TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Miss SimCity'08! // Komentarai, klausimai // II dalis

Puslapis 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Miss SimCity'08! // Komentarai, klausimai // II dalis

Rašyti by Tekstaskaitė. on 2008-12-21, 17:58

Visos įspūdingai atlikote šią užduotį. Puiku. : )

Auwris rašo:[center]
[img]Pirmoji užduotis - ėjimas podiumu su vakarine suknele.

Daryti kaip per madų kolekcijos pristatymą, ar rinkimus? : D

Tekstaskaitė.
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3406
Amžius : 16

http://www.byrugile.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Žaliaakė žvyglė on 2008-12-21, 18:16

Noriu pasidžiaugti, kad visos dalyvės tikrai stengėsi. Viršeliai beveik visų patiko, bet deja labdaros fotografijos kai kurių nelabai atitiko tematiką. Na, o šiaip, linkiu visoms sėkmės, jau finalas. Baisiai baisiai laiminga esu, kad yra mano favoričių. :)) Aplamai, finalinė užduotis išvis nereali. Kas ją sugalvojo?

KRITIKA

2. Žurnalą reikėjo rašyti arba lietuvių arba anglų kalba, būtų daug įtakingiau, negu dabar, kai rašoma be š,č,ę,ė,ą,į raidžių.

18. Antroje nuotraukoje atrodo kaip su naktiniais išėjusi. O_o

21. Atsiprašau labai kūrėjos, bet visiškai nematau nei labdaros temos, nei viršelio skoningumo. Viršelis labai margas, net neįdomu darosi tokia maišalynė.

PAGYRIMAI

13. Puikus viršelio fonas, gražiai pateiktos abi temos.

19. Tai pogi gražus viršelis, nors ir tamsokas. Nerealiai originali mintis labdaros tematika.

23. Nors viršeliui ir trūksta gyvybės, tačiau labdaros tema irgi labai originali.

Tai tiek. :))
Žaliaakė žvyglė
Pleasantview turgelio bobutė

Pranešimų skaičius : 4712
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by plastic bitch on 2008-12-21, 18:21

tik 6-ias įvertinai xDD

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3027
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Žaliaakė žvyglė on 2008-12-21, 18:22

Tai žinau. Apie kitas neturiu nuomonės.
Žaliaakė žvyglė

Pranešimų skaičius : 4712
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Raminta* on 2008-12-21, 18:37

O suknele abiejose nuotraukuose ta pati? Dekui uz atsakyma Smile
Raminta*
Besimokantis flirtuoti

Pranešimų skaičius : 1894

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Blah on 2008-12-21, 18:38

#2 Nepatiko žurnalo antraštės ir fono spalva labai "nevalgoma". Pati simsė ant viršelio atrodo visai gražiai. Užtat antroji nuotrauka sunkiai perteikia idėją.

#12 Pats žurnalas labai vykęs, bet simsė atrodo keistokai. Antroji foto žavi, o ta mergaitė ropojanti kokia miela! Tik tas violetinis stulpelis vaikiui virš galvos ne kaip atrodo.

#13 Juodus užrašus ant žurnalo keisčiau kita spalva, nes dabar jie sunkiai įžiūrimi. Antroji foto gan paprasta. Nesužavėjo, bet kažko konkretaus prie ko prikibti lyg ir nėra.

#14 Viršelyje fonas prastas. Nekaip atrodo ta pilka. Antraštės kažkokios nykios, tuštoka. O antroji foto tokia žavi visai.

#18 Ar kartais nebuvo nurodytas konkretus formatas? Nes man rodos viršelis didokas. Be to jei neklystu klaidų pasimaišė antraštėse. Antroji foto vietomis nušviesinta labai.

#19 Man tik vaidenasi ar merginos fotografijos ant viršelio kokybė prastoka? Šiaip viršelyje viskas gerai. Antrojoje foto tie burbuliukai virš galvos nei šiaip nei taip atrodo. Šiaip labai patiko idėja tik jei būtų kitaip pateikta būtų geriau.

#21 Labai margas viršelis, netvarkingas, suveltas atrodo. o antrojoje fotografijoje jei nebūtų to užrašo "unicef" tai būtų visiškai neaišku kas joje.

#23 Antraštės galėtų būti įvairesnės. Ir vėl pilkas fonas. Simsė labai graži. Antra foto įdomi, patiko.

#24 Trečias viršelis kuriame mergina tokia poza. Tamsokas. Užrašai sunkiai matomi. O antroji užduotis labai patiko. Turbūt labiausiai iš visų.
Blah
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 634
Amžius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti by plastic bitch on 2008-12-21, 18:40

raaaaminta rašo:O suknele abiejose nuotraukuose ta pati? Dekui uz atsakyma Smile
O kaip norite :] žinoma vienodos suknelės atrodytų nuosaikingiau :]

Tekstaskaitė. rašo:Visos įspūdingai atlikote šią užduotį. Puiku. : )

Auwris rašo:[center]
[img]Pirmoji užduotis - ėjimas podiumu su vakarine suknele.

Daryti kaip per madų kolekcijos pristatymą, ar rinkimus? : D
Rinkimus turbūt ;D

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by KillMissWorld on 2008-12-21, 19:01

omg kokia sunki llužd..:D bent pagal mano vaizduotę..

damn..

eina sau jau finalas >.<< aaaaaa..................!
KillMissWorld
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3309
Amžius : 108

Atgal į viršų Go down

Rašyti by glamourr on 2008-12-22, 07:51

Komentarai IV turo.

~

2nr.-Viršelio foto gal būtų ir graži, bet merginos nagai mane atbaidė nuo balso... Antroje foto mergina nesižavi mergaite.. Tas žvilgsnis toks.. šaltas...
12nr.-Viršelyje mergina atrodo truputį išsigandusi fotoaparatų arba fotografų.. Bet antroji foto mane pakerėjo kažkuo. Tokiu paprastumu..
13nr.-Viršelyje mergina truputį keistos mimikos.. kas nelabai man patiko. Antroje foto kažko ypatingo neįžvelgiau nors ten atrodo viskas tvarkoje.
14nr.-Viršelyje merginos rūbai ir poza mane nelabai pakerėjo, nors pati mergina atrodo begalo savimi pasitikinti. Antroje foto matosi jog seneliams liūdna, o pati mergina irgi nesišypso ir matosi, kad nori pasirūpinti. tas mane labai žavi.
18nr.-Gal viršelis šiek tiek ir per didelis, bet mane labai jis pakerėjo. Tos spalvos, ta mergina... Antroje foto matosi egzotinių dalykų.;DD man jie patikti. ir šeip toje foto nors visi atrodo laimingi man tai nelabai patiko.x} nors gal jie tik laimingi pamatę miss'ę kuri gali laimėti.?
19nr.-Viršelis nuostabiai atliktas. jokių trūkumų nėra.. vien pliusai ir pagyrimai. Tik gal vienas mažas minusiukas... foto nėra kokybiška. Antroje foto idėja begalo gera... bet tas, kad visos merginos truputį per daug panašios.
21nr.-Viršelis neturi jokių priekaištų... liuks ir viskas. Antroje foto mergina atrodo, net nemato tos mergaitės. Tik pati pozuoja ir šypsosi.. tai truputuką man nepatiko.
23nr.-Viršelis tikrai patiko priekaištų nėra, antroji foto irgi graži, bet labai keista mergino kuri ištiesusi ranką poza.
24nr.-Viršelyje merginos mimika man nelabai patiko... neįsižeisk prašau šios merginos kūrėja, na iš tolo gal mergina ir nieko, bet kai pasididinau foto atrodo, kad tie jos dantys netelpa burnoje...antroje foto mergina atrodo nesigaili to vaiko kurį supa... išnarins dar rankeles, o kitiems vaikams linksma... mane tai atbaidė nuo balso..

~

Atsiprašau už kritiką ir t.t. žinau gal, kad kai kur ir nereikšmingos pastabos, bet noriu, kad žinotų kūrėjos, ką manau apie jų simses.;}
glamourr
i’ll try being nicer if you try being smarter

Pranešimų skaičius : 11642

http://www.glamourr.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by QueRina. on 2008-12-22, 09:58

Balsuojant už labiausiai patikusias simses rašo : Results for this poll have been set to private.
Taip ir turi būti?
QueRina.
Šeimininkė santechnikė

Pranešimų skaičius : 450

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Tekstaskaitė. on 2008-12-22, 10:51

Man regis, juk sakinio reikšmė - Šios apklausos rezultatai privatūs. Reiškia, kad juos gali matyti tik Auwris.

Tekstaskaitė.
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3406
Amžius : 16

http://www.byrugile.ten.lt

Atgal į viršų Go down

Rašyti by KillMissWorld on 2008-12-22, 17:23

šiaip taip juokinga skaityt,kai mane komentuoja ;}
ačiū už commentarus

*paslaptingoji nežinomoji numeriu #N* :Dd
KillMissWorld
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Fiurer. on 2008-12-23, 00:02

nr.2. Ta rožinė viršelio spalva man nesižiūri.Oooo nagų ilgumas :O ždž viršelis manęs visai nesužavėjo.2-oji nuotrauka irgi nieko įpatingo.Merginos žvilgsnis į grojantį vaiką yra šaltas.Kažkaip net nusipurčiau;DDD
nr.12. Viršelis lyg ir nieko,paprastas tik kam ji išsprogdino akis?;X 2 nuotrauką nepaliko įspūdžio
nr.13. Viršelis patiko tik galėjai iš šiek tiek arčiau fotografuoti jeigu tokią pozą pasirinkai ir tas juodas užrašas apačioje labai sunkiai įskaitomas nes suknelės apačia yra tamsi ir jie susilieja.2 nuotrauka žavi;D
nr.14. Nu viršelis tai labai nepatiko... Viršelyje pilna neišnaudotos erdvės.Ždž... neturiu ką ir pasakyti....2 nuotrauka 10kartų geresnė;D Labai miela ir nuoširdi.Šaunu
nr.18. 1.Dydis neatitinka reikalavimų.2.Kiek pastebėjau tu labai mėgsti nušviesinti visas savo foto.Kam taip stipriai?;X akis paskausta žiūrėti;DD.Šeip žurnalas gražus.2 nuotrauka įdomi tik vėl... PER DAUG NUŠVIESINTA...Mintis labai patiko , bet nelabai patiko jos pateikimas
nr.19. Nuotrauką tikra viršelinė;D Labai patiko tik vienas minusiukas nelabai gera kokybė.2 nuotrauka mintis patiko tik galėjai daugiau padirbėti.Super
nr.21.Šita nuotrauka man asoacijuojasi su muzikos žurnalu o ne mados.Daugiau neturiu ką pasakyti nes nuotrauką ne mados žurnalui.2 nuotrauka visiškai neatskleidžia unicef minties.Be žodžiu...
nr.23. Mergina graži,žurnalas irgi neblogas.2 nuotrauka labai patiko.Žavu
nr.24. Labai jau jos burna keista...Ką aš žinau nuotrauka tai nei šiokia nei tokia.2 nuotrauka sužavėjo tik va.... labai gaila tos mergaitės dar netyčia ją paleis tai kai skris:XX
Niekas neįsižeiskit.Čia tik mano asmeniška nuomonė.
:bounce:
Fiurer.
Forumo liežuvautojas

Pranešimų skaičius : 3634
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Rašyti by plastic bitch on 2008-12-25, 20:41

Tikiuos nieks nepamiršo, kad konkursas dar vyksta xD

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by gabyy on 2008-12-25, 21:09

Auwris rašo:Tikiuos nieks nepamiršo, kad konkursas dar vyksta xD

jeigu dar galima, kad tau jaustųsi jog dar konkursas vyksta, rytoj pakomentuosiu kiekvieną. ;DDD
tai bus tavo kalėdinė dovana. xD
~~~
nr.2 rožinis viršelis yra per ryškus, o nagai...(OMG). Bei reikėtų arba rašyti angliškai, arba su ą,č,ę,ė,į,š,ų,ū,ž raidėmis.antra nuotrauka yra tiesiog paprasta, tarsi simsė sakytų 'nu žiūriu į tą vaiką. Ir kas man iš to.?'
nr.12 viršelis gražus, gal akys šiek tiek per didelės. Antroji nuotrauka nėra labai įspūdinga.
nr.13 viršelis gražus, bet manęs nesužavėjo. Antroje nuotraukoje antrodo, kad tas namelis sklando ore.;DD
nr.14 viršely gal truputį trūksta poteksčių. Antra nuotrauka labai graži ir tokia tikroviška.
nr.18 labai gražiai atrodo simsė ir jos sparnai viršelyje. antra nuotrauka patiko, tik labai nušviesta.
nr.19 tai tikro žurnalo viršelis. antrosios nuotraukos mintis labai patiko, tik reikėjo... kažko. ;D
nr.21 gal kiek per margos sienos. labai graži nuotrauka, tik gal reikėjo apsikabinti su tuo vaiku or smth.
nr.23 galėjo būti kitoks fonas, nes dabar viskas labai pilka. antra nuotrauka per daug nesužavėjo, tie vaikai 'ne į temą', galėjo ir jie būti pliki.
nr.24 viršelis labai gražus. Antra nuotrauka savotiška. toks jausmas, kad simsė suka savo vaiką ratu, bet atnešė dovanas į vaikų globos namus. (srr jei suklydau).
gabyy
Veteranas

Pranešimų skaičius : 7979

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Blah on 2008-12-26, 16:19

Kažkaip man nevykusiai paskutinė užduotis gavosi. Bet sėdėjau prie tų foto nuo antros valandos, tai nebeperdirbinėsiu. Reik siųst Baby
Blah
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 634

Atgal į viršų Go down

Rašyti by QueRina. on 2008-12-26, 17:05

Na, o man... 2 užduotis man nepavyko. Tikėjausi geriau.
QueRina.
Šeimininkė santechnikė

Pranešimų skaičius : 450

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mėtų Arbata on 2008-12-28, 15:57

Aš čia nesenaj užsiregistravau, tai peržiūrėjau visas simses. Šiaip įspūdis neblogas, bet finalo vertos nevisos. Štai iš gražiausių:

Rebecca Kline. Žurnalas gal nevisai įvykditas , bet antra užduotis labai šilta ir graudi. Patiko.
Jessica Campbell. Žuranlo dydis kiek didelis, bet pati mergina kerinčiai graži. AKYS... LŪPOS... aww... :D
Jane Benet. Labai graži mergina. Tik viršelyje ji kiek keistai atrodo. Labiau į roko dainininkė neša. O šiaip labai graži.
Mėtų Arbata
Picos išvežiotojas

Pranešimų skaičius : 555

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jusčius on 2008-12-28, 16:58

Pakomentuosiu ir aš visas : )

Nr.2 - Iškarto į akis krenta nuotraukos kokybė. Galėjo būti geresnė šiek tiek. Tada nagai tikrai neperdaugiausiai gražiai atrodo. Ir tos mergaitiškos spalvos, ir dar ta spalva prie merginos man nelabai kokį įspūdį kelią. Jei supratot apie ką : ) Antra nuotrauka tokia šeip sau galbūt. Galėjai truputį daugiau erdvės palikt dešiniojoje pusėje.
Nr.12 - Viršelis toks tikrai gan žmogiškas. Neišgalvotas. Tik simsės išraiška, akys kažkaip nelabai žiūrisi. Šiaip visai patiko. Na o antrojoje nuotraukoje kažko trūko. Daug vaikų, o tarp vaikų kažko reikėjo. Gal kad kažkoks vaikas laiko meškiną. Nežinau, neužpildyta.
Nr.13- Viršelis - Spalvos labai gražios. Tačiau irgi yra tokių minusiukų. Nežinau kas ten atsitiko tai G raidei. Kodėl ten aplink ją balta? Tada pati simsė suspausta. Sunku įskaityti žodžius. Nors tai galbūt ir nieko nereiškia. 2-a nuotrauka- Šiaip viskas gerai. Tik būčiau galvojus taip kompoziciją. Jei jau čia aplankė vaikus, tai manyčiau, kad būtų geriau buvę nufotografuoti ją, kai vaikai aplink ją apspitę. Nežinau kaip paaiškint. O šiaip visai gerai (p.s dar tas tortas ar kas ten tas namas visiškai ne į temą: D)
Nr. 14 - Viena iš favoričių. Viršelis tikrai geras. Simsė geroje pozoje,Tik nagai man jos kažkaip nesiderina prie visko : ) Antra nuotrauka nuostabi. Laabai gražiai sufokusuota (sublurinta) Ta močiutė labai gražiai atrodo. Taip už širdies ir griebia.
Nr. 18 - Simsė visai nieko. Tik viskas per daug peršviesinta, perblurinta. Viršelis sumaketuotas labai gražiai. Tik tas šviesumas akis dirgina : ) Antra nuotrauka tikrai gera. Mintis puiki. Tik vėl tas peršviesinimas.
Nr.19 - Viršelis. Ammm. Vėl ta nuotraukos kokybė prasta. Viršelio maketas toks banalus tačiau nieko naujo čia kaip ir nepadarysi. Nežinau nežinau. Antra nuotrauka- Mintis superinė. Tik aš ją kažkaip kitaip būčiau įgivendinus. Nufotografuota laabai banaliai. Kokybė velgi kiša koją. Ir tos rožinės sienos per daug ryškios. Galėtų būti daugiau pasteles spalvų. Kažkas šviesesnio. Tačiau mintis man labai labai patiko.
Nr. 21 - Viršelis idealus. Tik tas plauaks ant jos viršugalvio neftiemu : ) Toks trikampiukas išsikišęs.Šiaip simė labai graži. Fonas parinktas geras. Ir žurnalo maketas kaip jau sakiau labai patiko. Nevienodi šriftai, spalvos. Super. Na antra nuotrauka tokio įspūdžio nesukėlė. Gal mintis ir nebloga. Tik simsė stovi tokia kaip pasipuikus. Nežinau. Galbūt galėjo būti kitokia poza ir veido išraiška. Atrodo , kad ji galvoja ,, Ko aš čia atsibeldžiau?!'' ; D
Nr. 23 - Viršelis - Am... Nežinau. Laaabai banalus. Spalvų nėra. Šriftai banalūs. Viskas labai banalu. Simsė irgi nepergražiausioj pozoj Žvilgsnis toks gilus, gražu. tačiau tos lūpos labai neproporcingai atrodo : )Antra nuotrauka vėlgi su vėžiu kaip supratau. Superinė idėja vėlgi. Ir nufotografavimas visiškai kitoks. Geresnis. Nelabai prie ko prikibsi čia. Šita nuotrauka išgelbėjo tavają simsę : )
Nr. 24 - Viršelis - Viršelis kaip viršelis. Vėlgi banalokas, nelabai įžiūrimos raidės. Nuotraukos kokybė šlubuoja. Ir pati simsė nelabai kaip padažyta. 2 nuotrauka - Viskas puikiai susitvarkyta. Bet vienas pastebėjimas- Mergaitė su rožiniu megztuku ir šaliku stovi žirafoje 0_o tai toks biškis minusas, nepažiūrint kai fotografuoji : )
Tai tiek. Nepykit ką užkritikavau. Tačiau nemėgstu slėpti tiesos.
Šaunuolės visos.!
Jusčius
Harmoningas paauglys

Pranešimų skaičius : 2820
Amžius : 23

Atgal į viršų Go down

Rašyti by plastic bitch on 2008-12-28, 20:54

Paskelbtas finalo balsavimas, kuris truks tikrai trumpai. Sėkmės dalyvėms ;] o balsuotojai tikiuosi įvertins ne vien grožį, bet ir taip kaip dalyvės atliko pavestas užduotis.

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sinsila on 2008-12-28, 20:56

O aš balsavau už, mano manymu, gražiausią. Nes juk čia gražiausios simsės, o ne nuotraukų, rinkimai. Roll
Sinsila

Pranešimų skaičius : 4633

http://www.last.fm/user/Sinsila

Atgal į viršų Go down

Rašyti by plastic bitch on 2008-12-28, 20:59

Tai gal tada nekreipkime dėmesio į užduotis ir darykime bet kaip? ;D Čia tik mano pastebėjimai, kaip vieno iš komisijos nario :]

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sinsila on 2008-12-28, 21:02

Iš manęs irgi buvo tik pastebėjimas, kaip vienos iš balsuojančių :)
Sinsila

Pranešimų skaičius : 4633

http://www.last.fm/user/Sinsila

Atgal į viršų Go down

Rašyti by KillMissWorld on 2008-12-28, 21:03

ir iš viso einu žudytis..:D daugiau nedarysiu užduoties paskutinę dieną..
KillMissWorld
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by plastic bitch on 2008-12-28, 21:04

KillMissWorld rašo:ir iš viso einu žudytis..:D daugiau nedarysiu užduoties paskutinę dieną..
kodėl? lol!

plastic bitch
Forumo liežuvautojas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų