo prie geltonų karolių... Pamenu grodavo Michael Jackson o aš strikinėdavau stalu, kaip podiumu, na.. kol sykį primynus suknelės kampą griuvau ir susilaužiau mažąjį kairės rankos pirštelį. Na bet čia nesvarbu. Norėjau pasakyti tai, jog modų demonstravimas, vaikščiojimas modelio žingsneliu, maivymasis (tai nėra papūstos lūpytės prieš foto objektyvą) teka mano krauju. Taip jau yra, nieko nepaikeisiu, tokia jau aš, vien dėl šių priežasčių noriu parodyti kokia esu, kokia norėčiau, galėčiau būti, kitaip sakant surizikuoti - pamatyti kiek galiu su savo sugebėjimais, sudalyvauti čia.
Manau biografijon per daug nelysim, bent jau nesismulkinam. Esu Grace Farell iš vadybininkų šeimos. Esu pagrandukė šeimoje, dėl to vis dar atlieku mergaitės vaidmenį. Ir suknelės, lūpų dažai ir kitas mergaitiškas otkutiūras - mano silpnybės. Valgau šokoladą, bet visgi persivalgyti nemėgstu, dietų nesilaikau, kalorijų neskaičiuoju. Tačiau turiu tikslą išryškinti raktikaulius, ir visgi nepriaugti daugiau svorio, tad negaliu persistengti su maistu.
Laisvalaikiu modeliuoju. Na.. Bent bandau. Ir..maivausi prieš foto objektyvą.
Jei ne visos šios smulkios savybės manęs čia nebūtų.
Tiesa dažnai išgirstu, jog turiu raiškias akis, galbūt tai galėtų būti dar vienas šansas ekskliuzyviai pasirodyti jums (?).

#07 - Anna Stone by Zuze
Spoiler:
Zuze : Prisistatykite..
Anna : Esu Anna Stone 19- os metų mergina katik pabaigusi vidurinę mokyklą , bandanti įsiveržti į mados pasaulį.
Zuze :Kodėl nusprendėte sudalyvauti „SIMS REVOLUTION'S NEXT Top Model“ konkurse?
Anna : Man nuo pat vaikystės rūpėjo mada ir jos naujovės. Jau penkerių žinojau ,kad užaugusi būsiu susijusi su mados pasauliu.Man tai labai svarbu.Aš tiesiog „kvėpuoju mada“ todėl kai atsirado ši galimybė sudalyvauti konkurse aš nė nedvejojusi nusprendžiau surizikuoti.
Zuze : Ar jūs manote esanti pranašesnė už kitas dalyves ?
Anna : Niekada nebūčiau taip pagalvojusi.Juk ne aš viena taip stengiuosi tapti modeliu. Pasaulyje tikrai yra merginų sugebančių žymiai daugiau nei aš. Būtent todėl aš bandysiu tapti modeliu ir įrodysiu pasauliui ,kad aš esu verta Top modelio vardo.
Zuze : Ką jūs patartumėte savo konkurentėms?
Anna : Manau svarbiausia „nesužverėti“ (juokiasi).Kad ir kokia didelė konkurencija bebūtų reikia nepamiršti , kad esame žmonės.Linkiu kuo ilgiau išsaugoti draugyste įsižiebusią konkurso metu.
Zuze: Dėkoju už pokalbį.Sėkmės.
Anna: Ačiū.

#08 - Cassie Džouns by Latte.
Spoiler:
Sveiki, aš esu Cassie. Cassie Džouns. Man yra devyniolika metų, o atvykau iš Belladonna cove. Kodėl noriu čia dalyvauti? Hmm... verta susimąstyti. Galbūt todėl, kad esu optimistė ir trokštanti išbandyti savo jėgas? O gal todėl, kad seniai apie tai svajojau? Kai buvau maža iš manęs tyčiodavosi dėl grubių veido bruožų, per putlių lūpų arba per daug užriestos nosytės. Bet aš suaugau. Bjaurusis ančiukas patapo gulbe. Per daug kampuotas žandikaulis daro mane išskirtinę, o putlios lūpytės keri aplinkinius. Mama kuri visuomet gėdijosi savo dukros išvaizdos dabar nori visur vestis kartu, o tie kurie šaipėsi, svajoja tapti mano geriausiais draugais!? Manau, kad tai veda mane tikslo link. Kiekviena kliūtis, kiekvienas kritimas priverčia mane atsistoti ir žengti dar stipriau, dar labiau pasitikėti savimi. Aš sieksiu, sieksiu užsibrėžto tikslo, kad ir kiek kartų teks suklupti, kad ir kaip būtų sunku. Pereisiu visus sunkumus ir pasieksiu tai apie ką visą gyvenimą svajojau. Ką daryčiau jei laimėsiu? Aš bendraučiau su tokiom mergaitėm, kurios mano, kad yra negražios, joms tai pastoviai kartoja visi. Negalima sau sakyti, kad esi negraži. Kiekvienas yra savaip gražus, reikia šypsotis ir nenukabinti nosies. Linkiu visoms pasiekti tai ko nori ir nebijoti kristi ir vėl stotis.

#09 - Amy Newton by Demencija.
Spoiler:
Ar žinai tą jausmą, kai, rodos, visur aplink matai daugybę ženklų, kurie sakyte sako, kad pasukai ne tuo gyvenimo keliu? Kad pasirinkai ne tai, ką turėjai? Kai apie kažką svajojai nuo pat vaikystės ir atsisakei to tikslo tik dėl to, kad jis atrodė per daug vaikiškas ir naivus? Taip atsitiko Amy. Devyniolikmetė mergina dirba padavėja ir studijuoja fotografiją. Būtų neteisinga sakyti, kad jos ateities karjera nebus susijusi su jos didžiausia svajone - modelių darbu, tačiau pagrindinis skirtumas ir tuo pačiu didžiausia bausmė ta, kad kiekvieną sykį Amy turės fotografuoti viršelius madų žurnalams ir keikti save, kad nepadarė nieko, jog pati būtų ant jų. Su skaudančia širdimi stebės ryškius apdarus, nepriekaištingą makiažą ir supras, kad visa tai - ne jai. Galbūt todėl mergina, pamačiusi "Simsrevolution`s Top Model" dalyvės anketą, nusprendė, kad laikas imtis priemonių ir keisti savo gyvenimą. Juk didžiausi troškimai taip lengvai neišnyksta, tiesa?
Dar būdama visai maža mergaitė, Amy mėgo atsistoti priešais veidrodį ir įsivaizduoti, kad yra modelis. Šiek tiek paaugusi pradėjo domėtis kitais dalykais ir stipriai nutolo nuo savo tikrosios svajonės, pasinėrė į literatūrą, filosofiją ir fotografiją. Mergina niekada nebuvo populiari, daugelis prisimindavo ją "keistuolės" vardu, nes Amy visuomet buvo labai unikali asmenybė: tiek savo charakterio ypatybėmis, tiek ir apranga bei pomėgiais. Kita vertus, modelių pasaulyje bene svarbiausia kažkuo išsiskirt, o ši mergina tą neabejotinai sugeba. Vienaip ar kitaip, Amy žino, kad "Top Modeliai" - jos pašaukimas ir tikisi, kad tą pastebės ir teisėjai.

#10 - Alisa Bruk by Infinity
Spoiler:
Alisa Bruk – protinga ir ambicinga mergina. Devyniolikmetė politologijos
studentė niekados nė negalvojo apie modelio karjerą, nes tiesiog niekada
nesijautė esanti graži ir tinkama tokiam darbui. Tačiau pamačiusi skelbimą
Simscičio laikrašty nesusilaikė ir padavė paraišką.
CV
Vardas – Alisa
Pavardė – Bruk
Amžius – 19 metų
Šeimyninė padėtis - Netekėjusi
Profesija – Politologijos studentė
Pomėgiai – klasikinė muzika, šokiai bei geros knygos
Tikslai – pereiti Sims Top Model atranką. Tai jau būtų didžiulis pasiekimas.
Papildoma informacija – esu komunikabili, linksma bei draugiška mergina.
Esu linkusi į naujas pažintis, lengvai randu kalbą su įvairiais žmonėmis,
vengiu konfliktiškų situacijų.

#11 - Marjorie Blanchet by kapuččino
Spoiler:
Marjorie Blanchet- devyniolikametė iš Prancūzijos. Gimė Monmartre, tačiau tėvui žuvus autoavarijoje, su motina ir seserimi Melannie išsikraustė į Paryžių- meilės miestą. Su mokslais Marjorie sekėsi puikiai, mokėsi dešimtukais, nors savęs apibūdinti kaip ‘moksliukės’ negalėjo, kadangi niekada nieko nekalė ir nesimokė, buvo gabi ir tiek, tačiau mokykloje neturėjo daug draugų, nes pasižymėjo valdingu charakteriu, buvo labai užsispyrusi. Marjorie nuo pat paauglystės buvo laikoma gražuole- juodi plaukai, ryškios išraiškingos akys, iš vaikinų tarpo ji gavo nemažai dėmesio, tačiau tuo nesididžiavo- priešingai, neprisileidžia jų iki pat dabar, paprasčiausiai ieško vaikino su kuriuo galėtų pasikalbėti apie save, apie gyvenimą. Jaučia gyslelę dizainui, neseniai įstojo į drabužių dizaino mokyklą, kur sieks drabužių dizainerės vardo, groja fortepijonu. Mergina yra tikra idealistė, viską stengiasi padaryti idealiai, išspausti iš savęs viską ką gali, taipogi yra labai drovi, tačiau mokanti pakovoti už save.
Dalyvauti Simsrevolution’s konkurse Marjorie paskatino sesuo, paprasčiausiai išbandyti savo jėgas, ir parodyti ko yra verta. Nuo pat pirmos užduoties vykdymo mergina nori įrodyti, kad natūralumas yra tikroji vertybė.

#12 - Ella Mercedes by *Fluffy
Spoiler:
Sveiki. Aš – Ella Mercedes. Man 20 metų, studijuoju, gyvenu mažame bute. Mano tėvai mirę. Vis galvoju, jei nebūčiau prieštaravusi dėl visiškų niekų, jei nebūčiau atsisakiusi važiuoti kartu, jei.. Aš vis dar su jais susipykusi. Teoriškai. Dalykas kuriuo išsiskiriu? Hmm.. Daug kas sako, kad aš kitokia. Nuo mažens buvau tėvų priešingybė. Kartais galvodavau, kad mane įsivaikino. Gal taip ir yra? Nežinau. „Bendraamžių vadinta moksliuke, tyli, bet ne pilka pelytė užaugo. Ir tapo linksma, atvira, charizmatiška ir labai gražia asmenybe.‟ - taip sako mano draugai. :) Kodėl noriu laimėti šį konkursą? Aš nenoriu, aš to trokštu, man to reikia. Aš noriu patekti į istoriją. Aš NORIU būti žinoma.

Džiaugtis, klausti, komentuoti galite šioje temoje.

Paskutinį kartą redagavo Rehab, 2009-11-21, 11:02. Redaguota 2 kartus(ų)

Rehab
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1030

Atgal į viršų Go down

Re: Patekusios į konkursą dalyvės. Komisijos komentarai

Rašyti by vanity on 2009-11-07, 16:44

go dani, go dani cheers

vanity
SimCity žvaigždė

Pranešimų skaičius : 5648
Amžius : 66

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Bergė on 2009-11-07, 16:47

go Yumi, go Yumiii!! Veza
Bergė
Veteranas

Pranešimų skaičius : 7440
Amžius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Infinity on 2009-11-07, 16:54

OMG, Alisa pateko! ;o
Ir ar tik ne vienintelė iš TS3?
Infinity
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3680
Amžius : 26

http://vaivafoto.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Shaped. on 2009-11-07, 16:56

daah,nepatekau >.< (silly me,nes rimtai konkurentės yra bilijoną kartų gražesnės.)
Shaped.
Veteranas

Pranešimų skaičius : 6348
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by aida. on 2009-11-07, 16:57

omg, omg, omg. patekauu.!!! Yahoo ten to daikto simsės aprašymas reikėjo nerašyt, bet nesvarbu. Very Happy bet šeip.. kokios mano photo didelės. ir aprašymas koks trumpas. tuoj, tuoj skrisiu lauk.. Laugh
aida.
Sodo nykštukas

Pranešimų skaičius : 180
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Demencija on 2009-11-07, 16:57

Ou jė, ou jė, patekom ;DD
Tik va, makeover'is. Velniava. Man taip patiko Amy plaukai ;DD
Demencija
Strangetown`o gyventojas

Pranešimų skaičius : 206
Amžius : 25

http://drownedinthefog.deviantart.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by cholera on 2009-11-07, 17:11

Omg,mano palyginti su kitom tokia fotošopinė atrodo ;DD
Nu bet nieko, kitąkart susiprasiu. ;D

Yaay,visgi patekau.
cholera
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 603

Atgal į viršų Go down

Rašyti by MIAU on 2009-11-07, 17:40

OMG, kokia Vanės simsė nereali. ;ooo
Ir Robertos, bei Bergiaus. ;ooo
;OO~~
MIAU
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3392
Amžius : 20

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Zuze on 2009-11-07, 17:46

Jeckau kleckau !! Patekau Yahoo Pirmas konkursa ir pradzia sauni Omg Labai pralinksmino nuotaika
Zuze
Šeimininkė santechnikė

Pranešimų skaičius : 333

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Kristė on 2009-11-07, 18:06

Kažkoks rojus! Patekau!! Pirmą kartą pasirįžau siųsti savo darbą į konkursą ir pastangos pasiteisino!!

Kristė
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1626
Amžius : 24

http://www.youtube.com/user/ImPKrist/videos

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elija. on 2009-11-07, 18:22

šimtinį kartą nepasisekė,dabar prisižadėsiu kad nei į vieną konkursą nesiregistruosiu.nes net neįrašė į sąrašą nepatekusių.
Elija.
(Ne)slaptas detektyvas

Pranešimų skaičius : 864
Amžius : 107

Atgal į viršų Go down

Rašyti by lamsht on 2009-11-07, 18:35

Kakaip nesąžniningoka pasirodė - beveik vien tik ts2 pateko..
lamsht
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1779
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Asherah2008 on 2009-11-07, 19:09

wow kokia berges simse grazi ir nuotraukos nuostabios Omg

uzsimaniau antrus simsus zaisti....
Asherah2008
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 658
Amžius : 29

http://asherahsims2.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ice_ cream. on 2009-11-07, 19:29

Visos labai šaunios ir begalo gražios. Jūs tikrai to vertos;)
Linkiu visom kuo didžiausios sekmės, o aš bandysiu kitą kartą, gal labiau pasiseks.;))

Ice_ cream.
Šeimininkė santechnikė

Pranešimų skaičius : 350
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by laurit. on 2009-11-07, 19:44

ech, gaila, kad aš negalėjau į šį konkursą prisiregistruot, nes išvykus buvau. ;//
sveikinu patekusias. ;}
laurit.
(Ne)slaptas detektyvas

Pranešimų skaičius : 881

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Ufonaute on 2009-11-07, 19:52

Cassie Džouns by Latte.Kokia graži ;OO~~ Eina sau.
Ufonaute
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2356
Amžius : 106

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Gerda. on 2009-11-07, 19:57

vanity, Ev, Latte gražiausios.;]
Gerda.
Hitmanas

Pranešimų skaičius : 9860
Amžius : 19

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Agnė. on 2009-11-07, 20:04

man Cassie Džouns by Latte. ir Marjorie Blanchet by kapuččino labiausiai patiko, tačiau pastaroji man labai priminė tą Marjorie iš tikrų top modelių xD
Agnė.
Terminatorius

Pranešimų skaičius : 11356

Atgal į viršų Go down

Rašyti by pokahonta407 on 2009-11-07, 21:13

lamsht rašo:Kakaip nesąžniningoka pasirodė - beveik vien tik ts2 pateko..

Pritariu, kad nesazininga , nes nelygios galimybes... buvo labiau vertinami fotoshopiniai sugebejimai , o ne naturalumas sukurtas zaidimo pagalba... beto pastebejau jog i sita zaidima pateko pirmiausiai konkurso rengeju drauges ir draugai, o eiliniai , bandantys patekti , tokie kaip tu ar as zaliukai ne neturi sansu... ziauru , bet toks jau tas korumpuotas musu gyvenimas... Svarbu sirdyje zinau , jog mano simse buvo daug geresne nei kitu patekusiu , su fotoshopiniais veidais...
pokahonta407
Žaliukas

Pranešimų skaičius : 8

Atgal į viršų Go down

Rašyti by aida. on 2009-11-07, 21:19

dėl draugų, tai nežinau. nes man pvz. vanity darbas yra daug gražesnis už kitų. nepažįstu nei vieno konkurso rengėjo, bet patekau. o dėl ts2 ir ts3, tai man irgi atrodo, kad galėtų du atskiri konkursai būt, beet. du konkursai - dvigubai daugiau darbo, kurio ir su vienu labai daug. ;DD
aida.
Sodo nykštukas

Pranešimų skaičius : 180

Atgal į viršų Go down

Rašyti by morphine on 2009-11-07, 21:23

MIAU rašo:OMG, kokia Vanės simsė nereali. ;ooo
Ir Robertos, bei Bergiaus. ;ooo
dėkui:>
man visos čia tokios gražios:o~
morphine
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4671
Amžius : 73

http://mac-r-o.tumblr.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rehab on 2009-11-07, 21:29

Taip, būtent. Viskas per tą lova. Čia išvis eilės tvarka pagal sex-sugebėjimus išrikiuota.
Tai aisku, atrinkom tas kur parsisiuntimu, efektu, darbo ideta daugiau. Defaultine simse gali sukurt ir bodyshope nufotkint kiekvienas.
Su sims3 gavom pora kokybisku ir taisykles atitinkanciu darbu ir viena is ju idejom. Neteikem pirmenybes Sims2, vertinom bendrai.
Issemta tema, kalba baigta. Nera ko pykt kad nepatekot, bus tu konkursu.

Rehab
Cekava kaimynė

Pranešimų skaičius : 1030

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Giselle on 2009-11-07, 21:38

Dėl korupcijos tai pritariu... Buvo tikrai gražesnių darbų.. vanity - simsė, pvz: visai nesužavėjo... buvo bent 3 gražesnės ir fotogeniškesnės tai tikrai. Manau, butu buve teisingiau, jeigu forumieciams butu leista balsuoti, tuomet patektu, ne tik komisijos padruškės.
Giselle
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3740
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Infinity on 2009-11-07, 21:42

Ne, nu baikit. Aš pvz su nieku beveik iš forumo nesutariu. Apskritai čia mažai lankaus. Ir vis tiek stebuklingai patekau. Nerodykit vaikiškų kaprizų.
Infinity
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3680
Amžius : 26

http://vaivafoto.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų